Zalehlé ucho po vyčištění

126
23.10.19 18:35

Zalehlé ucho po vyčištění

Ahojky, potřebuju poradit… před 3 dněma jsem byla na pohotovosti s uchem, protože mě neskutečně bolelo, že se to nedalo vydržet…doktor mě to propláchl a řekl, že mám trochu nateklý bubínek, tak mě napsal antibiotické kapky do uší a řekl, že to asi 2 dny bude citlivé a bude to trochu bolet, tak ať si vezmu brufen. Už je to 4 den a pořád na ucho neslyším, naštěstí mě neboli. Nevíte někdo jak dlouho může trvat hojení bubínku? Nebo mám radši navštívit lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6008
23.10.19 19:05

Jako neslysis vubec na to ucho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
23.10.19 19:09

@Vemas : příjde mě to jako bych byla pod vodou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11836
23.10.19 19:12

Pokud tam byl zanet, tak je to celkem normalni stav, mne odezniva pri uzivani kapek vetsinou do tydne. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
23.10.19 19:24

@Hobitka : mě právě na tý pohotovosti doktor říkal, že ty kapky musím používat celý týden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
23.10.19 19:26

Jestli se jedná o zánět středního ucha, tak je zalehlé ucho úplně normální. Jestli jsi byla jen na pohotovosti a nezdá se Ti to, dojdi na ORL. Pro jistotu. Myslím, že to odchází tak rychle jak rychle si s tím imunitní systém poradí. Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
23.10.19 20:01

@X_Cassiopea : jak jsem byla na tý pohotovosti, tak tam mě rovnou poslali na ORL, doktor se mi tam díval nějakou kamerkou, spíš je mi divný, že je to zalehlý takhle dlouho, jsem myslela, že už druhý den budu slyšet normálně :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11836
23.10.19 20:55

@StM90 To prave divny neni, at to brzy prejde, ja vzdycky opravdu tak ten tyden +/- poradne neslysela. Chvili trva, nez se tekutina ze stredousi vstreba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
23.10.19 22:19

@StM90 já měla záněty v dětství často a pak i občas později. Zalehlé uši do té doby než odešel zánět, někdy i trochu po dobrání léků, pak se to zlepšuje. Držím palce, jestli Tě to trápí, můžeš tam pro jistotu zavolat, oni Ti určitě řeknou víc. Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
126
24.10.19 19:09

Moc všem děkuji :-)…jinak už slyším a vyřešil to můj roční syn :-D…omylem mě praštil při hraní do ucha a najednou jsem slyšela :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat