Záleží na vzhledu partnera?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 21:14
Záleží na vzhledu partnera?

Ahoj děvčata,
ráda bych znala nějaké jiné názory vlastně možná najít i radu jak se mám zachovat.Ale abych to vzala popořádku :)
V jedné kavárně kam docela dost často chodíme jsem se seznámila s člověkem s kterým je mi až neskutečně dobře, rozumíme si, funguje mezi námi jakési podivné „kouzlo“. Je to uplně jiné a takové zvláštní souznění, nic podobného jsem s žádným ze svých partnerů nepoznala.
ALE… problém je to jak vypadá, on není ošklivý to vůbec ne, naopak mě přitahuje. Jde o jeho styl, image, chodí v černém, ocvokovaný, ten jeho účes je také dosti zvláštní, má dosti výstřední tetování. Lidi na ulici se divně dívají. Je mi neskutečně blízky, ale v podstatě se stydím s ním chodit ven ve dne a chovám se odměřeně, když mě chce obejmout, políbit nebo jen pohladit na veřejnosti.
Jsem z toho nešťastná a zmatená a nevím co mám dělat :,(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 21:18

Kamarádka taky takhle s jedním začínala. Dnes je z něj moc pěknej kluk v ultra módních věcech. Prokouknul.

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 26.09.14 21:20

Pokud to neni pubertak a ma uz vyhraneny styl, tak si bud zvykni nebo ho zkus zmenit a odmenou ti muze byt kopacka do zadku

renda81
Kelišová 6540 příspěvků 26.09.14 21:21

Já tohle nikdy neřešila, když jsem někoho milovala, tak kvůli tomu jaký je celkově, nikdy jsem nezažila si připadat vedle něj trapně, nebo se za něj stydět.

snee
Ukecaná baba ;) 2396 příspěvků 26.09.14 21:21

Kašli na lidi co si myslí ostatní je úplně jedno..jestli o něj stojíš a je ti s ním dobře, tak v čem je problém?? Nejde s davem a to se v dnešní době cení ;) ale pokud ti to vadí až tak hodně, a on je do tebe taky zamilovaný..třeba i kvůli tobě svou image změní :nevim: zaleží jen na tobě jak se k tomu postavíš.

rozmary
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 21:22

Můj manžel je taky hodně výstřední, jestli vám to klape kašly na lidi, já mám taky ráda extravagantní oblečení a lidi na mě koukají jak na blázna. ;)

Minnies
Kelišová 5593 příspěvků 26.09.14 21:22
@Anonymní píše:
Kamarádka taky takhle s jedním začínala. Dnes je z něj moc pěknej kluk v ultra módních věcech. Prokouknul.

Proc anonym? Co je na Tvém prispevku citlivého nebo priliz osobního?

zuza23
Kelišová 5162 příspěvků 26.09.14 21:23

Jestli se za něj stydis, tak s ním asi moc dlouho nebudeš, nebo spíš on s tebou. Můj chlap žije punkem, nosí čiro, je potetovanej, v uších tunely, i oblecenej v tomto stylu a lidi na ulici na něho koukají jak na vraha. Obzvlášť když vedle něho jdu já v satickach na vysokých podpadcich a s kočárem. Ale ať si ostatní pro mě za mě polibi zadek, já ho miluju, on mě a naši dceru taky a názory okolí nám jsou ukradený. Buď se ty vykasli na okolí, nebo se on vykasle na tebe. Co je pro tebe důležitější? :pankac:

Minnies
Kelišová 5593 příspěvků 26.09.14 21:23
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata,
ráda bych znala nějaké jiné názory vlastně možná najít i radu jak se mám zachovat.Ale abych to vzala popořádku :)
V jedné kavárně kam docela dost často chodíme jsem se seznámila s člověkem s kterým je mi až neskutečně dobře, rozumíme si, funguje mezi námi jakési podivné „kouzlo“. Je to uplně jiné a takové zvláštní souznění, nic podobného jsem s žádným ze svých partnerů nepoznala.
ALE… problém je to jak vypadá, on není ošklivý to vůbec ne, naopak mě přitahuje. Jde o jeho styl, image, chodí v černém, ocvokovaný, ten jeho účes je také dosti zvláštní, má dosti výstřední tetování. Lidi na ulici se divně dívají. Je mi neskutečně blízky, ale v podstatě se stydím s ním chodit ven ve dne a chovám se odměřeně, když mě chce obejmout, políbit nebo jen pohladit na veřejnosti.
Jsem z toho nešťastná a zmatená a nevím co mám dělat :,(

Každý jsme nějaký, netrapila bych se tím. Hlavni je, ze si rozumite vy dva. :)
Ostatní te šťastnou nedělaji…

ChochaR
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 2 inzeráty 26.09.14 21:27

Na stylu nezáleží. Důležitý je jak se s ním cítíš… ;) Změnit se to dá… :palec:

Gosi
Kelišová 5813 příspěvků 26.09.14 21:28

Kolik ti je a kolik je jemu? jestli kolem 50ti tak se asi nezmění… jsi si jistá, že lidi blbě koukaj kvuli němu? nejsi spíš lehce vztahovačná? většina lidí co znám blbě čumí a většinou skrz jiné lidi, než na ně…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 21:37
@Gosi píše:
Kolik ti je a kolik je jemu? jestli kolem 50ti tak se asi nezmění… jsi si jistá, že lidi blbě koukaj kvuli němu? nejsi spíš lehce vztahovačná? většina lidí co znám blbě čumí a většinou skrz jiné lidi, než na ně…

Mě je 36 a on je o necelého půl roku mladší

BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4918 příspěvků 26.09.14 21:45

Proč řešíš okolí ve tvém věku? Pokud to nevadí tobě, každému jinému to může být jedno - tak ať se podívají, no a co? Dívají se všichni a pořád, ať jsi hubenej, tlustej, potetovanej, nepotetovanej, jednookej :lol: Zřejmě to bude jeho image a moc to asi neovlivníš a proč bys to také dělala? Líbí se ti přece takový jaký je :nevim:.

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 26.09.14 21:46
@AndreaS92 píše:
Proc anonym? Co je na Tvém prispevku citlivého nebo priliz osobního?

tak netýká se to ji, ale kamarádky. Tak to mi přijde citlivé

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 21:51
@Anonymní píše:
Ahoj děvčata,
Jsem z toho nešťastná a zmatená a nevím co mám dělat :,(

zajdi s nim nekam nakoupit nejaky pekny hadry a dej si ho do cajku vizazi jakoze kadernik nebo oholit atd :palec: mu to rekni narovinu co bys rada :kytka: a když s tim něco udela ta je to taky naznak ze ma snahu a zajem o něco vic :kytka:
A tohle je cajk mezi vama? http://bestpage.cz/…35443551.GIF
http://bestpage.cz/…54535640.GIF :think: pokud jo tak dolad jen tyhle detaily a urcite to bude ok :palec:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >