Zakoukaná do jiného muže

Anonymní
26.7.21 23:03

Zakoukaná do jiného muže

Zdravím, potřebovala bych vědět, jestli jsem cvok jen já, protože si fakt tak přijdu :D Situace je taková, že jsem už pár let zadaná, jenže v bývalé práci jsem se zakoukala do někoho jiného. V podstatě jsme spolu mluvili jen párkrát a i přesto mě okouzlilo jeho charisma, dokonce tak moc, že jsem na něj nezapomněla ani po svém odchodu z práce. Sejde z očí, sejde z mysli u mě asi úplně neplatí :nevim: :D Prostě se ke mně choval vždycky hezky a já ho nemůžu dostat z hlavy. Navíc má rodinu, takže do tohohle vůbec zasahovat nechci, jen nevím, jak na něj zapomenout. Přijdu si hrozně, že myslím na někoho jiného, když mám přítele..
Má tu třeba někdo podobnou zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10147
26.7.21 23:38

Podobnou zkušenost má asi jen tak sedm milionů v čechách. To se prostě stává, ale dospělej jedinec to ustojí zatímco nevyvinutej blbeček za tím jde jak za bludičkou a nabije si kušnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33926
26.7.21 23:52
@Anonymní píše:
Zdravím, potřebovala bych vědět, jestli jsem cvok jen já, protože si fakt tak přijdu :D Situace je taková, že jsem už pár let zadaná, jenže v bývalé práci jsem se zakoukala do někoho jiného. V podstatě jsme spolu mluvili jen párkrát a i přesto mě okouzlilo jeho charisma, dokonce tak moc, že jsem na něj nezapomněla ani po svém odchodu z práce. Sejde z očí, sejde z mysli u mě asi úplně neplatí :nevim: :D Prostě se ke mně choval vždycky hezky a já ho nemůžu dostat z hlavy. Navíc má rodinu, takže do tohohle vůbec zasahovat nechci, jen nevím, jak na něj zapomenout. Přijdu si hrozně, že myslím na někoho jiného, když mám přítele..
Má tu třeba někdo podobnou zkušenost?

Podobnou zkušenost má asi každej
Zamilovanost opadá po dvou letech, tak to chce prostě vyrdržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.21 00:02

No musím říct, že jsem v podobné situaci. Mě se strašně líbil chirurg co mě operoval. A já se asi líbila jemu. Na poslední kontrole se mě zeptal jestli nechci zajít na kafe :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
8578
27.7.21 00:04

Přejde to ;) Jak je to dlouho, co ho nevídáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6941
27.7.21 07:19
@Anonymní píše:
No musím říct, že jsem v podobné situaci. Mě se strašně líbil chirurg co mě operoval. A já se asi líbila jemu. Na poslední kontrole se mě zeptal jestli nechci zajít na kafe :lol:

A šla jsi? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.7.21 08:25

Možná bych se na to dívala tak, co ten muž měl a tvému partnerovi to schází? A pak se o tom s ním snažila promluvit… zamilovanost ve vztahu sice může vyprchat ale mělo by se na něm neustále pracovat, rozvíjet ho, zlepšovat, ještě pokud nastane něco takového… přijde mi škoda být zadaná a koukat se jinde, to zřejmě svědčí o tom že ten vztah asi nebude nejšťastnější… držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33926
27.7.21 09:29
@jsemcervena píše:
Možná bych se na to dívala tak, co ten muž měl a tvému partnerovi to schází? A pak se o tom s ním snažila promluvit… zamilovanost ve vztahu sice může vyprchat ale mělo by se na něm neustále pracovat, rozvíjet ho, zlepšovat, ještě pokud nastane něco takového… přijde mi škoda být zadaná a koukat se jinde, to zřejmě svědčí o tom že ten vztah asi nebude nejšťastnější… držím palce

Zakoukání se je chemický proces. Je to způsob, jak tebou příroda manipuluje a říká ti „pojď dělat další mláďata s někým jiným, ať žije genetická rozmanitost“.

Kolikrát je ten, do kterého jsi zakoukaná, je objektivně mnohem horší „kus“ než ten, co máš doma. Ale ty nevidíš, neslyšíš.

Ovšem my už nejsme jen zvířata, takže příroda nepočítala s a) antikoncepcí, b) sociálním vývojem a c) naší vůli.

Když nechceš rozbít rodinu, prostě tomu volání sirén nepodlehnes. A počkáš, až tě hormony opustí. Ale to té doby ti bude připadat úžasný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33926
27.7.21 09:34

https://en.m.wikipedia.org/…mily_murders

Pro zajímavost, jakou sílu může mít zakoukání se, když se potká s narcistou.

Na otázku, na co myslel, když uškrtil svou těhotnou manželku, a dvě dcery, holčičku tříletou a čtyřletou, kdy jedna viděla smrt druhé a prosila ho „tatínku, neubližuj mi“, do té doby spořádaný nikdy nezrestaný vzdělaný občan Chris Watts odpověděl: „myslel jsem na to, že teď konečně můžu být s Nichol (milenka, kterou znal čtyři měsíce).“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.21 09:46

Jooo jak ja te chapu :oops: A to sem si myslela ze v 37 uz to budu vedet lip! Bud rada, ze muzes prerusit kontakt. To stesti ja bohuzel nemam…. je to kamarad meho muze, zijeme na malem meste, mame spolecne pratele a navic je to muj doktor :nevim: No radsi sem zacala behat a cekam az to prejde :jazyk:
Jo a stydim se, ze muzu byt tak blba a nechat si poblaznit hlavu, takze pls anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
169
27.7.21 20:54
@Bábrdl píše:

Na otázku, na co myslel, když uškrtil svou těhotnou manželku, a dvě dcery, holčičku tříletou a čtyřletou, kdy jedna viděla smrt druhé a prosila ho „tatínku, neubližuj mi“, do té doby spořádaný nikdy nezrestaný vzdělaný občan Chris Watts odpověděl: „myslel jsem na to, že teď konečně můžu být s Nichol (milenka, kterou znal čtyři měsíce).“
@Bábrdl píše:

Dokument jsem viděla, prostě hrozný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
27.7.21 21:07

@KalamityJohn já to tak teda nemám 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...