Zalehlé uši v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tucnak123
Stálice 63 příspěvků 18.04.19 09:49
Zalehani usi v tehotenstvi

Ahoj holky, tak po ruznych peripetiich a neustalych potizich v tehu me uz mesic trapi dalsi.od zacatku resime hematomy a nemoci ruzny. Ted sem mela dyl hnisavou rymu, koky v uchu i v nose. Preleceno uz 3 antibiotiky(navic alergie na penivilin a rezistence makrolidu takze peklo mi vubec neco dat) a ja stale mam zalehle ucho. Kdyz lezim je to lepsi, kdyz si stoupnu chvili chodim nebo neco malo delam zalehne k nesneseni. Okoli slysim dobre, ale sebe zalehnute a nejvic me depta jak slysim ten svuj tep.. fuj. Nemate nekdo radu prosim? Od detstvi slysim jen na jedno ucho a navic me zivi hudba, takze sem z toho uz uplne na nervy. Denne konvickuju a jeste davam do nosu rymovnik. Dekuji za jakoukoliv radu.

Reakce:
M.o.n.i.k.k.k.k.
Stálice 91 příspěvků 1 inzerát 18.04.19 10:44

@Tucnak123 ahoj, ja mam pocit zalehnutych usi od zacatku tehotenstvi, ted jsem 27tt. Byla jsem i u 2 ruznych doktoru na usnim a nakonec mi rekli, ze je to alergie. Jelikoz jsem ihned na zacatku tehu vysadila prasky na alergii, tak je to udajne kvuli tomu. Doporucili mi, at si koupim morskou vodu do nosu a nekolikrat denne si ji strikam. Trochu to pomaha, ale uplna „slava“ to neni.

Tucnak123
Stálice 63 příspěvků 18.04.19 10:47

@M.o.n.i.k.k.k.k. ja jsem taky alergik…uz me to tez napadlo. V utery jdu na alergologii tak se zkusim zeptat. Ale zadny spreje nic nepomahaji…

M.o.n.i.k.k.k.k.
Stálice 91 příspěvků 1 inzerát 18.04.19 10:51

@Tucnak123 ja pred tehu brala pouze Cezeru. Doktorka mi sice rikala, ze se smi i v tehotenstvi, ale ja si rikala, ze to radeji vydrzim bez toho. I kdyz je to tedy nekdy hodne otravne, kdyz mam ty usi zalehnute. Hlavne mi zalehnou kdyz jdu ven nebo kdyz je v mistnosti vice lidi a vetsi hluk.
Uvidis, treba ti doktorka da nejake prasky na alergii, ktere by jsi mohla i ted v tehotenstvi.

Tucnak123
Stálice 63 příspěvků 18.04.19 10:55
@M.o.n.i.k.k.k.k. píše:
@Tucnak123 ja pred tehu brala pouze Cezeru. Doktorka mi sice rikala, ze se smi i v tehotenstvi, ale ja si rikala, ze to radeji vydrzim bez toho. I kdyz je to tedy nekdy hodne otravne, kdyz mam ty usi zalehnute. Hlavne mi zalehnou kdyz jdu ven nebo kdyz je v mistnosti vice lidi a vetsi hluk.
Uvidis, treba ti doktorka da nejake prasky na alergii, ktere by jsi mohla i ted v tehotenstvi.

Uprimne po vsech sntibiotikach, kapkach a kapackach uz moc neverim, ze by ty prasky na alergii aspon obcas neco zhorsily. No pozeptam se a uvidime. Kdyby me to nezivilo a nebyl to muj denni chleba, tak to asi nesu lepe no.

tulipán
Závislačka 4274 příspěvků 18.04.19 17:22

@Tucnak123 Tuto radu urcite znas. Pravidelne nekolikrat denne profukovat - ucpat nosni dirky a fuokat, dokut to spravne a ve spravnem uchu nepraskne. Smrkat vzdy jen jednu dirku a pak teprve druhou.

Váš příspěvek
Reklama