Zakrytí zadní stěny skříně

1356
28.3.21 23:31

Zakrytí zadní stěny skříně

Ahoj, ráda bych se zeptala, zda máte někdo zkušenost se zakrytím zadní stěny skříně. Vzhledem k prostoru v bytě chci jednu z místností přepažit šatní skříní, čímž mi však na jedné straně pokoje bude koukat zadní sololitová deska. Přemýšlím, zda v tomto případě použít látku, či jak jinak toto řešit.
Za rady a zkušenosti budu ráda 😊.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19798
28.3.21 23:51

Máš na výběr spoustu možností, samolepící tapety se vzorem dřeva nebo klasický tapety se vzorem čehokoliv - lepila jsem je i na umakartový jádro. Taky nevypadají úplně marně polystyrenový kazety, co se lepí na strop. Jakoukoliv látku, můžeš tam nalepit i vynilový desky na podlahu, nebo ten sololit natřít barvou na zdi, primalex tam drží bezvadně. Já osobně bych šla do tapet, jen bych je nelepila lepidlem na tapety, ale disperzním lepidlem, což znamená ustříhnout tapetu na míru, natřít kousek skříně (cca 50cm), tapetu přilepit a pak pak zase natírat po 50cm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10646
29.3.21 01:23

At udelas co udelas, vypada to blbe.

My jsme provizorni pricku vyresili bilym laminem, dela se rozmer akorat 2,5 m, ukotvene do podlahy a stropu pres maly hranol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
2.4.21 22:20

Sádrokartonová deska a pak natřít barvou na zeď? Přichytila bych je ke skříni šrouby, aspoň by se překryly celé záda skříně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat