Záleží vám na kvalitě potravin?

1
22.5.20 10:26

Záleží vám na kvalitě potravin?

Nejsem si úplně jistá, jestli to sem mohu dát, ale zkusím to. Ráda bych věděla, jestli vám záleží na kvalitě potravin, které kupujete? Jestli jste během mateřské nějak omezené, co se nákupů týče nebo máte třeba více času na nákup? Pokud byste měly minutku na vyplnění tohoto dotazníku, byla bych hrozně moc vděčná. Je to pro začínající byznys, který by mohl ulehčit spoustu práce právě třeba maminkám na mateřské. Děkuji

https://www.survio.com/…5F6N9Q6G1X8U

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
13312
22.5.20 10:28

Vyplněno, ale teda výrazně férovější by bylo jasně přiznat co a pro koho to je, než to takhle okecávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1853
22.5.20 10:30

.

Příspěvek upraven 01.06.20 v 15:06

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12206
22.5.20 10:45

Nenakupuju s rozvozem domů a přesto musím vyplnit, od koho? :roll: Dobře amatérskej dotazník.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.20 10:50

Odpověď na úvodní otázku - ano, na kvalitě mi záleží a vybírám pečlivě, což mi prodlužuje nakupování, ale když najdu výrobek, který mi vyhovuje, tak mu zůstávám věrná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13848
22.5.20 10:56

Máš to tam. Jinak nenech se zmást, jak „každý“ nakupuje jasně že BIO. Tady je to stoprocentní, tvoje bublina asi taky, ale… Běž si (nejen v pátek) stoupnout k lidlu, bille, albertu. Celý den plný parkoviště, kolem pátý naprostá apokalypsa. U nás byly farmářské trhy (sýry, uzeniny, ryby, pekař, zelenina, šťávy)asi třikrát, než to pro neúspěch zrušili úplně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13848
22.5.20 10:59

Jo a jinak mě celej Rohlík taky už pěkně ser. e… Prachy o třetinu víc než Billa (a ta je prý drahá) a jsem žila teda v domnění, že je to alespoň teda nějaká ta bio kvalita a stejně prd :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1265
22.5.20 11:12
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1291
22.5.20 11:30

Vyplněno :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.20 11:45
@Bubla Bůčková píše:
Jo a jinak mě celej Rohlík taky už pěkně ser. e… Prachy o třetinu víc než Billa (a ta je prý drahá) a jsem žila teda v domnění, že je to alespoň teda nějaká ta bio kvalita a stejně prd :pocitac:

hele Billa fakt drahá je, řekla bych. On-line nenakupuju. Já si to prostě musím vybrat sama :mrgreen:. Samozřejmě, že sahám co nejvíc dozadu, aby to dlouho vydrželo… asi moje úchylka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama