Zákon přitažlivosti a partner

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Whitewine1
Nováček 2 příspěvky 29.03.19 10:33
Zákon přitažlivosti a partner

Náhodou jsem narazila na Zákon přitažlivosti. Zajímalo by mě, jestli to opravdu funguje, má někdo nějakou zkušenost popřípadě jaká byla cesta k uskutečnění toho přání? Dá se tím přitáhnout i partner?

Reakce:
Lexter
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 3 inzeráty 29.03.19 10:36

8o 8o 8o A to je prosím pěkně co? Uznávám jen fyzikální zákony. Například gravitaci. Třeba když si přítelkyně lehne na postel a já na ni upadnu. Nebo elektromagnetismus, který zaručuje že ji nepropíchnu.

Lainaire8
Závislačka 2834 příspěvků 29.03.19 10:44

@Lexter počkat počkat… To co popisuješ je přece „nehoda“ při nevěře :lol: že na sebe chudáci upadli.. :lol:

Grenta
Povídálka 13 příspěvků 29.03.19 10:49

Funguje, věřít a jít si za tím, to je jediná osvědčená metoda :)

Malaga
Nadpozemská drbna 25559 příspěvků 29.03.19 10:57

@Whitewine1 když si nebudeš přát konkrétního Pepu Vomáčku z vedlejšího vchodu, tak dá.

Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 29.03.19 11:06

Samozřejmě, že to funguje na všechny oblasti života. Jen je dost těžký se od těch přání odpoutat.

Lexter
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 3 inzeráty 29.03.19 11:07
@Lainaire8 píše:
@Lexter počkat počkat… To co popisuješ je přece „nehoda“ při nevěře :lol: že na sebe chudáci upadli.. :lol:

Jaká nevěra? Výchova! Pokud by mě rodiče nenaučili si pořádně zavazovat tkaničky, pak je jasné že sem tam zakopnu a upadnu. To přece není moje vina, že přede mnou náhodou někdo bude. Nepleť si prosím nevěru s nehodou.

8o :lol: :lol: :lol:
Venetia
Hvězda diskuse 41506 příspěvků 29.03.19 12:50
@Whitewine1 píše:
Náhodou jsem narazila na Zákon přitažlivosti. Zajímalo by mě, jestli to opravdu funguje, má někdo nějakou zkušenost popřípadě jaká byla cesta k uskutečnění toho přání? Dá se tím přitáhnout i partner?

mozna :D ale musis byt velmi pecliva v tech pozadavcich , abys na neco hodne duleziteho nezapomnela .

Váš příspěvek
Reklama