Reklama

Založení levného oblečení, co by jste uvítali?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Saries
Stálice 60 příspěvků 12 inzerátů 26.08.18 12:52
Založení levného oblečení co by jste uvítali?

Ahoj maminky jdu se k Vam trosku inspirovat :), budu otevírat 1.10. Sekáček jen pro dětičky do 15 let. Mám nějakou představu jelikož prodejní obchod budou rozděleny na 2 místnosti, větší chodbu a sklad tak budu dělat s 2 mítností která jsou naproti sobě oddělení zvlášt pro holčičky ( roztřízené dle velikosti tak aby to bylo uhledné) a druhá místnost bude o oblečením pro chlapečky ( taktéž roztřízeno dle velikosti ) Myslíte že je to napad který se ocení? Mistnosti budou vkusně vymalované modrá kluci / ružová holčičky chci i nějaky menší hraí kouten pro prdolky :).Nechci žádné hrabárny zboži které je na vytírání max podlahy, oprvdu jen zboží v 1 a cream jakosti vše vyprané, mám už skvělou dodavatelku :), dále bych chtěla udělat akci každá středa 2 kusy oblečení 3 za polovinu, dále udělat klientské kartičky kde bude akce při desátem nákupy sleva 200kč na nákup nad 500kč, s tím že 9 nákupu musí být minimalně za 300 kč. Co si o tom tak nějak myslíte? Ocením zkušenosti, nápady na nějaké akce atd. Děkuji :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10305 příspěvků 26.08.18 12:55
@Saries píše:
Ahoj maminky jdu se k Vam trosku inspirovat :), budu otevírat 1.10. Sekáček jen pro dětičky do 15 let. Mám nějakou představu jelikož prodejní obchod budou rozděleny na 2 místnosti, větší chodbu a sklad tak budu dělat s 2 mítností která jsou naproti sobě oddělení zvlášt pro holčičky ( roztřízené dle velikosti tak aby to bylo uhledné) a druhá místnost bude o oblečením pro chlapečky ( taktéž roztřízeno dle velikosti ) Myslíte že je to napad který se ocení? Mistnosti budou vkusně vymalované modrá kluci / ružová holčičky chci i nějaky menší hraí kouten pro prdolky :).Nechci žádné hrabárny zboži které je na vytírání max podlahy, oprvdu jen zboží v 1 a cream jakosti vše vyprané, mám už skvělou dodavatelku :), dále bych chtěla udělat akci každá středa 2 kusy oblečení 3 za polovinu, dále udělat klientské kartičky kde bude akce při desátem nákupy sleva 200kč na nákup nad 500kč, s tím že 9 nákupu musí být minimalně za 300 kč. Co si o tom tak nějak myslíte? Ocením zkušenosti, nápady na nějaké akce atd. Děkuji :)

Dobrý nápad. Do sekáčů chodím nerada proto, že mi vadí hrabání. Beru věci od kamarádky, co to má úhledně složené a srovnané. Jde se s tím vůbec uživit?

Adrasteia
Závislačka 2662 příspěvků 26.08.18 12:56

Hlavně záleží na umístění obchodu, jsou lokality, kde ti utrhnou ruce a jsou lokality, kde o tebe nikdo nezavadí. Jinak to zní dobře, ale to s tou kartičkou je příliš složité a překombinované, zákazníci mají rádi jednoduchost.
Můžu se zeptat, jaké budeš mít ceny? Je mi jasné, že to nebudeš střihat za dvacku, na druhou stranu, pokud někdo po mě chce v sekáči za použité tepláky stovku, tak radši jdu a dám sto osmdesát za úplně nové. :think:

Adrasteia
Závislačka 2662 příspěvků 26.08.18 13:00

Jo a kdybys k tomu připojila e-shop, tak to bude ještě lepší, ale je to hodně práce, nevím, zda bys sama zvládala.

Limi123
Závislačka 3031 příspěvků 26.08.18 13:00

Ja bych uvitala, kdybych to zbozi mohla do toho sekace take nosit. To bych tam chodila, prodavala a zaroven take nakupovala.

Treba v jednom meste to funguje tak, ze maminky donesou zbozi, pani si vybere, ktere jim vezme, naceni ho, vezme si 30 procent ze vseho, co se proda a potom po sezone neprodane vrati te mamince. Tak kdyby tady v Praze neco takoveho bylo, pojedu tam klidne pres cele mesto, abych prodala. A pri te prilezitosti bych i nakoupila.

Jana206
Nadpozemská drbna 26286 příspěvků 26.08.18 13:01

Nesnasim hrabání a nemám na něj čas. Pokud se tím jde uzivit :nevim: Akce bych smerovala těsně po termínu výplat mateřské a RP, když si neco soukomne prodavam,v těchto obdobích to mizí rychleji :mrgreen: Ještě je plus dostat sedo prodejny s kočárkem.

Saries
Stálice 60 příspěvků 12 inzerátů 26.08.18 13:02

Bydlím ve městě které má 80 000 lidí :) a jsou tu 2 sekáčky pro děti :) Tedka například prodávám kterásné zimní bundičky Next atd. za max 120 kč v tom stavu :) teplacky trička mikči tam se budou phybovat ceny kolem 40-70 kč více ne :) Oprvdu mám skvělou dodavatelku s kterou je skvělá domluva a má krásné ceny takže to určitě přestřelovat nebudu :)

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 26.08.18 13:03

mě se líbí že to bude rozdělené podle pohlaví
prozradíš město?

Saries
Stálice 60 příspěvků 12 inzerátů 26.08.18 13:03
@Jana206 píše:
Nesnasim hrabání a nemám na něj čas. Pokud se tím jde uzivit :nevim: Akce bych smerovala těsně po termínu výplat mateřské a RP, když si neco soukomne prodavam,v těchto obdobích to mizí rychleji :mrgreen: Ještě je plus dostat sedo prodejny s kočárkem.

Mam bezbarierový prostor akže dost prostoru i na kočárky :potlesk: , a děkuji za nápad s těma akcma směřovat po matřských zapisuji si :potlesk:

Jana206
Nadpozemská drbna 26286 příspěvků 26.08.18 13:04
@Limi123 píše:
Ja bych uvitala, kdybych to zbozi mohla do toho sekace take nosit. To bych tam chodila, prodavala a zaroven take nakupovala.Treba v jednom meste to funguje tak, ze maminky donesou zbozi, pani si vybere, ktere jim vezme, naceni ho, vezme si 30 procent ze vseho, co se proda a potom po sezone neprodane vrati te mamince. Tak kdyby tady v Praze neco takoveho bylo, pojedu tam klidne pres cele mesto, abych prodala. A pri te prilezitosti bych i nakoupila.

U nás se tím živí paní,ale zboží nacenuje sama,rozlisuje pouze druh a top stav,ne znacku.Bere si padesát procent. Vyplatí se tam nakupovat,ne prodávat.

Malaga
Generální žvanilka 24352 příspěvků 26.08.18 13:04

@Saries pobavily mě dětičky do 15 let :mrgreen:
a ztratila jsem se teda v těch slevách …
navoněné, nažehlené a roztříděné věci prodáš vždycky lépe.....
to třídění je fajn, protože můžeš jít vybírat cíleně…
udělala bych odkládací stojan a je příjemné, když si věci, které si zákazník nevybere, uklidí a zařadí paní prodavačka…

Alušáček
Závislačka 3075 příspěvků 26.08.18 13:05

Máš to vymyšlené dobře,já do sekáčů taky nechodim,protože mě nebaví přehrabovat staré hadry. Takže pokud budeš mít pěkné věci,hezky vystavené,zákazníci to jistě ocení. Jinak ta podmínka 9 nákupů za 300 mi připadá přehnaná,myslím že do sekáče jdou lidí pro věci za pár Kč,předpokládám tričko max za 30kc apod,protože obchody jsou plné hezkého levného nového oblečení,takže já osobně nevidím moc důvodu proč kupovat obnošené.

Saries
Stálice 60 příspěvků 12 inzerátů 26.08.18 13:05
@Limi123 píše:
Ja bych uvitala, kdybych to zbozi mohla do toho sekace take nosit. To bych tam chodila, prodavala a zaroven take nakupovala.Treba v jednom meste to funguje tak, ze maminky donesou zbozi, pani si vybere, ktere jim vezme, naceni ho, vezme si 30 procent ze vseho, co se proda a potom po sezone neprodane vrati te mamince. Tak kdyby tady v Praze neco takoveho bylo, pojedu tam klidne pres cele mesto, abych prodala. A pri te prilezitosti bych i nakoupila.

Děkuji za názor :) o tom jsem taky uvažovala , přiteli se to moc nezamlouvá :? ale neříkám že po čase až bude obchudek zajetý s tím také nezačnu :andel:

Limi123
Závislačka 3031 příspěvků 26.08.18 13:06
@Jana206 píše:
U nás se tím živí paní,ale zboží nacenuje sama,rozlisuje pouze druh a top stav,ne znacku.Bere si padesát procent. Vyplatí se tam nakupovat,ne prodávat.

Lepsi, nez aby mi to doma shnilo :-) Mam tu toho mraky a nevim, co s tim. Fotit to nebudu…

Saries
Stálice 60 příspěvků 12 inzerátů 26.08.18 13:08
@Malaga píše:
@Saries pobavily mě dětičky do 15 let :mrgreen:
a ztratila jsem se teda v těch slevách …
navoněné, nažehlené a roztříděné věci prodáš vždycky lépe.....
to třídění je fajn, protože můžeš jít vybírat cíleně…
udělala bych odkládací stojan a je příjemné, když si věci, které si zákazník nevybere, uklidí a zařadí paní prodavačka…

jj do 15 let :) Sekáčky pro starší a dospělé je tady už více :)… A supr nápad na ten odkládací stojan děkuji hned si to zapíši :potlesk: :andel:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama