Zákon o rodině - Bavorsko a ČR

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
24.12.14 10:44

zakon o rodine bavorsko-rozdily?

Ahoj maminky, mam otazku konkretne na maminky zijici v nemecku. Jak moc jsou rozdilne zakony o rodine tam a tady u nas v cr? Chystam se stehovat s dcerou(obe ceske narodnosti) k priteli (rodily nemec). Rodina mne od toho odrazuje, ze se muze stat, ze mi po case muze pritel dceru nechat vzit, nechat ji u sebe a mne ze zeme vyhostit. Nezda se mi to, prece jen ja jsem opatrovnik. Ale ty reci mne znejistily. Co je na tom pravdy?

Ps.: Omlouvam se za anonym, par lidi z rodiny je i na tomto webu a nechci aby se to dozvedeli…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8115
24.12.14 10:47
@Anonymní píše:
Ahoj maminky, mam otazku konkretne na maminky zijici v nemecku. Jak moc jsou rozdilne zakony o rodine tam a tady u nas v cr? Chystam se stehovat s dcerou(obe ceske narodnosti) k priteli (rodily nemec). Rodina mne od toho odrazuje, ze se muze stat, ze mi po case muze pritel dceru nechat vzit, nechat ji u sebe a mne ze zeme vyhostit. Nezda se mi to, prece jen ja jsem opatrovnik. Ale ty reci mne znejistily. Co je na tom pravdy?Ps.: Omlouvam se za anonym, par lidi z rodiny je i na tomto webu a nechci aby se to dozvedeli…

A dcera se narodila v CR? A ano, bohužel se kolikrát stalo, ze muži ( cizinci ) byli prirknuty děti v jeho zemi a pokud matka chtěla pryč, tak bez deti. A četla jsem i o několika případech v Německu. Ale prý když se dítě narodi v Čechách, tak ho ma jisté matka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.14 10:49

Jj. Dcera je ceska se vsim vsudy. Narozena v cesku a s ceskymi rodici. Pritel neni jeji otec. Toho ma ona tady v cr.

• Citovat
  • Nahlásit
8115
24.12.14 10:56
@Anonymní píše:
Jj. Dcera je ceska se vsim vsudy. Narozena v cesku a s ceskymi rodici. Pritel neni jeji otec. Toho ma ona tady v cr.

Tak pokud není otec a pokud si ji neosvoji, tak na ni nema žádné právo. Ale biologicky otec dcery musí souhlasit s tím, ze se odstěhuje té do Německá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.14 13:48
@myskalucka píše:
Tak pokud není otec a pokud si ji neosvoji, tak na ni nema žádné právo. Ale biologicky otec dcery musí souhlasit s tím, ze se odstěhuje té do Německá
žiju v bavorsku, přítel ti nemůže vzít děti, pokud nejsou jeho biologické, souhlas bio otce nevím jestli musí být, já se s dcerou odstěhovala a souhlas bio otce jsem nepotřebovala, tady v německu jsem si vzala němce. Anonymní P
  • Citovat
  • Nahlásit
6575
24.12.14 14:52
@Anonymní píše: žiju v bavorsku, přítel ti nemůže vzít děti, pokud nejsou jeho biologické, souhlas bio otce nevím jestli musí být, já se s dcerou odstěhovala a souhlas bio otce jsem nepotřebovala, tady v německu jsem si vzala němce. Anonymní P

Ahoj a kde zijes? Ja taky ziju v Bayernu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.14 15:24

Dekuji moc… souhlas mam zarizeny a podepsany, ani nevim jak se mi to povedlo. Jinak pritel mluvi o svatbe a osvojeni male, tak aspon vim nac si mam dat pozor. Dekuji moc moc. A preji vam hezke proziti vanocnich svatku…

• Citovat
  • Nahlásit
8115
24.12.14 15:54
@Anonymní píše:
Dekuji moc… souhlas mam zarizeny a podepsany, ani nevim jak se mi to povedlo. Jinak pritel mluvi o svatbe a osvojeni male, tak aspon vim nac si mam dat pozor. Dekuji moc moc. A preji vam hezke proziti vanocnich svatku…

Aby mohl malou osvojit, tak by s tím musel biootec souhlasit. Já bych do toho nesla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.14 11:03

Dekuji moc holky. :-)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie