Založení rodiny se starším

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lady Stark
Nováček 8 příspěvků 04.07.19 07:59
Založení rodiny se starším

Ahoj, všechny vás tu zdravím.
Je mi 19 za pár měsíců mi bude 20 a můj přítel je o 23 let starší než já. Z minulého manželství má 2 děti, když jsme se poznali tak říkal, že by mu nevadilo vychovávat další. Oba chodíme do stejné práce, kde nejsou zas tak špatné peníze. Taky nad miminkem přemýšlím, ale bojím se toho. Na jednu stranu bych si hrozně přála s ním mimčo mít, ale na druhou stranu si příjdu ještě mladá. A za pár let by jsme spolu už být nemuseli a nebo by už třeba další nechtěl. Kdyby jsme chtěli jen ve 2 na víkend nebo něco takového tak by se muselo sehnat hlídání. Takže proto se obracím na Vás a prosím poraďte. :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
histep
Kelišová 5088 příspěvků 04.07.19 08:02

Jestli takhle premyslis, tak si prosim te zadne decko zatim neporizuj, a uz vubec ne s chlapem 2× starsim nez ty.

Lady Stark
Nováček 8 příspěvků 04.07.19 08:03

Opravdu?

Šáruší
Závislačka 3413 příspěvků 04.07.19 08:03

Jako že si pořídíš v devatenácti dítě, protože máš starého chlapa, který by mohl být tvůj otec? Jsi s ním jak dlouho, chvíli maximálně vzhledem k věku. Dítě zatím nechceš a pořídíš si ho teď jen proto, že ten starší chlap bude stárnout teď už dost rychle a časem bude děda a dítě by už nechtěl? Takže já radím, na dítě se zatím vyprdni. Tohle nejsou důvodu pro pořízení si dítěte.

Ernais
Kecalka 121 příspěvků 04.07.19 08:03

A jak dlouho spolu jste?

hani28
Ukecaná baba ;) 1391 příspěvků 04.07.19 08:04

Pokud si myslis, ze za par let uz spolu nebudete, tak s nim dite nemej.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 08:05

Ziju stastne uz x let s muzem o 15 let starsim, mame rodinu, majetek… Tvuj vekovy rozdil vice nez jednu generaci Z MOJI ZKUSENOSTI nefunguje. Zena se upina ke staremu muzi jako otcovskemu vzoru, v 50 letech uz toho 25lete holce moc nenabidne, jsou to takove ty vztahy chudinky a blbce. Ve 20 je v dnesni dobe opravdu brzy na dite, ale pokud mas praci, uspor, bydleni a opravdu ho chces, proc ne. Celkove bych si dite s muzem poridila tak po 3-5 letech vztahu, az se opravdu clovek pozna a neco spolu zaziji. Dite je zkouska vztahu a hodne jich ho neustoji.

Lady Stark
Nováček 8 příspěvků 04.07.19 08:09

Tak nikdo neví co bude zítra a už vůbec ne co třeba za rok nebo dva roky :think:

AnnaNuvoletta07
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 04.07.19 08:11

Kupte si kočku, prosím pěkně. Dejte jí kýbl vody, kýbl granulí a můžete na víkend odjet. Jestli si chce dělat s devatenáctiletou dítě, tak bude stejného rozumu jako Ty a to neni dobrý.

Lady Stark
Nováček 8 příspěvků 04.07.19 08:15

@AnnaNuvoletta07 vůbec ho neznáte. Vím že každý člověk na to bude mít jiný názor a že některým lidem vadí ten věkový rozdíl. Nám to vůbec nevadí. Nechci rodinu hned jen přemýšlím neznamená že ho musím mít hned! :zed:

histep
Kelišová 5088 příspěvků 04.07.19 08:17
@Lady Stark píše:
Tak nikdo neví co bude zítra a už vůbec ne co třeba za rok nebo dva roky :think:

To samozrejme ne. Ale ty si ve svem mladi nejspis moc neumis predstavit, co by to obnaselo, byt sama s ditetem, ze.

Lady Stark
Nováček 8 příspěvků 04.07.19 08:18

@histep asi tak nějak

arinecka
Kelišová 6537 příspěvků 04.07.19 08:23

@Lady Stark Nebudˇblázen a přemýšlej. Užívejte si víkendy ve dvou a nad dítětem vůbec nepřemýšlej. Fakt by se ti chtělo sedět ve svém věku doma s miminem? Jestli spolu zůstanete, nbeo ne, ukáže čas, ale ten věkkový rozdíl je tak velký že bych si troufla říct že ne.

Lady Stark
Nováček 8 příspěvků 04.07.19 08:27

Jo i mě se to ze začátku zdálo hodně. Ani mě nenapadlo, že spolu budeme chodit. Každopádně je to tu chodíme spolu, milujeme se, pomáháme si, výletíme a tak.. Rozhodně nemám v plánu se s ním rozejít kvůli pár lidem co jim to vadí. Po pravdě jsem nám ze začátku dávala tak 2 měsíce ani ne

Ernais
Kecalka 121 příspěvků 04.07.19 08:32

Hele ja na tvem miste bych to jeste o nejaky rok odlozila. Je ocividne, ze se na to zatim necitis, tak na to nespechej, jen protoze mas stareho pritele, ktery uz by pak nemusel chtit. Nerekla jsi jak dlouho spolu jste, ale asi to moc dlouho nebude. To ze ve 20 mas pocit, ze je to skvely vztah neznamena, ze to tak budes videt i za par let az nasbiras trosku zkusennosti. Ono vztah s muzem ve veku tveho otce neni zadny med, ted se to jeste neprojevuje, protoze ma jeste dost sily, ale jednou ten vekovy rozdil pocitovat zacnes. Predstav si situaci treba za 15 let, tobe bude 35, mlada zena plna sily, tvemu priteli bude 60, uz bude chtit urcity klid a zacnou ho dohanet neduhy spojene s vekem, do toho dve ditka v temer pubertalnim veku..no musis si sama zvazit jestli to takhle chces. Z v lastniho pohledu ti to reknu asi takto, chapu ze ti imponuje starsi muz, ale uzila bych si to jako fajn romanek a kratsi zivotni etapu, na kterou muzes jednou vzpominat, ale do zakladani rodiny a podobnych zavazku bych se nehrnula ani omylem, na to si jednou najdi muze rozumnejsiho veku.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama