Žaloba o ochraně osobnosti

Anonymní
5.3.20 20:37

Zaloba o ochrane osobnosti

Dobry vecer, je tu nekdo, kdo se soudil s manzelem/partnerem o ochrane osobnosti? Zaluji manzela za napadeni s nasledkem, a dnes jsem zjistila, ze mi napichl mobil. S pravnikem mam schuzku bohuzel az v pondeli? Mate nekdo zkusenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5.3.20 20:49

Uprimne nejlepe vam vzdy poradi pravnik, tady budou jen dohady, kazdy pripad je preci jen jiny. Pokud je neco vylozene neodkladneho, urcite kdyz mu brnkete par minut si najde na par dotazu :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.3.20 20:55

@ChytráSova no zavolat muzu az rano, bojim se ze sveho telefonu, staci ze si precetl vsechny maily co jsem si s pravnikem vymenila :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
149
5.3.20 21:12

Nikam nevolat a telefon rovnou odnest na policii! Telefon daji na diagnostiku a tvuj manzel bude mit na krku vysetrovani za trestny cin + teda ty dalsi veci, ktere s nim resis. Pravnik ti podle me na 1000% rekne to same co ja.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1664
5.3.20 21:40
@Anonymní píše:
Dobry vecer, je tu nekdo, kdo se soudil s manzelem/partnerem o ochrane osobnosti? Zaluji manzela za napadeni s nasledkem, a dnes jsem zjistila, ze mi napichl mobil. S pravnikem mam schuzku bohuzel az v pondeli? Mate nekdo zkusenost?

Jak jsi to zjistila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.3.20 21:41

@TrueIsFalse hysterickym telefonem, kdy to sam propalil.

• Nahlásit
  • Citovat
6285
5.3.20 23:25

Donést na policii..hned…to samé ti poradí i právník…
pokud manžel neměl soudní povolení k odposlechu, tak je to trestný čin :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2746
5.3.20 23:36
@Shari81 píše:
Donést na policii..hned…to samé ti poradí i právník…
pokud manžel neměl soudní povolení k odposlechu, tak je to trestný čin :kytka:

Ten se dá udělit jen vyšetřovacím orgánům. Docela bych u toho chtěl být až to na něj praskne lo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama