Zákon přitažlivosti. kdo ví o co jde.

Anonymní
13.1.20 21:25

Zákon přitažlivosti .....kdo ví o co jde;)

Ahoj, jelikoz mam tady par témat, byla bych ráda, kdybyste respektovali mou anonymitu. Cítím se tak líp…no a teď k tematu. Uz to ti sice nekde bylo, ale chci se zeptat. Urcite uz dle nadpisu si troufám říct, že jste sem šli, protože vite vo co gooo. Dokument Tajemství a celá ta problematika Zákonu přitažlivosti a jeho fungování. Můžu se zeptat, jak konkrétně Vám to funguje, pokud funguje. A co konkrétně jste přitáhli? Jak dlouho trvalo, než se vam vyplnily treba nematerialni věci typu vztah, těhotenství, prace ci třeba bydlení?;)dekuji za vase postřehy, klidně anonymní") a děkuji za to, ze respektujete tu mou;) :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

110
13.1.20 21:42

Že si budu přát motorku nic pro to neudělám a budu ji mít před domem?
Nebo se chceš tvářit, že veškerá píle v životě tak, aby člověk získal super práci a kariérní postup, manželku, bydlení, cestování, skvělé lidi okolo, že to je zákon přitažlivosti? A to na pozitivní myšlení věřím, ale bez práce ty koblihy nebudou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 21:47
@Permon píše: Že si budu přát motorku nic pro to neudělám a budu ji mít před domem?
Nebo se chceš tvářit, že veškerá píle v životě tak, aby člověk získal super práci a kariérní postup, manželku, bydlení, cestování, skvělé lidi okolo, že to je zákon přitažlivosti? A to na pozitivní myšlení věřím, ale bez práce ty koblihy nebudou

no to ale netvrdím :D :lol: mi je jasné, ze nelze čekat. Ani jsem nezminila, ze bych pro to nic udelat nechtela :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
110
13.1.20 21:56
@Anonymní píše:
no to ale netvrdím :D :lol: mi je jasné, ze nelze čekat. Ani jsem nezminila, ze bych pro to nic udelat nechtela :nevim:

Manželka tvrdí, že si kdysi vysnila byt, má ho. Kariéru a spíše náhodou to mohla vystudovat. Že „má vše co kdy chtěla“
Teď asi snila o autu, podle toho co jdu kupovat.
Něco takového?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 21:56

@Permon
Typický argument v případě, když jsi to zcela nepochopila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 22:27

Ale jo, ono to jde…Ja na to teda verim, ale je to spis tak, ze nesmim moc tlacit na pilu a byt prilis urputna, proto se mi to dari spise n veci, na ktere tolik nebaziruji. Priklad:Asi 3mesice jsem premyslela nad jednou pohadkou z detstvi a stvalo me, ze si nemuzu vzpomenout na nazev a pustit si ji.Pred tydnem jsem ji nahodou chytla od zacatku v tv! Ja mela takovou radost :heart_eyes_cat: :pray:.Nebo si neco preji a ono to behem mesice ke mne tak nejak samo prijde bez vetsiho pricineni…
Nemam ted na mysli vetsi hmotne veci typu dum, auto apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 22:54

@soustruznice Přesně! Nesmí se nad tím přemýšlet furt a ‚tlačit na pilu‘ jak jsi řekla. Mně se nejvíc věcí plní, když si jen tak v hlavě náhodně řeknu jee, tohle by bylo super a šup, ono se to stane :lol: Když jsem se na něco extrémně soustředila, nesplnilo se mi to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 23:02

Co? O vánocích jsem dostala knihu. Vzpoměla jsem si, že mám rozečtenou jednu trilogii a že v první knížce bylo napsáno, že budou točit podle ní film. Sem to nějak googlila a on je z toho seriál. No na ten bych se koukla! A projíždím minulý týden program a ten seriál dávají na coolu od 6.1. 8o tywoe a já jsem teda jako médium?! 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 23:03

A mohla bych pokračovat… Já jsem teda typ, co nevěří na náhodu :think: tak asi na tom něco bude :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 23:18

@Kristynka22 jj je to tak, jsou to malickosti, ktere mi prolitnou hlavou, ale stava se mi to casto :).Treba ted jsem se nahodou divala na fb profil spoluzaka ze zakladky kde je mu asi konec. Nevidela jsem ho 17let.No a ja ho druhy den potkala v obchode???Studovali jsme v uplne jinem meste mez ted ziji a on tady shodou okolnosti zije take…To je proste neuveritelne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 23:20

Nebo na nekoho myslim a on mi treba za 2dny zavola.Jako tech “malickosti” je hodne.Ono to tak ale opravdu funguje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.1.20 20:30

Dekuji za reakce

• Nahlásit
  • Citovat
827
14.1.20 20:33

Já se každý den modlím, aby nic podobného nefungovalo. Protože se svými úzkostmi a obsesí katastrofickými scénáři bych na sebe už přitáhla celý trakař pohrom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama