Založení second handu. Máte někdo zkušenost? :)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Saries
Stálice 62 příspěvků 5 inzerátů 22.08.18 09:39
založení second hand mate nekdo zkusenost? :)

Ahoj holky vím že to sem až tak nepatří, ale je Vás tady tolik :) Tak mě zajímá zda někdo z Vás zakladal svůj sekáček? Obchodní prostor by byl kolik peněz je třeba do začátku? Jak je to red s těma pokladnama eet? :) Celkově jak Vám to jde :) Děkuji za odpovědi :)

Reakce:

Bubla_Bučková
Závislačka 3824 příspěvků 22.08.18 10:39

na FB skupině maminek dala paní inzerát ,ze i vykupuje. Hledá prodavačku za 80 na hodinu a eet bych počítala 10 tisíc pořízení a 500 provoz. Já teda tohle vůbec nevyhledávám, tak nevím jak to může šlapat, ale pochopila jsem, že musíš mít třeba nějakou suprovou domluvu, že ti to někdo tahá z Anglie :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >