Základní vzdělání - pracovní uplatnění

Anonymní
21.11.15 19:34

základní vzdělání - pracovní uplatnění

Ahoj, bohužel jsem ve 21 letech otěhotněla a neměla hotové vzdělání tak jsem zůstala se základkou. Ted jsem rok po mateřské na úřadu práce a nějak stále nemohu nic najít, dodělávám dálkově vzdělání, budu ho mít hotové příští rok v červnu. Je tu někdo kdo to má podobně? Jak se vám podařilo najít zaměstnání? Chci se už osamostatnit a v klidu žít.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Misskaaa
21.11.15 19:38

Nechápu jak v 21 nemůžeš mít ani výuční list, ale to je jedno. Taky jde o to co za zaměstnání hledáš. V jakým kraji bydlíš? Určitě by se tam našlo místo prodavačky nebo uklízečky.

• Nahlásit
  • Citovat
11986
21.11.15 19:40

Tak já jsem otěhotněla ve 20 a mám i maturitu :think: Tak jako pokladní, uklízečka a fastfoody, tam je vzdělání jedno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
21.11.15 19:47

Já maturovala na gymplu v 19, ale to je asi jedno:) studovat jsi mohla dalkove i pri materske… tedka zkus nejakou uklizecku nebo prodavacku v supermarketu. jaakykoliv kaufland nebo tesco te veme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 19:59

Ja sla po SŠ delat servirku, zkusenosti jsem mela. Nikdo se me nikdy neptal co mam za skolu a vydelala jsem si dost… Staci poresit hlidani na vikend a nekde by te urcite vzali raz dva, klido kavarna, ale musela bys mit alespon kurz, urad prace ti ho muze zaplatit.. Ted bys mohla take nekde v pohostinstvi zkusit misto treba i myt nadobi. Take bez vzdelani muzes uklizet domy, kancly… Bohuzel jinde chteji skoly a praxe.. Pokud chces penize, obejdi ty hospody.. Tam se opravdu nikoho neptaji na vzdelani, jde spise o prvni dojem a vzhled. Moje kamosky take slu makat do gastronomie. Nikdo je nikde nechtel vzit jedna ma gympl pak uz nic, druha ucnak ale jen 3roky nema maturu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
21.11.15 20:03

Mi je 18, letos maturuju, takze zatim take ukonceno jen zakladni vzdelani a rok a pul si privydelavam ;) chce to hledat, ale prijde mi, ze posledni dobou je nabidek hodne, minimalne fastfoody a obchody berou porad, casto si tak směny volis jak potrebujes ty, takze se u toho da s přehledem zvladat i skola

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.15 20:04
@MarieOVMUC píše:
Já maturovala na gymplu v 19, ale to je asi jedno:) studovat jsi mohla dalkove i pri materske… tedka zkus nejakou uklizecku nebo prodavacku v supermarketu. jaakykoliv kaufland nebo tesco te veme.

bohužel nemohu dělat na směny takže tesco, kaufland nejde, nemám hlídání a uklízečky většinou chtějí lidi co jsou zdravotně postižený. Jsem z Českých budějovic.

• Nahlásit
  • Citovat
7385
21.11.15 20:09

Nestvi me, kdybys sla na brigadu, smeny si volis sama a jake chces a vydelas si stejne penize.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18068
21.11.15 20:12
@Anonymní píše:
bohužel nemohu dělat na směny takže tesco, kaufland nejde, nemám hlídání a uklízečky většinou chtějí lidi co jsou zdravotně postižený. Jsem z Českých budějovic.

kaufland brigádníkům umožnuje vybrat si směny :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.15 20:16

Ale já nechci brigádu chci něco stálého.

• Nahlásit
  • Citovat
Misskaaa
21.11.15 20:18

Zakladatelko mě teda spíš přijde že ty nechceš nic…lepší brigáda než nic, ale kdo nechce práci nenajde

• Nahlásit
  • Citovat
18068
21.11.15 20:20
@Anonymní píše:

jako brigádník si vyděláš stejně jako zaměstnanec  :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11986
21.11.15 20:24
@Anonymní píše:

a kvůli čemu je pro tebe brigáda problém? Já myslím, že lepší než nic, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.15 20:28

Nebud lina, vytiskni hezky letaky kde nabizis uklid a hlidani deti.. Vhod to do schranek k rodinnym barakum v okoli a nekdo se ze 100 letaku ozve. Tohle jsem delala uz v 17ti. S pupkem jsem take nasla praci v sekaci kde me pani nechala jak jsem ja potrebovala. Staci jen denne obehnou 50 kramu/marketu a lidi se ozvou. Nejdriv chces brigadu, pak ne na smeny, ted ze zas chces stalou praci… :nevim: a nejlip za 300/h ne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.15 20:28

Pardon za anonym-nerada spojuji svůj nick s osobním životem a problémy na které se tady ptám :)Zakladatelko já mám také základku, ale školu jsem nedodělala protože jsem byla sice hloupá, ale začala jsem raději hned pracovat. A když jsem otěhotněla nastřádala jsem si pomalu peníze a teď vlastním několik e-shopů. A to že nemám školu mě neohrožuje, protože jsem získala i praxi v mnoha oborech-ale jen chtííít a jde všechno. Podotknu že jsem na dvě děti byla sama. A nebo ještě sehnat si hooodně bohatého chlapa.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama