Zakrvácela jste některá po dobrání utrogestanu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mimicko
Nováček 10 příspěvků 30.09.18 20:40
Zakrvácela jste některá po dobrani utrogestanu?

Ahoj, jsem v 7+5tt tehotenstvi, pani doktorka mi predepsala pred tremi tydny Utrogestan kvůli špinění, pred par dny jsem ho dobrala a pozítří mam jit na kontrolu. Vcera se objevilo slabé krvácení ráno a vecer, tak jsem si sehnala od kamaradky Utrogestan znovu a vecer zavedla a dnešek v pohode az na slaboucke špineni. Stalo se to nekomu? Dekuji za odpovědi :)

Přečtěte si článek: Utrogestan pro poruchy cyklu i podporu těhotenství

Reakce:
Jasmina81
Kecalka 410 příspěvků 30.09.18 20:45

Dr říkala, že jak ho začnu brát,tak je třeba užívat do 12tt, jsem 11tt a zatím stále beru 2-0-2 pak ho budu postupně vysazovat

mimicko
Nováček 10 příspěvků 30.09.18 20:56

@Jasmina81
Tak to mne tedy nerekla nic????????‍♀️ Nastesti ho mela kamaradka, tak jsem pro nej rychle jela a zase zavidim podle dávkování, ktery jsem mela, coz je 0-0-2.
A chapu to spravne, ze mame malo Progesteronu, proto se užívá az do vytvoření placenty?

ugluk
Hvězda diskuse 43584 příspěvků 30.09.18 21:03

Tak buď je těhotenství OK a málo progesteronu, pak Utrogestan určitě pomůže. Nebo OK není a Utrogestan to uměle drží, uvidíš na kontrole, držím palce!
Od braní do konce prvního trimestru se pomalu ustupuje, ovšem nejsou-li komplikace. Pokud jsou a utrogestan na ně zabírá, pak je samozřejmě záhodno brát ho furt a dr. určitě předepíše další balení. Všespásný není a neprosperující těhotenství nezachrání, na druhou stranu jeho braní ničemu neškodí.

mimicko
Nováček 10 příspěvků 30.09.18 21:06

@ugluk
Mne zatim zabral i ted si myslim - jako posledně, celé tri tydny co jsem ho brala byl pokoj a ted po dobrani tohle 8o, samozrejme z toho mam nervy i kdyz se snazim zůstávat v klidu a neplašit.

Jasmina81
Kecalka 410 příspěvků 30.09.18 21:37

Ja jsem začala špinit a dr říkala, že děloha chce menstruovat a nesmíme jí to dovolit :( co ho zavádím, tak mám pokoj, jen sem tam na papíře tmavá nitka :think: taky se bojim co bude až ho vysadim

mimicko
Nováček 10 příspěvků 30.09.18 21:43

@Jasmina81
To mne nevysvetlila doktorka nic 8o taky jsem mela ted pokoj pri braní..asi se to holt musi vyzkouset nebo nevím :nevim: mam zase známé, které spinily cele tehotenstvi a vsechno v pohode. Ted se zase bojim jet na kontrolu, co mi tam reknou.

Jasmina81
Kecalka 410 příspěvků 30.09.18 21:46

@mimicko ja se taky bojim a pořád, ale přes špinění je fazolka v pořádku, roste a odpovída velikostně a hlavně srdíčko ťuká, nezbývá než myslet pozitivně :palec:

mimicko
Nováček 10 příspěvků 30.09.18 21:54

@Jasmina81
A v kolikatem jsi tydnu? Ja byla uz na dvou kontrolách, na prvni videla jen neco maličko, byla jsem ve 4.tydnu, tam jsem zašpinila a na dalsi kontrole po tydnu taky uz byl videt váček, rekla mi, ze hlavni je, ze roste a ted cekam ze uz bude srdicko…rozmyslim se zda jit uz zitra nebo pockat do utery na určenou kontrolu. Bojim se a zároveň nemam stání.

Jasmina81
Kecalka 410 příspěvků 01.10.18 08:07

@mimicko promiň, včera jsem odpadla :oops: jsem 11tt a srdíčko bylo asi 6tt na prvni kontrole, to jsem poprvé zašpinila, tak pokud ti to po utrogestanu přestalo šla bych asi zítra nebo ji zavolej a domluv se s ni. Držím palce :hug:

mimicko
Nováček 10 příspěvků 01.10.18 09:38

@Jasmina81
Tak jdu zitra, doktorka tam dnes neni, dekuji :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >