Zákon přitažlivosti, "tajemství" v praxi....

Anonymní
2.10.19 08:19

Zákon přitažlivosti, "tajemství" v praxi....

Ahoj, je tu nekdo, kdo viděl nebo četl knihu/ dokument Tajemství a začal se tím řídit,? A kdy jste zaznamenali to, že se vam vyplnilo, ci jste chtěli? Funguje to? Ja uz tim nějaký ten patek se snazim ridit. Jenže ve mne je ten neustálý boj, v ze se tomu neumím plne oddat, že se me přání splní a na druhou stranu, cim vic se snazim na mych snech lpět, nemám nebo nevidím žádné signály, ze by se to mohlo zmenit, jestli rozumíte. Nechci diskuzi o tom, ze zákon z přitažlivosti nevěříte, ze je to sracka apod. Opravdu ma otazka směru je na ty, kteří pochopuki, věří a mají nejaky důkaz, aby mne to namotivovalo verit. Moc děkuji za zanechani anonymity, je to pro me dost osobní.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

822
2.10.19 08:23
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu nekdo, kdo viděl nebo četl knihu/ dokument Tajemství a začal se tím řídit,? A kdy jste zaznamenali to, že se vam vyplnilo, ci jste chtěli? Funguje to? Ja uz tim nějaký ten patek se snazim ridit. Jenže ve mne je ten neustálý boj, v ze se tomu neumím plne oddat, že se me přání splní a na druhou stranu, cim vic se snazim na mych snech lpět, nemám nebo nevidím žádné signály, ze by se to mohlo zmenit, jestli rozumíte. Nechci diskuzi o tom, ze zákon z přitažlivosti nevěříte, ze je to sracka apod. Opravdu ma otazka směru je na ty, kteří pochopuki, věří a mají nejaky důkaz, aby mne to namotivovalo verit. Moc děkuji za zanechani anonymity, je to pro me dost osobní.

Zdravím. Viděla jsem dokument. Taky by se mi líbilo si vše přivolat.. :) já mám ale ten problém, že nedokážu být tak úplně pozitivní a pritahuju spíš ty věci, co si nepřeji :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.10.19 08:24
@mayunka píše:
Zdravím. Viděla jsem dokument. Taky by se mi líbilo si vše přivolat.. :) já mám ale ten problém, že nedokážu být tak úplně pozitivní a pritahuju spíš ty věci, co si nepřeji :,(

a věříte tomu, ze to by to mohlo fungovat? Kdyz přitahujete to co nechcete, tak by to melo fungovat i naopak…?

• Nahlásit
  • Citovat
844
2.10.19 08:25

Dokument jsem viděla, nebrala bych ho jako dogma. Obecně ale platí, že co vysíláš do vesmíru, to se ti vrátí. Pokud je člověk skeptický a negativní, těžko se bude radovat z malých krůčků a radostí, které naopak optimista ocení, a o tom to skoro celé je.
Já se řídím heslem Kdo nic neočekává, nemůže být zklamán, a funguje to dokonale. Ale pro ambicióznější jedince to může být přístup, který tě nikdy nikam neposune.. no já jsem se svým životem spokojená :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.10.19 08:26

No, zafungovalo :? Po precteni jsem to chtela vyzkouset a prala si auto, vyslala do vesmiru a zacala se tesit. Porad jsem špekulovala, jak z sefa vydudat sluzebaka. Za 2 mesice mi umrel tata a ja zdedila jeho nove auto :(. Od te doby tuto magii nepouzivam, teda v oblasti materialna. V duchovni oblasti mam nejake ritualky, ale nikdy si nepreju nic konkretniho ani konkretne neovlivnuju neci život. Kdyz chci partnera, tak si preju, abych byla stastna v milostnem zivote, ne aby me chtel xy. Kdyz mam pocit, ze se mi deje krivda, tak si preju, abych byla šťastná. Zni to divne, ale jedine tak mi duchovno funguje a svet je takovy, jaky ma byt.

• Nahlásit
  • Citovat
4711
2.10.19 08:32

Já jsem viděla a řídím se tím. Můj život není perfektní ani extra skvělý ale funguje to. Na velké věci si člověk musí fakt počkat. Ale třeba dům mám tak jak jsem si ho vysnila, vysnila jsem si druhé těhotenství i s přesnou dobou toho těhotenství. Teď pracuju na autě :mrgreen: důležité podle mě je i to okolo. Neříkat si třeba nebudu mít dluhy- tím totiž myslíme na ty dluhy ne na peníze. Myslet prostě na to co chci a hlavně jak to chci, ne na to co nechci.
Bohužel jsem si takto před 6 lety přivolala asi i předčasný porod. Tchýně za mnou pořád chodila a tvrdila mi že nemám kupovat malé věcičky, že je to zbytečnost, že přítel byl velké miminko. No a já si tvrdě stála za tím že budu mít malinké miminko. No syn se narodil a měl 1110g a 36 cm. Ty malinké věci nosil ještě 3m po tom co ho pustili z nemocnice. Takže bacha na své přání ale za mě to funguje, jen to není hned :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.10.19 08:38
@Eliskaxox píše:
Já jsem viděla a řídím se tím. Můj život není perfektní ani extra skvělý ale funguje to. Na velké věci si člověk musí fakt počkat. Ale třeba dům mám tak jak jsem si ho vysnila, vysnila jsem si druhé těhotenství i s přesnou dobou toho těhotenství. Teď pracuju na autě :mrgreen: důležité podle mě je i to okolo. Neříkat si třeba nebudu mít dluhy- tím totiž myslíme na ty dluhy ne na peníze. Myslet prostě na to co chci a hlavně jak to chci, ne na to co nechci.
Bohužel jsem si takto před 6 lety přivolala asi i předčasný porod. Tchýně za mnou pořád chodila a tvrdila mi že nemám kupovat malé věcičky, že je to zbytečnost, že přítel byl velké miminko. No a já si tvrdě stála za tím že budu mít malinké miminko. No syn se narodil a měl 1110g a 36 cm. Ty malinké věci nosil ještě 3m po tom co ho pustili z nemocnice. Takže bacha na své přání ale za mě to funguje, jen to není hned :palec:

vidíte, ja si přála taky miminko a narodil se předčasně 1900 g a 40 cm ale je handicapovany. Nyní si preji jeho uzdravení a moc si rikam denne, ze je maly zdravý a zvládneme to. A taky si preji znovu otěhotnět, ale az prijde ten spravny cas a preji si zdravé dítě. To jste mne celkem překvapila a zarazila. Protože nez se narodil maly, médií dala jsem ze otehotnim, jen si to nic přála a pak se stalo toto, ze se nArodil i dva měsíce driv a je nemocný. Spis bych chtela ho za pomoci „tajemství“ uzdravit, četla jsem spoustu případů, kdy rodice tak uzdravil sve děti. Samozrejme jsem realista.

• Nahlásit
  • Citovat
339
2.10.19 09:01

Dokument jsem viděla už někdy předloni a uvést do praxe není pro mě úplně jednoduché, jsem od malička negativní člověk, ale během posledních několika let jsem se hodně změnila, už se snažím myslet pozitivně a teď třeba zrovna čtu Svět bez stížností, to mě taky zaujalo. Ale každopádně věřím, že co člověk vysílá do vesmíru, to se mu dostane, ať je to negativně, nebo pozitivně myšleno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
2.10.19 09:04

Videla aj čítala knihu a aj sa podľa toho riadim. A viacmenej funguje. Niekedy síce na to pozabudnem a myslím negatívne ale snažím sa to obmedzovať. Niekedy si je ale lepšie dobre popremyšľať čo si človek praje, pretože ak sa na to niekedy splní, môže to byť v živote skôr na škodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.10.19 10:07

Neviděla jsem, ale asi tuším, o čem se tu mluví. Je to o tom, že dostáváme ve svém životě to, na co myslíme, co vysíláme do vesmíru a jakou energii dáváme světu kolem nás? Pokud je to ono, tak ano, funguje to.
Nejsem duchovně založený člověk, ale věřím ve svém životě na dvě věci. Ta první je, že věřím, že až jednou umřu, tak následně začnu někde úplně nový život bez návaznosti na svůj minulý život. Tou druhou věcí je, že sice nevěřím na osud, ale zase co se má stát, stane se a náhody nejsou. Pokud mi něco je souzené, tak se k tomu jednoho dne dostanu. To neznamená, že budu sedět na zadku, ale ke svému štěstí musím jít naproti a jestli se mi děje něco velmi nepříjemného, tak si řeknu, že život sám po mě chce, abych tuhle překážku zvládla překonat a předhazuje mi ty věci. Servíruje mi lidi a bytosti, přes které se třeba dostanu k nějaké činnosti, díky které se seznámím s někým osudovým, ale nese to své ale, které bych měla překonat. Nenaservíruje mi situace, které nejsem schopná zvládnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.10.19 08:05

Ještě někdo má zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
3.10.19 14:30
@Anonymní píše:
Ještě někdo má zkušenost?

Zákon přitažlivosti funguje. Funguje ve všem. Je ale potřeba držet vědomě svoje myšlenky a pocity na vysoké úrovni.
V životě ho používám a můžu říct, že se daří.
Přes skvěle vztahy, práci i finance.
Je třeba se nenechat odradit. Chvíli trvá než se ten svět kolem Tebe změní ale pak to stojí za to.
A čím více do toho dáš, tím více taky dostaneš. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1133
22.10.19 19:34

Funguje to naprosto… Ale jde o to jak si přeješ.. Protože vždy člověk dostane nějaký bonus který nechtěl… Ja si tak přitáhla muže, bydlení, peníze, a např abych dokázala sestre že to funguje přitáhla jsem jí výhru v tombole… :lol: chudak vůbec nechápala… Ale už věří… Pamatuji na muže.
Byla jsem po silenem rozchodu, sama už víc jak rok. Zkusila jsem kdovi co a furt jsem přitahovala jen individua.. Tak jsem poslala přání… Děkuji za muže v mém životě, takového jakého potřebuji ale ať není starší než 33 let… Za měsíc jsem jo potkala.. Když jsem se zeptala kolik mu je… Za tři dny mi bude 33…no paráda. Už jsme spolu s let… Měla jsem dřív nějaké Fin. Potíže nic velkého ale potřebovala jsem pár tisíc… No tak jsem si je přála.. Nic se nedělo tak jsem na to zapomela.. Po 14 dnech mi na účtě přistálo necelých 9 tisíc.. Nějaký přeplatek z pojišťovny… :mrgreen: jak jsem dokázala sestre že to funguje… Byly jsme na pouti byla tam tombola a dal se tam vyhrát kopačák.. Ségra si ráda občas zahrála. Tak ji říkám. Ségra dneska si ten kopačák odneses :mrgreen: tož tukala si na čelo. Šla jsem 6a tou paní co točila tím kolem a říkám ji. Ten kopačák mi tu nechte.. Za půl hodiny si pro něj přijdu… No paní se smála. Ta půl hodiny jsem prisla koupila lístek, kolo se zatocilo, padlo moje číslo. Vzala jsem kopačák a s úsměvem jsem pronesla.. Čemu se divíte já vám říkala že si pro něj přijdu… Hele takových zážitků mám… :palec: :mrgreen: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama