Zalehlé ucho a pocit na omdlení

24.7.15 16:12

zalehle ucho a pocit na omdleni

Ahojky,
Potrebovala bych opet radu :) pritel se vcera probudil se zalehlim uchem, dnes to pokracovalo, tak jsme jeli na ORL, tak p. doktor zjistil, ze ucho je ucpane (cim nevime),zkousel ho procistit, ale pry je to tvrde ucpane a kdyby se do toho pustil, tak by to bylo bolestive. Dostal kapky. Prijeli jsme domu- ucho stale zalehle a jeste k tomu ma chvilkove pocity na omdleni -ma nohy na hore studeny obklad, ale stale zadna uleva. bez teploty.
Snazim se zachovat klid, ale jen tak neco ho nezkoli a opravdu vypada jakoby mel kazdou chvili sebou seknout.
Dekuju :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4231
24.7.15 16:58

V uchu je centrum rovnováhy, může to snadno vyvolávat pocit závratě, až na omdlení.
Nemůžu radit, protože nevím, co v uchu je-maz? Ale mě se osvědčily velice ušní svíce, vyčistí, vyrovnají tlak a pomáhají i od bolesti hlavy. Jen pokud to budete zkoušet, dejte je s odstupem od kapek, pokud už kapal. Nevím, jestli nejsou s alkoholem, aby přítel nevzplál :think:
Nebo ať si napustí vanu teplé vody a ponoří se, aby uši byli pod vodou a vydrží. Pokud je to maz, měl by se uvolnit a vytéct.
Ale šla bych do svící, pro mě jsou jistota :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3882
24.7.15 17:54

Ahoj, taky bych volila ušní svíci, seženeš v lékárně, vytáhne maz i ztvrdlý a uvolní ucho jako nic jinýho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.18 22:13

Prosím poraďte - omdlení a pískání v uchu

Dobrý večer, promiňte, ale mám strach o přítele, proto bych se chtěla poradit. Přítel byl cvičit, celý týden se cítil trochu spatne, unaveně, byl dlouho v práci. Na cvičení omdlel na malou chvíli, neuhodil se. Bylo mu zle, mžitky před očima a potom teda klesnul na všechny čtyři. Od té doby mu pískalo v obou uších, nakonec jen v jednom a hlavně slyší hodně tlumené (v tom uchu, které mu píská). Zároveň má cluster headache- bolest za okem, tu ale mívá občas. Je mu 25 let. Prosím, co teď s tím? Vydržet do zítra? Mám o něj strach. Má neuro diagnózu.

• Nahlásit
  • Citovat
16802
2.7.18 22:33

Co znamena „ma neuro diagnozu“? Mozna to souvisi,takze je asi dulezite vedet, o co jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1892
2.7.18 22:45

Při takovém stavu už bych byl na pohotovosti…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6077
2.7.18 22:48
@Anonymní píše:
Dobrý večer, promiňte, ale mám strach o přítele, proto bych se chtěla poradit. Přítel byl cvičit, celý týden se cítil trochu spatne, unaveně, byl dlouho v práci. Na cvičení omdlel na malou chvíli, neuhodil se. Bylo mu zle, mžitky před očima a potom teda klesnul na všechny čtyři. Od té doby mu pískalo v obou uších, nakonec jen v jednom a hlavně slyší hodně tlumené (v tom uchu, které mu píská). Zároveň má cluster headache- bolest za okem, tu ale mívá občas. Je mu 25 let. Prosím, co teď s tím? Vydržet do zítra? Mám o něj strach. Má neuro diagnózu.

já bych v tomhle případě jela na pohotovost. Nikdy nevíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3395
2.7.18 22:57

Zajeďte na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58154
2.7.18 22:59
@Anonymní píše:

Na pohotovost mel jet hned po cviceni. Cim driv, tim lip.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.7.18 23:03

Anonym

Já ho k tomu právě nemůžu donutit. Říkala jsem mu, ať alespoň zavola na pohotovost a zeptá se, ale on, že se necítí zas tak špatně. Prostě má zalehle ucho a píská mu v něm.

• Nahlásit
  • Citovat
20
2.7.18 23:26

S uchem jsem mel to same, skoncil jsem na tyden na kortikoidovych kapackach a sluch mi to zachranilo, bylo mi jasne receno, cim driv, tim vetsi sance ze se vnitrni ucho vzpamatuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3009
2.7.18 23:43

Pohotovost. Radši zbytecně, nez neco zanedbat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11180
3.7.18 00:03

Tak mu vysvětli, že buď okamžitě pojede na pohotovost nebo voláš rychlou. U nás to zabírá :palec: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama