Základní seznam potravin

16.6.15 13:07

Základní seznam potravin

Ahoj, stěhuji se do vlastního bytu a potřebuji poradit jaké potraviny si mám koupit do špajzky a do ledničky abych měla z čeho vařit pro mně a dvě děti. Vařit umím, ale do teď jsme bydleli u bývalého rodičů a jeho maminka mně do kuchyně vůbec nechtěla pustit.Tak ani nevím co si mám nakoupit do zásoby a za co možná nejmíň peněz, protože z rodičáku zázraky neudělám. Děkuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.6.15 13:09

Mouky, těstoviny, luštěniny, koření, cukr. Pak samozřejmě mlíko, vajíčka, nějaké maso klidně dát do mrazáku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17253
16.6.15 13:11

@betikova.martina cibuli, mlíko, olej jogurty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.15 13:11

Česnek, brambory a za okno čerstvé bylinky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41884
16.6.15 13:14

Maso
Rýže, těstoviny, brambory, jiné přílohy ( kuskus, bulgur, pohanka,..)
Cibule, česnek
Mléčné výrobky a sýry
Zelenina a ovoce
Mouka, cukr, pokud pečeš, tak prášek do pečiva a podobně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41884
16.6.15 13:15

Sůl, pepř, bylinky
Vejce
U nás například tuňák v plechovce nesmí chybět
Pro děti pudinkový prášek na pudink

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3923
16.6.15 13:21

Rýže, těstoviny, luštěniny, mouky, prdopeč, sůl, cukr, koření

Cibule, česnek, brambory, zelenina + ovoce (za chvílu bude sezóna a budou za pár korun takže nakoupit a šup s tím třeba na mrazák)

Maso, vajíčka, mlíko, sýr + dětem jogůrty

Olej, ocet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6761
16.6.15 13:22

Caj, kava, melta, kakao - zalezi, co pijes.

ja krom vyse jmenovane jeste musim mit med a ovesne vlocky a pak asi 30 druhu koreni :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41884
16.6.15 13:24

Jo a ovesné vločky, vidíš to :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17253
16.6.15 13:27

Máslo marmeláda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4551
16.6.15 14:01

Nedělala bych žádný extra nákup, prostě si nakup to, co budeš potřebovat na vaření ne? já teda doma žádný velký zásoby nemám. Kromě mléka. Tak všechno kupuju po kusech. Nemám doma žádný zásoby po 5kilech mouky a tak. Na co? když je všude otevřeno téměř nonstop. Být tebou tak neblázním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17253
16.6.15 14:06

@AstraG otázka je kde zakladatelka bydlí u nás fakt nonstop otevřeno není takže zásoby po 10kg od mouky máme :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
KackaDoup
16.6.15 14:09
@AstraG píše:
Nedělala bych žádný extra nákup, prostě si nakup to, co budeš potřebovat na vaření ne? já teda doma žádný velký zásoby nemám. Kromě mléka. Tak všechno kupuju po kusech. Nemám doma žádný zásoby po 5kilech mouky a tak. Na co? když je všude otevřeno téměř nonstop. Být tebou tak neblázním.
:palec: :mrgreen:ja je nemam vubec, miluju cerstve A mouku ani nic takoveho vubec nepouzivam…ovoce, zelenina, med, orechy, vajicka, bile jogurty tvaroh a maso, ryby..atd, cukr ani omylem :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
56906
16.6.15 14:22

@betikova.martina u nás: mouka, těstoviny, zelenina v plechu (rajčata, kukuřice, fazole), olej, vajíčka, tuk na pečení, cukr, sůl, koření.. na mraze pak balíky zelenin, několik druhů masa. Vždy pak zalovim a je z čeho vařit.. jo ještě soja, luštěniny..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17253
16.6.15 14:25

@KackaDoup co používáš místo mouky? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu