Zakladni skola-uvazky/plat - dotaz

Anonymní
8.6.21 23:48

Zakladni skola-uvazky/plat - dotaz

Dobry vecer.
Mela bych dotaz k uvazkum/platum na ZS. Nejlepe na nekoho, kdo pracuje nebo pracoval ve vedeni? Anonymne-interni zalezitost.
Dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
739
9.6.21 01:02

To se přeci dá zjistit z platových tabulek, které jsou volně přístupné na netu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29187
9.6.21 05:36
@Anonymní píše:
Dobry vecer.
Mela bych dotaz k uvazkum/platum na ZS. Nejlepe na nekoho, kdo pracuje nebo pracoval ve vedeni? Anonymne-interni zalezitost.
Dekuji.

Tak tady ten dotaz rovnou napis, ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 07:32

Tak ja ho sem napisi. Dostala jsem nabidku na AP v ZS. S tim, ze pracovni doba bude kazdy den 6.5 hod.,ale plat za plny uvazek.Tak se chci zeptat, zda je to tak vubec v realu mozne? Dotycna skola ma o me zajem, ale chci vedet, zda v tom neco nekouka.Je to moje prvni prace v tomto oboru a ve skole, takze nemam zkusenosti. Samozrejme, ze tu praci nejspis vemu vsemi deseti, protoze se to asi bezne tak nedela…Pozn. Pry az “odasistuji”, tak muzu byt v kabinetu a pripravovat si praci tam. Dekuji.
A jeste jedna otazka na AP:Asistujete i vice detem se SVP nebo jen jednomu? Mela bych mit dve.

• Citovat
  • Nahlásit
143
9.6.21 07:46

Když jsem dělala AP na poloviční úvazek, měla jsem 8t čistého, jestli ti to pomuze. A už bYch do toho nesla :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47960
9.6.21 07:52
@Anonymní píše:
Tak ja ho sem napisi. Dostala jsem nabidku na AP v ZS. S tim, ze pracovni doba bude kazdy den 6.5 hod.,ale plat za plny uvazek.Tak se chci zeptat, zda je to tak vubec v realu mozne? Dotycna skola ma o me zajem, ale chci vedet, zda v tom neco nekouka.Je to moje prvni prace v tomto oboru a ve skole, takze nemam zkusenosti. Samozrejme, ze tu praci nejspis vemu vsemi deseti, protoze se to asi bezne tak nedela…Pozn. Pry az “odasistuji”, tak muzu byt v kabinetu a pripravovat si praci tam. Dekuji.
A jeste jedna otazka na AP:Asistujete i vice detem se SVP nebo jen jednomu? Mela bych mit dve.

plny uvazek ap je 36 hodin prime vyucovaci cinnosti, 4 mimo tridu. Pokud se jedna o nesoukrome skolske zarizeni, mela bys byt zarazena do 8. platove tridy.
https://www.kurzy.cz/…lky-ucitelu/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 08:06

@matkabagristy no ale ona mi rekla, ano tak plny uvazek 8-16h denne a ja na to, ze tak dlouho tu byt nemuzu, max do 14.30 a ona no dobre, tak 8-14.30 kazdy den s plnym platem..Vim, ze jinak je to 36h plus 4..Takze ja se ptam, zda je to tak neoficialne mozne..

• Citovat
  • Nahlásit
186
9.6.21 09:03
@Anonymní píše:
@matkabagristy no ale ona mi rekla, ano tak plny uvazek 8-16h denne a ja na to, ze tak dlouho tu byt nemuzu, max do 14.30 a ona no dobre, tak 8-14.30 kazdy den s plnym platem..Vim, ze jinak je to 36h plus 4..Takze ja se ptam, zda je to tak neoficialne mozne..

Ano, je to možné. Zbytek hodin ti pravděpodobně napíše jako nepřímou pedagogickou činnost, kterou můžeš dělat i doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 09:10

@Letynka16 to jsem chtela slyset, tak jsem si to presne myslela, ale diky za potvrzeni..:)

• Citovat
  • Nahlásit
29187
9.6.21 16:19
@Anonymní píše:
@Letynka16 to jsem chtela slyset, tak jsem si to presne myslela, ale diky za potvrzeni..:)

je to tak a je to velice slušná nabídka, jinak se do plného úvazku chodí třeba do družiny. Jinak asistent se může starat až o čtyři děti. Ovšem hlavně na prvním stupni pomáhá všem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat