Zaléčení vysokých NK buněk

25.5.21 08:13

Zaléčení vysokých NK buněk

Dobrý den, chci se zeptat, jestli je tu někdo, kdo má problém jako já s vysokými NK buňkami? Je tomu teď zhruba 8 neděl co mi nasadili na imukologii v HK 20mg Prednison 1× den. Výsledky teď z hlavy přesně nevím ale měla jsem vysoké protilátky proti spermiím a i v děloze…na konci června jdu na kontrolní krevní testy…Zajímá mě tedy jestli má někdo zkušenost a jestli je šance po zavlečení otěhotnět přirozenou cestou nebo jít hned do dalšího IVF…jestli je naděje na přirozené početí a nemusel do sebe cpát další stimulační hormony…za reakce děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1713
25.5.21 08:29

@barus.mackova přečti si diskuze, které tu již na stejné téma jsou. Nechapu tohle zakladani novych diskuzi, kdyz totozne existuji. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.5.21 09:45

@barus.mackova Diskuzi je tu skutečně mnoho, ale jen rychlovkove. Prednison se často předepisuje a je super, většinou pomůže. Kdy máš jit na kontrolu na krev? My jsme zkoušeli pak počít přirozeně, ale po 9 mesicich jsem netehotnela a zjistilo se, že jsem si na leky zvykla, tudíž zase jsem mela vysoké nk bunky. Proto jsem dostala jiné léky a po 3 mesicich preleceni jsem sla hned do ivf a podařilo se napoprvé. Po 18 mesicich od porodu jsem sla opět na krev, opět hodnoty vysoke, takže zase prášek na 6 tydnu, pak hodnoty v pořádku, ale pro zmenu ma manžel špatný spermio, který tenkrát měl perfektní, takže mě imunita klesá, i když už od prosince prášky neberu a zobe ted pro změnu přítel :roll: Můžete to zkusit určitě i přirozeně potom, ale doporucuju si po 3 mesicich vyzadat zadanku a nk bunky prekontrolovat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat