Žaludeční problémy, nadýmání a plynatost

17.3.21 18:39

Žaludeční problémy, nadýmání a plynatost

Dobrý den, potřeboval bych pomoct, už 4 den trpím bolesti žaludku a nevolnost.. ráno vždycky pociťuji malé bolesti v žaludku a mám někdy i chuť na cokoliv, takže si dám něco malého. ve 12 hodin se normálně naobědvám radši dietnějšího jidla v malé porci, poté pociťují plnost žaludku a po čase to zase zmizí (jak kdy), až někdy k večeru kolem 18 hodiny mi je zase nevolně a nemám chuť k jídlu, boli mě žaludek a někdy i hodně kručí.. málo chodím na velkou.. problémy víc pociťují na večer, snažím se jist denně pravidelně..je mi 15 let a mám 60 kg jsem hubený.. nevím jestli tyhle problémy mohou být způsobeny tím že jsem dříve hodně jedl sladkosti a moc nejedl pravidelně.. málo pil ( spíše hodně cola a sladké nápoje ). Před 2 dny jsem šel ke svojí doktorce, řekl jsem ji o mých problémech a ta řekla že mužů mít chronicky zánět žaludku a tak mi předepsala Omeprazol STADA. Už to beru 2 den a nepocituji moc úlevu.. když mi je k večeru hodně zle tak si beru i iberogast přírodní lék na žaludek, ten jak kdy pomůže od nadýmání a nevolnosti od žaludku ale i tak přesto me boli břicho. Chtěl bych se vás zeptat jestli byste mi doporučili něco na uvolnění žaludku a abych nepocitoval nevolnost a nadýmání.. např nějaká dieta a atd? Chtěl bych ještě dodat ze dříve jsem měl podobné příznaky před rokem a to mě bylo zle tak 2 týdny.. (samo od sebe potom problémy odesli a já byl zase v pohodě), šli jsme pred rokem na všechny vyšetření i na gastroskopii.. tam mi nic nezjistili, u doktorky mi řekli ze za to muže růst a nebo za to muže i pateř( mám problémy z páteří ). Nevím už chci aby mi bylo dobře a nemusel zažívat cely den nevolnosti.. už nevím co dělat, snad mi bude dobře co nejdřív.. je to normální u dospívajících? Děkuji :( :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat