Založí mi živnostenský list, když mám exekuci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 13:31
Založí mi živnostenský list,když mám exekuci ?

Otázka je jasná. :think: Anonym, stydím se.

Reakce:

TMana
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 17.10.18 13:52

Ano, založí, to s exekucí nesouvisí.

Nicméně stud nechápu, přijde, mi, že tu je v exekuci polovina uživatelů a ta druhá zobe antidepresiva.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 14:01
@TMana píše:
Ano, založí, to s exekucí nesouvisí.Nicméně stud nechápu, přijde, mi, že tu je v exekuci polovina uživatelů a ta druhá zobe antidepresiva.

Děkuji,není to hezká skušenost a nemusí to každý vědět.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1665 příspěvků 17.10.18 14:19
@TMana píše:
Ano, založí, to s exekucí nesouvisí.Nicméně stud nechápu, přijde, mi, že tu je v exekuci polovina uživatelů a ta druhá zobe antidepresiva.

Antidepresiva zobou ti s exekucí ne? :lol: ta druhá půlka je nevěrná a zobou je taky, vlastně :think: :lol:

TMana
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 17.10.18 17:46
@Lainaire8 píše:
Antidepresiva zobou ti s exekucí ne? :lol: ta druhá půlka je nevěrná a zobou je taky, vlastně :think: :lol:
:mrgreen:
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Plekanec a Šafářová jsou konečně spolu, na rande vyrazili v Brně

Konečně spolu! Ačkoliv tenistka Lucie Šafářová v Praze slavila vítězství... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >