Zakomplexovaný muž nebo co je za tím?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
15598
27.11.21 18:26
@topazio píše:
Znám jednu ženu a tu prý balí každý muž, který se na ni podívá. :zed:

Tak to je moje známá, asi… a pitva každý pohled a slovo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6045
27.11.21 18:27
@Venetia píše:
To by byl tedy smutny zivot. Kdyz nekoho mas, tak uz nejsi zena?

No tak je rozdíl mezi tím si s náhodným kolemjdoucím prohodit úsměv a pomrknutí a mezi přímým flirtováním. Pro mě tedy. :nevim: Kór mi teda přijde úplně mimo to rozjíždět s někým z práce. Ať už by byla reakce negativní nebo pozitivní, tak pořád toho člověka musíš vídat a je to nepříjemné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6045
27.11.21 18:29
@Venetia píše:

Mimochodem proč by neměla být v takovém případě žena?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70589
27.11.21 18:32
@Parninas píše:
Mimochodem proč by neměla být v takovém případě žena?

No pokud uz nevnima opacne pohlavi, protoze je zadana?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6045
27.11.21 18:37
@Venetia píše:
No pokud uz nevnima opacne pohlavi, protoze je zadana?
Čistě teoreticky proč by měla? Ne každý odvozuje svou hodnotu od zájmu opačného pohlaví. Naopak si troufám tvrdit, že je to tak i zdravé. Pak přijde životní období, kdy se člověk z nějakého důvodu „zoškliví“, chlapi přestanou dávat komplimenty a sebevědomí jde do pr… :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30804
27.11.21 20:32
@g.sandova píše:
Tak to je moje známá, asi… a pitva každý pohled a slovo

To nevím. Tato jednoduchá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3086
27.11.21 22:04
@Venetia píše:

Wtf? Abych byla žena musím flirtovat? Tahle myšlenka je pro mě úplně nepřirozená 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3086
27.11.21 22:08
@Parninas píše: Čistě teoreticky proč by měla? Ne každý odvozuje svou hodnotu od zájmu opačného pohlaví. Naopak si troufám tvrdit, že je to tak i zdravé. Pak přijde životní období, kdy se člověk z nějakého důvodu „zoškliví“, chlapi přestanou dávat komplimenty a sebevědomí jde do pr… :nevim:

Jo, přesně… já teda nedělám ani žádné pomrkávání na kolemjdoucí. To, jestli jsem žena, nebo jak veselý je můj život nezakládám na tom, jestli na mě mrkne nějaký random cizí týpek 8o

Tím neříkám, že se s lidmi nebavím, ale teda fakt doufám, že když se kurýra zeptám, jak mu to po tom sněhu jezdí, tak to nebere jako flirtování :? Pokud nemám zájem (což jako zadaná nemám nikdy), tak provozuju small talk (bez ohledu na pohlaví a přitažlivost konverzačního protějšku), ne flirt.

Nechápu proč by lautr ze všech možných společenských interakcí zrovna flirtování měla být nějaká životní potřeba, která mě ještě notabene definuje jako ženu 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3044
28.11.21 10:50

@Liberalissima

„Nechápu proč by lautr ze všech možných společenských interakcí zrovna flirtování měla být nějaká životní potřeba, která mě ještě notabene definuje jako ženu “

Dobrá myšlenka. Jasně, proč by flirtování mela byt nějaká životni potřeba :palec:

Ještě přemýšlím, jaké jsou další mozné společenské interakce, které by si někdo, kdo tu potřebu má, nemohl vyložit jako flirt :think:. Small talk to není, to si někdo jako flirt vyloží snadno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3086
28.11.21 12:41
@jindra.kytka píše:
@Liberalissima

„Nechápu proč by lautr ze všech možných společenských interakcí zrovna flirtování měla být nějaká životní potřeba, která mě ještě notabene definuje jako ženu “

Dobrá myšlenka. Jasně, proč by flirtování mela byt nějaká životni potřeba :palec:

Ještě přemýšlím, jaké jsou další mozné společenské interakce, které by si někdo, kdo tu potřebu má, nemohl vyložit jako flirt :think:. Small talk to není, to si někdo jako flirt vyloží snadno.

Asi obyčejná ohleduplnost… vím, že kamarádka, když byla dlouho nedobrovolně sama, tak i zdvořilost jí občas přišla jako balení (věděla, že má ten pohled zkreslený, takže se občas chodila zeptat, jestli přehání, nebo jestli fakt).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3044
28.11.21 13:12
@Liberalissima píše:
Asi obyčejná ohleduplnost… vím, že kamarádka, když byla dlouho nedobrovolně sama, tak i zdvořilost jí občas přišla jako balení (věděla, že má ten pohled zkreslený, takže se občas chodila zeptat, jestli přehání, nebo jestli fakt).

No právě, když je někdo dlouho sám, tak vše, to je slušnost, ohleduplnosti, small talk, úsměvy toho druhého bere jako flirt a balení. Že asi není moc odpověď na otázku, jak se má tedy přirozeně slušný a usměvavý člověk chovat, aby tyto pocity v druhém nevzbuzoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat