Založit rodinu s nízkým platem?

Anonymní
9.11.20 10:00

Zalozit rodinu s nizkym platem?

Holky,
jsem anonym, tak nebudu hledat mila sluvka a vytvaret sladkou omacku.
Mam dceru, jedenact let. Devet let jsme byly samy. Prosla jsem peklem s jejim otcem. Drela jsem jak blazen, at se mame aspon trochu dobre. Mlada furt nemocna, bez hlidani..
Dva roky mam skveleho chlapa, fakt skveleho. Svoje deti nema. Ma vztah k moji dceri. Chce miminko. Vydelava malo. Asi do triceti tisic. Zili bychom asi ze ctyriceti tisic. Dva dospeli, puboska a mimino. Ja uz nechci.. nechci zase premyslet, jestli muzu jet na vylet, koupit deset deka parmazanu a cerstvou rybu.
Co ted? Pomoc. Mam toho plnou hlavu.
Ten muj chlap normalne tika, cumi do kocaru a obdivuje deti na hristi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
919
9.11.20 10:03

Ty peníze jsou na vyžití slušné, záleží kolik Vám zbude po zaplacení nezbytných výdajů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 10:04

Důležitý je jaký máte náklady. My máme příjmy prakticky stejné a také to bude na mateřské o hubu, ale jak řekl manžel, tak štěstí se nedá počítat na peníze a po mateřské bude zase dobře.

• Citovat
  • Nahlásit
3412
9.11.20 10:05

Za mě to není tak malá částka. Ale my žijeme relativně skromně. Ale i na ten parmezán a rybu peníze jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1202
9.11.20 10:05

Spousta lidi nemá víc než průměrnou mzdu a normalne funguji :nevim: bud tu rodinu chceš, a nebo ne. Mas celkem štěstí, ze jsi našla svobodného chlapa bez zavazku, který má rad tvoje dítě. Já bych do toho šla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
311
9.11.20 10:06

Tak v době rodičáku s podobnou částkou funguje většina rodin. Do dítěte tě nikdo nutit nemůže, ale ty po něm taky nemůžeš požadovat, aby zůstal bezdětným. Asi musíš počítat s variantou, že jestli po tom tak moc touží, tak začne hledat nějakou, která mu to dítě bude ochotná dát..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3115
9.11.20 10:06

Dejte to na papír a pobavte se věcně. Nikdo tady nezná vaše výdaje.

Pokud je na něm všechno dobrý a nemá ještě děti, asi by vůči němu bylo fér buďto rodinu rozšířit a nebo mu zcela jednoznačně dát najevo, že nic nebude, ať neztrácí čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20116
9.11.20 10:07

Zalezi jake mate naklady. Plat nema spatny, jsou rodiny, co musi vyzit s mensim platem. Spis bych pocitala, ze si najde jinou zenskou, ktera dite bude chtit. Ono si muzes vzit brigadu i pri rodicaku, nemusis 3 roky zit jenom z prislevku od statu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3995

Tak záleží, jestli chceš víc parmazán, nebo dítě, to my nevíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190

Znám rodiny které mají míň a jsou šťastní.
Pak rodiny, kde je peněz, ale chlap nechce žádné děti, nebo je tam nevěra, alkohol…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 10:09

@bigl Ja chci klid. Jednou uz jsem hovinkama prosla. Podruhy se mi do toho nechce.

• Citovat
  • Nahlásit
3115
9.11.20 10:12
@Anonymní píše:
@bigl Ja chci klid. Jednou uz jsem hovinkama prosla. Podruhy se mi do toho nechce.

Tak proč vlastně ten úvodní příspěvek o výši platu a částce na živobytí?

Nech ho jít, ať si pořídí mimčo jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5474
@Anonymní píše:

Tak mu dej volnost, přece nemůžeš o nem, chtít, aby zůstal bezdětná… Max že by šel na rodicak on :nevim:..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8371
@Anonymní píše:

Tak pak nechápu, co řešíš :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 10:13

Otázka nákladů to je zejména - 40 tis. je podle mě ještě slušná částka pro většinu rodin v ČR, co žijí mimo Prahu a větší města, kde je vše obecně dražší. Tolik nemá často ani můj brácha příjem domácnosti, co je v nájmu s partnerkou na RD a 3 dětmi… za nájem dají tuším 14 tis. i s poplatky… a ti opravdu žijí z huby do ruky, protože neumí s penězi až tak dobře hospodařit a utrácejí za věci, co si mohou odpustit (jednou z nich je i kouření či sázení, nakupování sladkostí po každé, když jdou do obchodu - aby děti prostě něco měli v puse, že…), anonym kvůli osobním údajům.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat