Zákrok na jazyku: ORL VFN nebo Motol?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4250
19.11.21 14:50

Zákrok na jazyku: ORL VFN nebo Motol?

Ahojte,
měla bych dotaz, jestli někdo nemáte zkušenost s ORL ve VFN, nebo v Motole v Praze. Udělal se mi takový malý výrůstek na jazyku, byla jsem u své ORL lékařky, ta říkala, že se jedná asi o papilom, ale že by to pro jistotu odstranila. Doporučila mi se na zákrok objednat do VFN (pavilon A7), ev. do Motola. Nemáte někdo zkušenost? Já se hrozně bojím, i když ona říkala, že o nic nejde a je to hned hotové, navíc je to docela malé.
Moc děkuji za každou zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1172
19.11.21 15:51

@Lollitka osobní zkušenost nemám, ale švagrová byla v Motole, když si její syn téměř překousl celý jazyk. Opravdu visel na kousku a krásně mu ho sešili a do 14 dní nebylo nic vidět :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4250
19.11.21 16:19
@Jessica4 píše:
@Lollitka osobní zkušenost nemám, ale švagrová byla v Motole, když si její syn téměř překousl celý jazyk. Opravdu visel na kousku a krásně mu ho sešili a do 14 dní nebylo nic vidět :)

Díky moc za zprostředkovanou zkušenost. Já bych taky asi byla víc pro ten Motol, ale uvidím ještě, zatím hledám reference.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27424
19.11.21 16:52

Rekla bych, ze u takove banality je to uplne fuk. Podle nazvu jsem cekala diskusi k operaci rakoviny korene jazyka, nebo neco takoveho..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11367
19.11.21 17:00
@Lollitka píše:
Ahojte,
měla bych dotaz, jestli někdo nemáte zkušenost s ORL ve VFN, nebo v Motole v Praze. Udělal se mi takový malý výrůstek na jazyku, byla jsem u své ORL lékařky, ta říkala, že se jedná asi o papilom, ale že by to pro jistotu odstranila. Doporučila mi se na zákrok objednat do VFN (pavilon A7), ev. do Motola. Nemáte někdo zkušenost? Já se hrozně bojím, i když ona říkala, že o nic nejde a je to hned hotové, navíc je to docela malé.
Moc děkuji za každou zkušenost.

A to bude zákrok s hospitalizací?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4250
19.11.21 17:13
@mroe píše:
Rekla bych, ze u takove banality je to uplne fuk. Podle nazvu jsem cekala diskusi k operaci rakoviny korene jazyka, nebo neco takoveho..

No tak i zdánlivě banalitu může někdo zprasit. Já třeba byla na plastické chirurgii se znaménkem na obličeji, taky banalita, ale udělala mi to Dr. fakt hnusně, že to vypadá ještě hůř, než když tam to znaménko bylo.
Prý tohle se jen uštípne z toho jazyka, ale já se toho prostě bojím… Na začátku roku jsem si užila s osmičkami a teď mám ze všeho, co je v puse, hrůzu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4250
19.11.21 17:13
@ivašot. píše:
A to bude zákrok s hospitalizací?

Nene, ambulantně, ale já se toho hrozně bojím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2740
19.11.21 17:29

Byla jsem ted v zari na odstraneni stitne zlazy na ORL v Motole a super, mohu vrele doporucit, ale treba doktora me spolupacientky z pokoje bych nedoporucila. Je to jako vse o konkretnim doktorovi. Jinak veskery personal super, akorat na ambulancich narvano k prasknuti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27424
19.11.21 17:32
@Lollitka píše:
No tak i zdánlivě banalitu může někdo zprasit. Já třeba byla na plastické chirurgii se znaménkem na obličeji, taky banalita, ale udělala mi to Dr. fakt hnusně, že to vypadá ještě hůř, než když tam to znaménko bylo.
Prý tohle se jen uštípne z toho jazyka, ale já se toho prostě bojím… Na začátku roku jsem si užila s osmičkami a teď mám ze všeho, co je v puse, hrůzu…

A jestli to nekdo zprasi, se pozna podle toho, kde pracuje?
MMCH, jestli mas tendenci ke keloidum, neudelal by to lepsi ani Mestak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4250
19.11.21 17:43
@Helca83 píše:
Byla jsem ted v zari na odstraneni stitne zlazy na ORL v Motole a super, mohu vrele doporucit, ale treba doktora me spolupacientky z pokoje bych nedoporucila. Je to jako vse o konkretnim doktorovi. Jinak veskery personal super, akorat na ambulancich narvano k prasknuti.

Díky moc za reakci. Jsem ráda, že jsi byla spokojená. Já vím, že je to vše o konkrétním lékaři a že tady zas asi nemá tolik co zkazit, ale i tak, jsem na pusu přecitlivělá a tak jsem ráda za každou referenci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4250
19.11.21 17:48
@mroe píše:
A jestli to nekdo zprasi, se pozna podle toho, kde pracuje?
MMCH, jestli mas tendenci ke keloidum, neudelal by to lepsi ani Mestak.

Nemám tam keloid, ani k nim nemám sklony, už mám znamének venku tak 7, ale prostě je to hnusně vyříznuté a je tam taková díra.
Jinak se snad můžu zeptat na zkušenosti jiných na VFN, nebo Motol, ne? Prostě z toho mám strach, i když je to banalita a chtěla bych tam, kde jsou nějací vstřícnější. Třeba moje ORL MUDr. mi říkala, ať nechodím do Krče, že tam s nimi nemají dobrou zkušenost a doporučila právě VFN, nebo Motol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat