Žaloba na určení otcovstí, když otec není Čech

3
12.6.13 23:10

žaloba na určení otcovstí když otec není čech

Ahojky, můžete mi některá poradit, pokud máte zkušenost? Podávám žalobu na určení otcovství, paní na sociálce mi nějak nepomohla, neporadila..(nevadí) jde o to, že OTEC je trvalým bydlištěm SR, přechodný pobyt je kdesi a zde v Ph má doruč. adresu. Má zde V Ph práci, byt atd.. jde o to že tato žaloba se podáva v místě bydliště OTCE. Paní na sociálce mi řekla, abych žalobu podala zde v Ph.. můj dotaz je, zda to soud bude řešit V Ph, nebo v jeho přechodným pobytě, nebo dokonce to pošlou do SR..jsem z toho zmatená. Neumím si představit, že bych jela na soud někam za hranice apod.. děkuji..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.6.13 23:29

Tak můj ex dává mě pořád k soudu kvůli synovi, pořád mění svůj styk s ním, a soud máme podle trvalého bydliště dítěte, a otec žije 60km jinde tak by spadal jinam, ale pokud jde o dítě je to podle jeho TP

• Citovat
  • Nahlásit
2963
13.6.13 07:36

@Angie31
Já si myslím, že toto se podává v místě trvalého bydliště dítěte :think: DO návrhu to pak napiš, pan XXX trvale bytem SR přechodné bydliště Ph :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
13.6.13 23:13

Jasné.. na sociálce mi řekla, at to podám tu v Ph a napíšu, žijící v Ph adresa pro doručování taková a maková..ale sama řekla, že těžko říct, jestli to soud pošle mimo Ph.. já ani nevím, jak tu žalobu sepsat..nic..totálně mě odbyla ta soc, pracovnice..děs..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.16 05:34

Dobrý den prosím vás chci se zeptat na něco moje kamarádka má jedno dítě a má uvedeného otce a vrátila se zpět k bejvalému a čekají druhé mimčo a ona nechce aby byl v rodnném listě jenom je v rodnném listě při prvním dítěte a chchi se zeptat jesly je to možné děkuji za radu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.16 06:00

Taky myslim ze se to podava podle bydliste ditete, aspon u vyzivneho to tak je. Oni ty soudy si to pak preposlou a vse pozjistuji, meli by ti dat vedet co a jak.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat