Zakyntos dovolenka, máte niekto skušenosti?

7.8.13 19:37

Zakyntos- dovolenka mate niekto skusenosti ?

Ahoj,

chceme ist na dovolenku na Grecky ostrov Zakyntos.
Mozete mi napisat Vase skusenosti pripadne rady a typy.
Sme rodina s malym dietatom, pripadne aky hotel pre rodiny s detmi.

Dakujem a pekny den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

48710
7.8.13 19:39

5letá dcera tam byla letos z prarodiči v červnu a vrátila se spokojená, tak se jí asi muselo hodně líbit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6752
7.8.13 19:40

Kamarádka teď byla v hotelu Letsos s dvouletým klukem. Prý super. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3209
7.8.13 19:45

Pro děti mám skvělou zkušenost s Caretta Vilage****, už zmiňovaný Letsos*** a Zante Village****. Do zprávy klidně pošlu víc ;-) Nechci to tu úplně zasekat odkazama ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
329
7.8.13 19:51

Já se před dvěma týdny vrátila z hotelu Tereza (Alexandria club hotel) a bylo to tam fajn. Konkrétně pro děti super. Navíc čistá pláž blízko hotelu a výborné jídlo. Samotný hotel bych trochu zkritizovala, ale nic zásadního, co by se nedalo přežít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1491
7.8.13 19:55

Ahojm byla jsem na Zakyntosu před třemi lety, jen tak s manželem a ještě k tomu stopem(ještě blázni zamilovaný a bez závazků),takže nemůžu říct jaký hotel atd. :lol: Ostrov je nádherný! Určitě se tam vydáme příští rok s prckama :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13908
7.8.13 20:10

Tak zalezi kde, jsou mista, kde je britska mladez, to je dost pruda

pak mista spis pro rodiny s detma

kazdopadne je to dost omezene carettama, nemuzes vecer na plaz, nesmis zabodavat slunecnik a td

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
494
7.8.13 20:29

My byly na Zakynthosu v zátoce Laganas v hotelu Metaxa. Bylo to takové menší městečko, kde byl klid, hotel byl opravdu čistý, jídlo také dobré. Jen snídaně nebyly až tak pestré. K moři to bylo kousek. Moc se nám tam líbilo :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
7.8.13 21:07

My byly před 2 lety na Zakynthosu, v oblasti Agios Sostis v hotýlku Zante Sun. Byl tam klídeček, hotel výborný, nádherná pláž. Jedna z našich nejlepších dovolených. Ta oblast je hned vedle rušné oblasti Laganas.
Viděly jsme i hotel Tereza (který byl kousek od nás v Agios Sostis), myslím, že je to ten, o kterém píše v příspěvku Lavergne a vypadal taky moc pěkně.
Zakynthos doporučuji. Kolegyně byla v Tsivili a taky nadšená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17714
7.8.13 21:30

My letíme 30.8. jsem na to zvědavá :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2515
7.8.13 21:34

Na Zakynthosu jsme byli už třikrát, jsme do něj zamilovaní, je tam fakt krásně! :srdce: Poprvé v Argassi - tam bylo moře nic moc, nedoporučuju. Potom v Laganas, hotelový komplex Mediterannean Beach Resort - super, super, v životě jsem se tak dobře nenajedla! :pankac: Hotel luxus, moře krásné, dlouho mělké, jen Laganas je celkově dost rušné středisko, nejrušnější na ostrově.
A vloni v Tsilivi v hotelu Strofades Beach, byl to taky hotel Alexandria klubu (letos už myslím není, netuším proč) a líbilo se nám tam moc. Hotel pěkný, jídlo dobré, koupání moc hezké a program pro všechny, co tam animátoři denně nabízeli, naprosto neměl chybičku! Od rána do noci, pro děti, pro dospělé, pořád něco, ale nevnucovali se. Naše děti byly nadšené a my měli spoustu klidu! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
261
7.8.13 21:42

@bonanza
Před 3 lety s kamarádkou v úplněv stejném hotelu, super holčičí dovolená, moc se nám tam líbilo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
22.8.13 00:47
@Lavergne píše:
Já se před dvěma týdny vrátila z hotelu Tereza (Alexandria club hotel) a bylo to tam fajn. Konkrétně pro děti super. Navíc čistá pláž blízko hotelu a výborné jídlo. Samotný hotel bych trochu zkritizovala, ale nic zásadního, co by se nedalo přežít.

Ahoj, právě jsem zarezervovala tento hotel, kdyby se Ti chtělo mi napsat podrobněji, jak tam bylo, budu ráda. Zajímá mě, jak je to daleko a jak se dostat na tu vdálenější pláž, je tam prý nějaká super, a jaká je ta u hotelu. máme chlapečka 3 roky, tak jsem vybrala tento hotel…budu vděčná za jakoukoli informaci, děkuji Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
497
22.8.13 00:49
@rsisa píše:
Ahoj, právě jsem zarezervovala tento hotel, kdyby se Ti chtělo mi napsat podrobněji, jak tam bylo, budu ráda. Zajímá mě, jak je to daleko a jak se dostat na tu vdálenější pláž, je tam prý nějaká super, a jaká je ta u hotelu. máme chlapečka 3 roky, tak jsem vybrala tento hotel…budu vděčná za jakoukoli informaci, děkuji Radka

Jsem to napsala blbě tu větu - mělo být, jak je daleko ta krásná pláž, co o ni píšou v těch informacích..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1388
22.8.13 03:02

Ahoj, tak zakyntos doporucuju. Byli jsme s 11mesicnim synem v hotelu louis zante beach a SUPER, uzasne jidlo, uzasna zahrada u hotelu (hodne rozsahla), krasna plaz a i ty zelvy jsme videli ;-)
Hotelovy komplex byl tak fajn, ze ac jinak jsme vzdy na dovolene meli pujcene auto a kazdy den byli jinde, tak jsme si ted vystacili s hotelem a jeho zahradou a plazi a jidlem (ono to s tim mrnetem na vylety nebylo a i tak jsme se nenudili)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama