Záleží vám na uspokojení partnerky?

Anonymní
24.4.16 12:36

Záleží vám na uspokojení partnerky?

Otázka je jasná a je určená místním chlapům. Záleží vám při sexu na uspokojení vaší partnerky? Rojí se tu témata o mužích, kteří si odbydou své a žena je potom nezajímá. Proto se ptám a prosím o zachování anonymu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4098
24.4.16 12:45

Nejsem chlap, ale mému muži na tom záleží. Když bych z toho nic neměla pripadal by si, že mě jen využil ke svému uspokojení. Takže tak :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Princess-ka
24.4.16 12:47
@Krista0671 píše:
Nejsem chlap, ale mému muži na tom záleží. Když bych z toho nic neměla pripadal by si, že mě jen využil ke svému uspokojení. Takže tak :palec:

U nas to je stejne :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
Anonymní
24.4.16 12:47

Tak já si dovolím odpovědět za mého muže, protože ten sem nechodí. Můj manžel si to vysloveně užívá a předehru vyžaduje, i když se vlastně celou předehru věnuje on mě. Je na něm vidět, že ho to vážně baví. Žádný z mých předchozích partnerů takový nebyl. S manželem jsme spolu patnáct let a předehře se věnuje stále pečlivě a klidně i hodinu a několikrát týdně. Též prosím o zachování anonymu. Bojím se, aby mi ho nějaká kvůli tomu neodloudila :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
4032
24.4.16 12:50

Jsem žena, ale klidně můžu odpovědět za svého :) Ano, záleží mu na tom, a to hodně. Vždycky říká, že to ho na tom sexu baví nejvíc, vidět, jak si to užívám já :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19124
24.4.16 12:51

Nemyslim, ze chlap, kteremu je to fuk, to sem napise.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9031
24.4.16 12:59

Já si myslím, že některří muži si myslí, že to ženě nevadí..
Já si pamatuji, jak jsem měla o 10 let staršího přítlee někdy kolem 20 let, a prostě on si myslel, že je ideální jednou dvakrát oblíznout prso a prostě zastrčit a hotovo :nevim: Jako napsala jsem to možná vulgárně, ale nevím, jak to popsat.. A když bylo po všem, tak na něm bylo vidět, ze si myslí, jaký je kanec a já si to užila..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7105
24.4.16 13:02

Jestli sem vůbec nějakej napíše, protože tady platí: cokoli napíšete, může a taky (s pravděpodobností blížící se jistotě) bude použito proti Vám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.16 13:05

Nejsem chlap, ale jistá si nejsem. Někdy se parner snaží, někdy mám pocit, že mu jde jen o vlastní uspokojení. Ale nechci z něj dělat toho zlého, dosáhnout orgasmu je pro mě občas dost problém. Jinak předehra partnera nebaví, nejraději mi hned stahuje kalhotky a šel by na věc, potom jak nejsem vzrušená, tak to dře a i s lubrikantem je to nepříjemné. Ale někdy se přemůže a věnuje se mi, občas ho to možná i baví, ale nemyslím si že by ho to bavilo nějak často.
Prosím o zachování anonymu.

• Citovat
  • Nahlásit
22511
24.4.16 13:08

Jak kdy. Ale musím říct, že ani já nemám pokaždý náladu na orgasmus ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2867
24.4.16 13:10

No tam je problém, že ti kteří to takhle mají, se k tomu neznají. Jsou přesvědčeni, že jsou borci. Na jednoho takovýho jsem před lety narazila. Když jsem to s ním řešila, posla mě k doktorovi, že jsem frigidní, protože s ním se udělá každá XY vždy a do 10minut. Moc jsem mu to nevěřila, ale tak poslala jsem ho dál a bylo po frigiditě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5651
24.4.16 13:21
@Gnaar píše:
Jestli sem vůbec nějakej napíše, protože tady platí: cokoli napíšete, může a taky (s pravděpodobností blížící se jistotě) bude použito proti Vám :mrgreen:

Tak se pochlub, jak to máš? ;) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.16 13:46
@atominnka píše:
Jak kdy. Ale musím říct, že ani já nemám pokaždý náladu na orgasmus ;)

Tak tomu nerozumím. Proč bych jinak ten sex s mužem dělala, když bych neměla orgasmus? Naštěstí mám partnera, který to považuje za samozřejmost, že u sexu mají orgasmus oba. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
19128
24.4.16 13:53
@Anonymní píše:
Tak tomu nerozumím. Proč bych jinak ten sex s mužem dělala, když bych neměla orgasmus? Naštěstí mám partnera, který to považuje za samozřejmost, že u sexu mají orgasmus oba. ;)

fyzická blízkost, touha uspokojit toho druhého, blížící se ovulace…důvodů je fakt spoustu, orgasmus fakt není jediný cíl (neříkám u všech, ale znám spoustu žen, co to tak má)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
24.4.16 14:07
@Anonymní píše:
Otázka je jasná a je určená místním chlapům. Záleží vám při sexu na uspokojení vaší partnerky? Rojí se tu témata o mužích, kteří si odbydou své a žena je potom nezajímá. Proto se ptám a prosím o zachování anonymu.

mymu manzelovi na tom zalezi a hodne moc stejne tak jako me ;) sex je pro nas hodne dulezity takze 3× tydne ho mame urcite + - a zadnej stereotyp jedno místo jedna poloha jeden druh sexu ;) kdyz se sex vzajemne ok a v poradku tak je i vztah plne v poradku ;) od sexu se odviji hodne věci ;)

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat