Reklama

Zálohové výživné váš názor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 11:56
Zálohové výživné váš názor?

Po delší době jsem na Impulsu opět zaslechl téma zálohové výživné. Jste pro nebo proti a proč?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Miriana
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 06.09.18 12:09

Jsem zasadne proti! Penize vybrane z dani by mely byt pouzity “ve prospech vsech” (zdravotnictvi, vzdelani, silnice…) Ze stejneho duvodu nesouhlasim ale i s podporou v nezamestnanosti a dalsimi davkami pro jedince. :mrgreen:

Edit: Mozna to vyznelo prilis tvrde, takze jeste dodam ze jedinci samozrejme rada pomohu, ale chci si vybrat komu.

Příspěvek upraven 06.09.18 v 12:11

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.18 12:09
@Anonymní píše:
Po delší době jsem na Impulsu opět zaslechl téma zálohové výživné. Jste pro nebo proti a proč?

Stydíš se za svou otázku? Asi máš proč. :zed: :pocitac:  :cert:

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 06.09.18 12:13

@Miriana

Kvuli podpore v nezamestnanosti si snad clovek plati socialni pojisteni, ne? :zed:

Horsedick
Kecalka 189 příspěvků 06.09.18 12:15

Rovněž jsem proti, nechápu, proč mám platit za blbost někoho jiného. Navíc už pak ty matky (otcové) nebudou muset vůbec řešit, s kým si to dítě dělají, když jim to zacvaká stát, tedy my.

Miriana
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 06.09.18 12:16

@Plavuše Socialni pojisteni je v podstate druh dane, a tak to bylo mysleno.

inkakřivák
Extra třída :D 13178 příspěvků 06.09.18 12:27

Zásadně proti! Jenom at jsou ty mámy opatrnější. myslíte, že náš stát bude schopen platit veškerá ta dlužná výživná?

Miriana
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 06.09.18 12:29

Super by bylo kdyby stat hral roli vseobecneho garanta dluhu. Veriteli zaplatil a pak dluhy vymahal po dluznicich :-)

inkakřivák
Extra třída :D 13178 příspěvků 06.09.18 12:31

Jo? A kolik toho stát vymůže, na nějakém nemakačenkovi, co si nechává platit ofiko jen to minimum. Čili z toho bude zase jenom dávka. Už ted mi přijde, že těch dávek je strašně moc, lidi se rozcházejí na běžícím páse - stačí se zde podívat, kolikrát se tu objeví rada odejdi, to zvládneš, určitě budeš mít dávky - a takhle to bude ještě horší.

Lendeš
Kelišová 5132 příspěvků 06.09.18 12:39

Jsem pro, připadá mi to lepší než ty peníze dávat formou jiných dávek. To výživné jim zase sníží jiné dávky, protože se počítá do příjmů, takže stát ušetří na jiných dávkách plus bude mít šanci to výživné dostat zpět.

Anna766
Hvězda diskuse 67756 příspěvků 06.09.18 12:41

Stejně to neprojde.

kruel
Kecalka 194 příspěvků 06.09.18 12:42

Jsem taky zásadně proti! Z jakých peněz to těm matkám asi půjde? Z našich…a já nemám chuť platit matkám za to, jakého vybrali dítěti tatínka. Jen ať si dávají lepší pozor…

zoidberg
Extra třída :D 11454 příspěvků 06.09.18 12:56

Příliš jednoduše zneužitelné, nevymožitelné. Nesouhlasím, jen to dopomůže k nulové zodpovědnosti za svá rozhodnutí.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47710 příspěvků 06.09.18 13:05
@Miriana píše:
@Plavuše Socialni pojisteni je v podstate druh dane, a tak to bylo mysleno.

A zdravotni pojosteni ne?

Miriana
Ukecaná baba ;) 1613 příspěvků 06.09.18 13:10
@Lama Lama píše:
A zdravotni pojosteni ne?

Z meho pohledu ano.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama