Záleží na vzhledu partnera?

Anonymní
26.9.14 21:14

Záleží na vzhledu partnera?

Ahoj děvčata,
ráda bych znala nějaké jiné názory vlastně možná najít i radu jak se mám zachovat.Ale abych to vzala popořádku :)
V jedné kavárně kam docela dost často chodíme jsem se seznámila s člověkem s kterým je mi až neskutečně dobře, rozumíme si, funguje mezi námi jakési podivné „kouzlo“. Je to uplně jiné a takové zvláštní souznění, nic podobného jsem s žádným ze svých partnerů nepoznala.
ALE… problém je to jak vypadá, on není ošklivý to vůbec ne, naopak mě přitahuje. Jde o jeho styl, image, chodí v černém, ocvokovaný, ten jeho účes je také dosti zvláštní, má dosti výstřední tetování. Lidi na ulici se divně dívají. Je mi neskutečně blízky, ale v podstatě se stydím s ním chodit ven ve dne a chovám se odměřeně, když mě chce obejmout, políbit nebo jen pohladit na veřejnosti.
Jsem z toho nešťastná a zmatená a nevím co mám dělat :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.9.14 21:18

Kamarádka taky takhle s jedním začínala. Dnes je z něj moc pěknej kluk v ultra módních věcech. Prokouknul.

• Nahlásit
  • Citovat
26.9.14 21:20

Pokud to neni pubertak a ma uz vyhraneny styl, tak si bud zvykni nebo ho zkus zmenit a odmenou ti muze byt kopacka do zadku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6540
26.9.14 21:21

Já tohle nikdy neřešila, když jsem někoho milovala, tak kvůli tomu jaký je celkově, nikdy jsem nezažila si připadat vedle něj trapně, nebo se za něj stydět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2396
26.9.14 21:21

Kašli na lidi co si myslí ostatní je úplně jedno..jestli o něj stojíš a je ti s ním dobře, tak v čem je problém?? Nejde s davem a to se v dnešní době cení ;) ale pokud ti to vadí až tak hodně, a on je do tebe taky zamilovaný..třeba i kvůli tobě svou image změní :nevim: zaleží jen na tobě jak se k tomu postavíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rozmary
26.9.14 21:22

Můj manžel je taky hodně výstřední, jestli vám to klape kašly na lidi, já mám taky ráda extravagantní oblečení a lidi na mě koukají jak na blázna. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
5593
26.9.14 21:22
@Anonymní píše:
Kamarádka taky takhle s jedním začínala. Dnes je z něj moc pěknej kluk v ultra módních věcech. Prokouknul.

Proc anonym? Co je na Tvém prispevku citlivého nebo priliz osobního?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5162
26.9.14 21:23

Jestli se za něj stydis, tak s ním asi moc dlouho nebudeš, nebo spíš on s tebou. Můj chlap žije punkem, nosí čiro, je potetovanej, v uších tunely, i oblecenej v tomto stylu a lidi na ulici na něho koukají jak na vraha. Obzvlášť když vedle něho jdu já v satickach na vysokých podpadcich a s kočárem. Ale ať si ostatní pro mě za mě polibi zadek, já ho miluju, on mě a naši dceru taky a názory okolí nám jsou ukradený. Buď se ty vykasli na okolí, nebo se on vykasle na tebe. Co je pro tebe důležitější? :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5593
26.9.14 21:23
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata,
ráda bych znala nějaké jiné názory vlastně možná najít i radu jak se mám zachovat.Ale abych to vzala popořádku :)
V jedné kavárně kam docela dost často chodíme jsem se seznámila s člověkem s kterým je mi až neskutečně dobře, rozumíme si, funguje mezi námi jakési podivné „kouzlo“. Je to uplně jiné a takové zvláštní souznění, nic podobného jsem s žádným ze svých partnerů nepoznala.
ALE… problém je to jak vypadá, on není ošklivý to vůbec ne, naopak mě přitahuje. Jde o jeho styl, image, chodí v černém, ocvokovaný, ten jeho účes je také dosti zvláštní, má dosti výstřední tetování. Lidi na ulici se divně dívají. Je mi neskutečně blízky, ale v podstatě se stydím s ním chodit ven ve dne a chovám se odměřeně, když mě chce obejmout, políbit nebo jen pohladit na veřejnosti.
Jsem z toho nešťastná a zmatená a nevím co mám dělat :,(

Každý jsme nějaký, netrapila bych se tím. Hlavni je, ze si rozumite vy dva. :)
Ostatní te šťastnou nedělaji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
26.9.14 21:27

Na stylu nezáleží. Důležitý je jak se s ním cítíš… ;) Změnit se to dá… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
26.9.14 21:28

Kolik ti je a kolik je jemu? jestli kolem 50ti tak se asi nezmění… jsi si jistá, že lidi blbě koukaj kvuli němu? nejsi spíš lehce vztahovačná? většina lidí co znám blbě čumí a většinou skrz jiné lidi, než na ně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.9.14 21:37
@Gosi píše:
Kolik ti je a kolik je jemu? jestli kolem 50ti tak se asi nezmění… jsi si jistá, že lidi blbě koukaj kvuli němu? nejsi spíš lehce vztahovačná? většina lidí co znám blbě čumí a většinou skrz jiné lidi, než na ně…

Mě je 36 a on je o necelého půl roku mladší

• Nahlásit
  • Citovat
26.9.14 21:45

Proč řešíš okolí ve tvém věku? Pokud to nevadí tobě, každému jinému to může být jedno - tak ať se podívají, no a co? Dívají se všichni a pořád, ať jsi hubenej, tlustej, potetovanej, nepotetovanej, jednookej :lol: Zřejmě to bude jeho image a moc to asi neovlivníš a proč bys to také dělala? Líbí se ti přece takový jaký je :nevim:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7462
26.9.14 21:46
@AndreaS92 píše:
Proc anonym? Co je na Tvém prispevku citlivého nebo priliz osobního?

tak netýká se to ji, ale kamarádky. Tak to mi přijde citlivé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
26.9.14 21:51
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata,
Jsem z toho nešťastná a zmatená a nevím co mám dělat :,(

zajdi s nim nekam nakoupit nejaky pekny hadry a dej si ho do cajku vizazi jakoze kadernik nebo oholit atd :palec: mu to rekni narovinu co bys rada :kytka: a když s tim něco udela ta je to taky naznak ze ma snahu a zajem o něco vic :kytka:
A tohle je cajk mezi vama? http://bestpage.cz/…35443551.GIF
http://bestpage.cz/…54535640.GIF :think: pokud jo tak dolad jen tyhle detaily a urcite to bude ok :palec:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama