Založili jste miminku spoření či pojistku?

88
30.5.16 15:01

Zalozili jste miminku sporeni ci pojistku?

Ahoj. Uvazuji o zalozeni sporeni ci pojisteni se sporenim sve 2m dceri.Na trhu je spousta produktu. v porodnici nam nabizeli kooperativu-zabka.co jste zalozili svym detem? Doporucte prosim…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20124
30.5.16 15:04

@Liklark Nic, hlavne nic na jmeno ditete. Sporte ji ve svych produktech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64701
30.5.16 15:05

@Liklark pojištění co nabízejí v porodce je šunt.. záleží, co chceš.. pro děcka mám stavebko - zakládané kdysi za výhodnějších podmínek, všechny pojištěné dokonale - hlavně starší je borec na úrazy atd.. ono je to hrozně indivindy.. Ale produkty ala sluníčko, žabka a pod, jsou opravdu kraviny - jen platíš, za nic..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5024
30.5.16 15:05

Já budu zakládat vkladní knížku normálně na poště.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8115
30.5.16 15:06

@Liklark : máme pro obě děti sluníčko od čp. A už se nám to i vyplatilo, bohužel dcera měla úraz s trvalými následky, takže rozhodně pojištění se vyplatí ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15530
30.5.16 15:11

Máme životní pojištěni se sporenim od komerční banky a stavebko od lišky. Obojí budu dělat i druhatku. Plus přes naše kreditky má ještě takovou tu pojistku na blbost, kdyby něco vyvedl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11727
30.5.16 15:14

Zvlášť spoříme (v produktech psaných na nás, a taky jsme koupili dětem každému nějaké zlato - kdyby náhodou papírový svět selhal) a zvlášť máme úrazové pojištění pro děti. U prvního dítěte jsem úrazové v prvním roce využila zdarma od zdravotní pojišťovny (209) - ta základní rizika to pokryje. U druhého dítěte už jsem pojistila důkladněji hned od narození, protože má přeci jen staršího ještě ne úplně rozumného sourozence a hrozí víc průšvihů (úrazové máme celá rodina pod jednou pojistkou Flexi).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.5.16 15:21
@vertunka píše:
Já budu zakládat vkladní knížku normálně na poště.

Já mám ještě vkladní knížku z roku 84, vedenou v komerčce :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6322
30.5.16 15:32
@Liklark píše:
Ahoj. Uvazuji o zalozeni sporeni ci pojisteni se sporenim sve 2m dceri.Na trhu je spousta produktu. v porodnici nam nabizeli kooperativu-zabka.co jste zalozili svym detem? Doporucte prosim…

Jestli uznáte za vhodné, pojistěte si dítě v své smlouvě. Jestli chcete spořit, tak použijte nějaký běžný produkt a nevažte se na „dětský“ produkt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2976
30.5.16 15:55

Dceři mám založený životko+úrazko se spořením a teď jsem jí založila normální účet - první konto, zatím je vázaný na mě, ale později může přejít na klasický běžný. Dceři jsou už tedy tři roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23298
30.5.16 15:57

Nasi zalozili synovi stavebko a tam mu i sami spori, pri krtu dostal od kmotry nejaky detsky sporici ucet od CSOB i s penezma do zakladu a my mu zalozili ve Sporitelne vkladni knizku. Vse se ale zakladalo pred 3 lety, jake jsou na trhu produkty ted, netusim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14073
30.5.16 16:25

Já mám chlapečka starého 7 týdnů a ráda bych mu také něco zařídila, takže se inspiruji…
Holky, myslíte, že má cenu fakt úrazové pojištění od narození? My ho chtěli zařídit, ale až bude malý chodit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6322
30.5.16 16:45

Obecně se bere, že pro úplně malé děti pojištění nutné není. Ale není jednoduché určit, jestli 3 měsíce moc brzy, 1 rok moc pozdě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3761
30.5.16 17:29

Pojistku syn nemá, ale dlouhodobě mu sporim na své jméno, dostane to až se bude chtít osamostatnit, počítám tak za 20 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3761
30.5.16 17:30

Vloženo dvakrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu