Zalehle uši po lumbalni punkci

19.7.21 08:33

Zalehle uši po lumbalni punkci

Dobrý den, prosím o radu a pomoc, po téměř dvouměsíčních bolestech hlavy a chození po pohotovostech a doktorech jsem nakonec skončila ležet na neurologii, kde mi prováděli lumbalni punkci a z té zjistili nízké hodnoty virové meningitidy. Poté nastoupil postpunkcni syndrom a úplně mi zalehli obě uši, které mám dodnes již 16.den zalehle, na ORL prý vše v pořádku, prosím setkal jste se někdo s tímto problémem, jsem už nešťastná a zoufalá, chci zpátky žít plnohodnotný život, znovu ležím s bolestmi hlavy na neurologii, vleze uši odlehnout jakmile vstanu zalehnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3707
19.7.21 10:46
@LuciMajdlochova píše:
Dobrý den, prosím o radu a pomoc, po téměř dvouměsíčních bolestech hlavy a chození po pohotovostech a doktorech jsem nakonec skončila ležet na neurologii, kde mi prováděli lumbalni punkci a z té zjistili nízké hodnoty virové meningitidy. Poté nastoupil postpunkcni syndrom a úplně mi zalehli obě uši, které mám dodnes již 16.den zalehle, na ORL prý vše v pořádku, prosím setkal jste se někdo s tímto problémem, jsem už nešťastná a zoufalá, chci zpátky žít plnohodnotný život, znovu ležím s bolestmi hlavy na neurologii, vleze uši odlehnout jakmile vstanu zalehnou.

Zalehaji mi uši a piska mi v nich aktuálně 7m, beru to jako chronické už do konce zivota, nikdo nevi co s tím a proč se to stalo. Lumbalku jsem měla měsíc po tom co mi to začalo a nemělo to vliv. Zrovna ORL je taková věda pokus omyl jako kožní. První měsíc byl peklo a pak jsem si zvykla. Zkusila jsi fyzioterapie? Já měla bolesti hlavy od krční patere a už první návštěva me toho zbavila. Ani jsem netušila, ze tam mám nějaký problem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
19.7.21 12:00

Prodělala jsem enterovirovou meningitidu, lumbální punkci mi dělali několikrát a problémy jsem měla stejné, i když jen v pravém uchu. Na ORL nejdříve také nic nezjistili. Pak jsem ale narazila na jednu paní doktorku, která vzhledem k předešlé dg. věděla, o co by se mohlo jednat. Ukázalo se, že mám něco s Eustachovo trubicí. Dostala jsem sprej do nosu, výrazně se to zlepšilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3200
20.7.21 20:06

Po LP sem to neměla, měla sem s tím problémy už předtím. Pískot v uších a zalehnutí. Pomohla mi fyzio 🙏🏼

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat