Žalud s blankou u tříletého syna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 19:52
Žalud s "blankou" u tříletého syna

Prosím vás, každý večer poctivě umývam syna a dnes při koupání jsem si všimla, že žalud a předkožku spojuje jak kdyby nějaká blanka. Co to je? Zítra mažu k doktorovi, ale ta nevědomost mě trápí :,( nechci, aby šel na obřízku :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineSerpentini
Zasloužilá kecalka 858 příspěvků 12.11.18 20:00

Uzdička? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 20:04

@Serpentini nene :? Je to jako kdyby kolem dokola toho žaludu

sediza
Ukecaná baba ;) 1637 příspěvků 12.11.18 20:12

Hlavne nenechat obřezat, ani objet sondou!. Syn to takto má od narození, postupne se mu to rozlepuje. Denne několikrát za sebou přetahujte -jemně.

DzungaracekChlupacek
Kecalka 388 příspěvků 12.11.18 20:21

Zkuste předkožku přetáhnout, pokud to bude bolet, tak teda k doktorovi. Ať to dobře dopadne :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 20:22

@DzungaracekChlu­pacek Ono ho to vůbec nebolí, když pretahuju. Jde mu to pěkně. Akorát teda jak je to srostlý, mě je z toho úplně zle :,(

Děkuji všem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 21:41

Já nevim, a proč to chceš za každou cenu řešit, když kluk nemá žádné problémy? Já mám syny dva a nikdy jsem jim do toho takhle nehrabala. Už jsou to školáci, takže evidentně v pohodě. Tuhle zábavu přetahovat malým klukům pindíky o 106, jsem nikdy nepochpopila. V přírodě jim to taky nikdo nedělal a jako lidstvo jsme přežili.
Jo, neřeknu, kdyby memohl čurat, to je jiná, ale takhle? :nevim:

nenivolnynick
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 1 inzerát 12.11.18 21:58

https://www.strankyprokluky.cz/…a-predkozka/

Doporucuju přečíst

belladonna
Závislačka 2623 příspěvků 12.11.18 22:29
@Anonymní píše:
Já nevim, a proč to chceš za každou cenu řešit, když kluk nemá žádné problémy? Já mám syny dva a nikdy jsem jim do toho takhle nehrabala. Už jsou to školáci, takže evidentně v pohodě. Tuhle zábavu přetahovat malým klukům pindíky o 106, jsem nikdy nepochpopila. V přírodě jim to taky nikdo nedělal a jako lidstvo jsme přežili.
Jo, neřeknu, kdyby memohl čurat, to je jiná, ale takhle? :nevim:

Neříkala bych tomu zábava. Mne to doporučoval synův doktor od miminka jednou denně přetáhnout kam to jde. To je asi ten důvod, že to někteří doktoři doporučují, ptají se, tak to některé matky dělají. :nevim:

belladonna
Závislačka 2623 příspěvků 12.11.18 22:29
@Anonymní píše:
Jo, neřeknu, kdyby memohl čurat, to je jiná, ale takhle? :nevim:

Neříkala bych tomu zábava. Mne to doporučoval synův doktor od miminka jednou denně přetáhnout kam to jde. To je asi ten důvod, že to někteří doktoři doporučují, ptají se, tak to některé matky dělají. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 09:04

Anonyme 2, miluju svýho syna a nejsem doktor, abych věděla, co je dobře a co ne. Logicky mám strach. Nic nehrotím, pouze chci mít jistotu, že je v pořádku. A v pořádku je, byli jsme u doktora.

DzungaracekChlupacek
Kecalka 388 příspěvků 13.11.18 14:07
@Anonymní píše:
@DzungaracekChlu­pacek Ono ho to vůbec nebolí, když pretahuju. Jde mu to pěkně. Akorát teda jak je to srostlý, mě je z toho úplně zle :,(Děkuji všem.

Aha. Je dobře, že to dobře dopadlo :hug:

japeruska
Zasloužilá kecalka 947 příspěvků 13.11.18 15:10

@DzungaracekChlu­pacek :hug:

Příspěvek upraven 13.11.18 v 15:48

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 15:20

hele syn měl na pindíkovi taky něco takovýho, jakoby blanka asi, když mu to šlo stáhnout jen kousek, časem ta blanka nějak zmizela, jak se to dalo stahovat víc a víc. Já to moc nezkoumám. Na každý preventivce mi doktorka řekne, jak se mu to pěkně postupně „odloupává“, že je dobře že přetahujem, že je vidět pokrok, že mu to visí už jen na kousíčku. A tím to uzavře.
To, že synovi předkožku nepřetahuju jak je rok dlouhej, protože je to podle mě blbost, si nechávám pro sebe. Aspoň je krásně vidět, že se to odloučí i bez toho, abych ho tím musela denodenně mučit.
kdy máte další prevenci?
Já bych do toho nepíchala, nic nebolí, zánět to není, pokud by to byl nějakej fyzickej problém, nejspíš by tě na to upozornili už při předchozí kontrole. Akorát tak pošťouchneš doktorku k nějakým přehnaným akcím (jako je násilný stažení nebo sonda :zed: )

Anonymně, můj nick je tu celkem profláklej, tak tu fakt nemusím probírat synovy intimní partie veřejně ;)

gin 124
Ukecaná baba ;) 2252 příspěvků 13.11.18 17:47
@Anonymní píše:
@DzungaracekChlu­pacek Ono ho to vůbec nebolí, když pretahuju. Jde mu to pěkně. Akorát teda jak je to srostlý, mě je z toho úplně zle :,(Děkuji všem.

To je zbytečné vyděšení, v jeho věku je to přirozený stav.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jana Tunu napadla ochranka klubu: Chtěl jsem jen zahrát písničku, brání se

Moderátor Jan Tuna (45) o sobě dal zase vědět. Tentokrát svou zadnici... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >