Zalehlé ucho a hučení - jet na orl?

17.12.19 19:56

Zalehle ucho, orl?

Zdravim, v nedeli jsem se probrala, jak po kocovine, hucelo mi v usich, vadily mi zvuky, jako lednicka, tekouci voda. Behem dne mi zalehlo cele prave ucho a neslysim, tak jsem sla v pondeli na ORL, s tim, ze mi vyplachli usni maz a do 3h se mi ma ulevit. To se bohuzel nestalo. Stale na to ucho neslysim, nyni me v nem zacalo svedit a pobolivaji me zuby, jsem ale bez teplot. V usich mi nehoraznr huci, duni mi hlava, mota se mi hlava a obcas je mi na zvraceni. Setkal se s tim nekdo, jet na ORL pohotovost? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8825
17.12.19 20:24

Zánět dutin bych řekla :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4566
17.12.19 20:48

Zánět dutin zkus modafen nebo Nurofen je teda na občanku ale volně prodejny uvolňuje nateklé dutiny, pokud to do dvou dnů nepovolí letěla bych na ORL

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.19 21:05

Kdyz ja nemam rymu, tak mi to na zanet dutin vubec nesedi :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.12.19 01:12

Zalehlé ucho, Bolí to?

Ahojte, zalehlé ucho přes dva týdny.. :( měla bych jít k ušnímu bohužel trauma z dětství… takže scény… ( 14 let teď) asi spíš “špinavé ucho,, a proto zalehlé ale i tak, máte někdo nějaké zkušenosti? co mi budou dělat? nebude to bolet? strašně se bojím… profoukávání uší? bolí to? co to je? kdy se to dělá..? prosim o co nejvice informací… děkuju moc :,( :( :zed: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.12.19 01:43

@theivankaaa Jestli se tak bojíš ORL, tak si můžeš propláchnout ucho i doma, návod najdeš různě na netu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.12.19 13:43
@theivankaaa píše:
Ahojte, zalehlé ucho přes dva týdny.. :( měla bych jít k ušnímu bohužel trauma z dětství… takže scény… ( 14 let teď) asi spíš “špinavé ucho,, a proto zalehlé ale i tak, máte někdo nějaké zkušenosti? co mi budou dělat? nebude to bolet? strašně se bojím… profoukávání uší? bolí to? co to je? kdy se to dělá..? prosim o co nejvice informací… děkuju moc :,( :( :zed: :nevim:

Me teda vyplachovali usi v pondeli a nic hrozneho. Vezmou velkou strikacku a pustí ti tam proud vody, pak to vytre, necim prostoura. Je to neprijemny, ale zas nic hrozneho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama