Zakouřený byt, čím provonět koberec

1.3.20 21:30

Zakouřený byt, čím provonět koberec

Zdravím dámy a pánové.
Tak jsem se přestěhovala do nového bytu a dává mi celkem zabrat. Bývalý podnájemník tu kouřil je to celkem dost cítit a marihuaně se evidentně též nebránil..
Nemá někdo radu jak účinně odstranit zápach kouře? Velice tu nic není co se týče nábytku, je to celkem holý byt ještě, tak dřív než sem dám nábytek a nastěhuji děti, tak bych se tohodle nepříjemného zápachu ráda zbavila. Rozhodně budu malovat. Jeden koberec vyhodím. Ale v pokoji kde to jde cítit nejvíc tak tam je koberec pěkný… vyčistím ho a ráda bych ho něčím provoněla, ať není cítit… Tepovali ho, ale nepomohlo to.
Tak prosím prosím kdyby měl někdo účinou radu jak se toho zbavit, budu moc ráda.

Ještě je tu hrozně zanesený odpad ve sprchovém koutě… Už sem tam nalila 2 čističe odpadu a nic… Voda stále zůstává, takže když se sprchuji tak to odtika hrozně pomalu že si v tom machate nohy…tak kdyby měl někdo radu i na to tak budu též moc ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1.3.20 21:46

Do menší misky nalij obyčejný ocet třeba na tři nebo čtyři místa, cigaretový kouř odstraní, ale pár dnů-možná týdnů-to bude trvatNa ten odpad zkus střídavě s chemií větší zvon, mělo by to pomoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.20 21:48

@smutny klaun2
Ocet mě nenapadl zkusím… děkuji..
Zvon sem zkoušela… Aj ten přípravek na odpady jsem tam nechala přes noc…nic.. marné je to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4006
1.3.20 21:50

Ocet…posypat solí a až to uschne tak vysát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4006
1.3.20 21:52

@Ver.r.o.n.i..k.k.a. zkoušela jsi krtka? Myslím, že to je hydroxid sodny a zalít vařící vodou (pozor, můžeš se velmi opatřit viz. Obal)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13386
1.3.20 21:52

Koberec vyhoď, ten smrad už z toho nikdy nedostaneš. Zas tak drahá záležitost to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.20 21:53

Tak potom už jen ten odpad rozdělat, ale to je špinavá práce. Možná bys mohla zkusit vyndat jen tu vrchní mřížku, někdy to jde a pod ní to vyčistit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.20 21:55

@lampicka11 Četla sem o něm ale nezkoušela.. kde se shání?? Normálně v drogerce??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.20 21:55

@Janli
Koberce nejsou moje…jeden letí to říkal sám majitel…druhý ale asi vyhodit nebude chtít

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.20 21:58

@smutny klaun2
No.. bych musela vybourat sprcháč..nejde se tam jinak dostat…co šlo sem oddělala vyčistila…bylo to velmi zanesené… Předchozí nájemník byl hovado a nechutné prase evidentně…to samé bylo i v kuchyni ve dřezu..tam se mi to podařilo vyčistit ale sprchový kout je bída no… Tam jsem marná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22089
1.3.20 22:02
@Ver.r.o.n.i..k.k.a. píše:
@smutny klaun2
No.. bych musela vybourat sprcháč..nejde se tam jinak dostat…co šlo sem oddělala vyčistila…bylo to velmi zanesené… Předchozí nájemník byl hovado a nechutné prase evidentně…to samé bylo i v kuchyni ve dřezu..tam se mi to podařilo vyčistit ale sprchový kout je bída no… Tam jsem marná…

zkus toho krtka. Je to dost agresivní, pročti si návod. Ale fakt zabírá, ten usazenej binec v odpadu rozpustí. Kupuje se tuším v drogerce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14224
1.3.20 22:03

@Ver.r.o.n.i..k.k.a. Zkus toho krtka. Hydroxid sodný zalít horkou vodou. To by mělo zabrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.20 22:04

A těhotným to nevadí ten krtek?? Jako třeba zápach z toho krtka nebo něco?? Jsem skoro v pátém měsíci těhotenství tak jestli to není škodný aj ve vzduchu jestli je to fakt taková síla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.20 22:08
@Ver.r.o.n.i..k.k.a. píše:
@smutny klaun2
No.. bych musela vybourat sprcháč..nejde se tam jinak dostat…co šlo sem oddělala vyčistila…bylo to velmi zanesené… **Předchozí nájemník byl hovado a nechutné prase evidentně..******.to samé bylo i v kuchyni ve dřezu..tam se mi to podařilo vyčistit ale sprchový kout je bída no… Tam jsem marná…

Tak Ti pošlu alespoň na dálku přání ať se vše podaří a hlavně ať se Ti tam hezky a příjemně žije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.20 10:48

@smutny klaun2
Děkuji…ještě to proberu s majitelem no..snad se k tomu postaví a něco s tím udělá když bych s tím nic nezmohla já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama