Reklama

Zalehnuté ucho a zahlenění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.17 14:29
Zalehnuté ucho a zahlenění

Ahoj, potřebovala bych poradit. Mám už asi tři dny zalehlé ucho. Zalehlo mi když jsem šla večer ven, mrzlo…Ucho je zalehlé tak, že lechce odlehne, ale rychle zalehne.Je to nepříjemné. Skoro neslyším. Mám problémy s uchem pořád. Jsem dvakrát po myringoplastice..Ze své blbosti jsem měla jít na kontrolu po poslední myringoplastice a nešla. Nebyl žádný problém, slyšela jsem jako dřív. Je to rok a půl…Vážně se mi nechce k doktorce.Je nepřijemná už takhle a co po tom co jsem udělala :zed:.Dáte mi někdo radu, jak si pomoc sama? Jsem hodně zahleněná, třeba to bude tím…

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 04.12.17 14:32
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit. Mám už asi tři dny zalehlé ucho. Zalehlo mi když jsem šla večer ven, mrzlo…Ucho je zalehlé tak, že lechce odlehne, ale rychle zalehne.Je to nepříjemné. Skoro neslyším. Mám problémy s uchem pořád. Jsem dvakrát po myringoplastice..Ze své blbosti jsem měla jít na kontrolu po poslední myringoplastice a nešla. Nebyl žádný problém, slyšela jsem jako dřív. Je to rok a půl…Vážně se mi nechce k doktorce.Je nepřijemná už takhle a co po tom co jsem udělala :zed:.Dáte mi někdo radu, jak si pomoc sama? Jsem hodně zahleněná, třeba to bude tím…

najít jiného doktora.. pokud chceš při těch problémech spoléhat na náhodu, tak hodně štěstí :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.17 14:35

V mém případě bude nadávat každý doktor…

Hanney
Závislačka 2664 příspěvků 04.12.17 14:43
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit. Mám už asi tři dny zalehlé ucho. Zalehlo mi když jsem šla večer ven, mrzlo…Ucho je zalehlé tak, že lechce odlehne, ale rychle zalehne.Je to nepříjemné. Skoro neslyším. Mám problémy s uchem pořád. Jsem dvakrát po myringoplastice..Ze své blbosti jsem měla jít na kontrolu po poslední myringoplastice a nešla. Nebyl žádný problém, slyšela jsem jako dřív. Je to rok a půl…Vážně se mi nechce k doktorce.Je nepřijemná už takhle a co po tom co jsem udělala :zed:.Dáte mi někdo radu, jak si pomoc sama? Jsem hodně zahleněná, třeba to bude tím…

Kapej hodně do nosu třeba Olynth a ono se to uvolní.

Helileli
Závislačka 2846 příspěvků 04.12.17 17:00

Já bych dala Claritin, do nosu sanorin, co nejhlouběji, k tomu Sinupret. A případně kloktadlo.
Kdybys byla zdravá, řekni zácpu si nos a foukni, jako potápěči, ale při nemoci to může situaci zhoršit.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Až Laura jednou promluví, tak to bude fičák, říká Homola o dceři

Hudebník Matěj Homola (45) je sice na cestě po indických velehorách, i do... číst dále >

Proč Klus píše na Instagram nesmysly a znamená to vůbec něco zásadního?

Původně jsme vám chtěli poskytnout plný čtenářský servis a rozebrat pro vás,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >