Zálohování kontaktů a fotek z telefonu

11573
3.1.20 18:57

Zálohování kontaktů a fotek z telefonu

Zálohujete kontakty a fotky z telefonu? Jakým způsobem? Jak přesouváte kontakty, fotky… z jednoho telefonu do druhého?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16068
3.1.20 19:06

@Sára 1 vše máme v cloudu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11573
3.1.20 19:12

@lachtanice86 Prosím o vysvětlení. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16068
3.1.20 19:19

@Sára 1 vzdálené místo např na googlu. Jakmile se připojím k netu, fotky se mi tam uloží automaticky. Je to pod heslem. Pak teda ještě jistota na externím disku přes kabel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11573
3.1.20 19:22

@lachtanice86 A jak si to potom z toho stáhnu do nového telefonu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
3.1.20 19:23

Jo, taky to tak mám, ani jsem to vlastně nevěděla. Až teď s novým telefonem jsem zjišťovala, jak s co nejmenší námahou všechno dostat do nového telefonu. Na google účtu bylo všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11573
3.1.20 19:27

@kačka39 Já si původně myslela, že to stáhnu do PC - jenže tam se mi momentálně všechny fotky nevejdou. Než to protřídím, tak uplyne pár let. Tak bych chtěla taky co nejjednodušší formou. Hlavně nemám jistotu, že mi ten starý telefon bude ještě fungovat. Každou chvilku blbnul a nefungoval. Asi jsem na tohle už stará a nevím, jak na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9702
3.1.20 19:44

Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1937
3.1.20 19:50

Z telefonu stahuji do PC přes kabel, mám telefon, který to umožňuje. Pokud fotí třeba tchyně, pošle fotky přes whatsapp manželovi a od něj přetáhnu do PC. Z počítače ještě zálohuji na externí disk. Co se týče kontaktů, ty si přepisuji do fyzického sešitu, osvědčilo se mi to jako nejlepší metoda - teď o prázdninách mi kleknul telefon a bylo po kontaktech, ty nejdůležitější a letité jsem měla v sešitě, ostatní jsem pak získávala osobně nebo přes e-mail :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11573
3.1.20 19:56
@tasa píše:
Diky
? 8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11573
3.1.20 19:56

@PenelopaW Kdysi jsem taky měla notýsek, ale teď už mám tolik čísel, že se mi to nechce přepisovat. A zase znovu zadávat do telefonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
3.1.20 20:06

@Sára 1 já jsem na to taky stará, dělala mi to dcera. Ale musela jsem ji nakonec radit. Já o tom účtu věděla, že se mi na něj ukládají fotky hned, jak to vyfotím. A tak jsem si říkala, že tam budou všechny data, a ono jo. No a bluetoot by to něšlo přetáhnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11573
3.1.20 20:26

@kačka39 Něco dělám špatně a nejde mi to. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49015
4.1.20 06:42
@PenelopaW píše:
Z telefonu stahuji do PC přes kabel, mám telefon, který to umožňuje. Pokud fotí třeba tchyně, pošle fotky přes whatsapp manželovi a od něj přetáhnu do PC. Z počítače ještě zálohuji na externí disk. Co se týče kontaktů, ty si přepisuji do fyzického sešitu, osvědčilo se mi to jako nejlepší metoda - teď o prázdninách mi kleknul telefon a bylo po kontaktech, ty nejdůležitější a letité jsem měla v sešitě, ostatní jsem pak získávala osobně nebo přes e-mail :).

Proto mám zálohu na googlu. Takže když jsem vyměnila mobil, tak na novém po přihlášení ke svému účtu, jsem měla všechny kontakty a stáhly se i stejné aplikace. Fotky mám uložené na Google photos. Jen musí být na mobilu povolené zálohování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11573
4.1.20 09:08

@lucenka Zálohování tam povolené mám, ale na novém telefonu se mi nic nestáhlo. :nevim: Určitě to bude jen nějaká blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat