Žaludeční problémy zvracení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
17.11.21 01:15

zaludečni problemy zvraceni

Zdravim :srdce: jsem tu nová.
potřebuju poradit. :nevim: zdravotni komplikace sem nikdy neměla. ale od 1. porodu je to kolotoč :,(. prvni porod 2017. nastaly prujmy. po 2 letech se to nějak uklidnilo. byla sem na xx vyšetřeni. vysledek - syndrom drazdiveho střeva. před 7mesici co se mi narodil maly. se to obratilo. jenom zacpa. a šilene zvraceni. nekolik vyšetřeni až na gastro (na to sem objednana) bylo a nic.. nevim si rady. kazdé 2-3 jidlo vyzvracim a na wc jdu jednou za 4dny :pocitac: :nevim: spiš než tady přemýšlet a spekulovat co by to mohlo byt..tak se ptam. mate nekdo taky obdobne problemy? děkujii. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
486
17.11.21 05:51

Ahoj, jak moc te chápu. Mě to začalo po druhem porodu. Takové občasné nevolnosti, cca týden z měsíce. Ale poslední rok trpím téměř v kuse každý den. Je mi hrozne na zvraceni, ale nezvracim. Nikdo nevinní se mnou. Na gastru zjištěn jen chronicky zánět žaludku.. trapim se už tak dlouho, ze nevěřím konce.. jsem už strašně zoufalá a kdybych se z toho už konečně dostala, budu ten nejvdecnejsi člověk na světě!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
17.11.21 06:00

@mesiah Co zkusit potraviny, protizánětlivé potraviny, zázvor, skořici, kurkumu… více najdeš na Googlu 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
17.11.21 07:31

@mesiah páni :roll:.. ja mam vzdy takovy tlak v žaludku a je mi zle že to musim jit vyzvracet a pak se mi ulevi.. skoro žadne jidlo mi neděla dobře. :pocitac: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3700
17.11.21 08:26
@mesiah píše:
Ahoj, jak moc te chápu. Mě to začalo po druhem porodu. Takové občasné nevolnosti, cca týden z měsíce. Ale poslední rok trpím téměř v kuse každý den. Je mi hrozne na zvraceni, ale nezvracim. Nikdo nevinní se mnou. Na gastru zjištěn jen chronicky zánět žaludku.. trapim se už tak dlouho, ze nevěřím konce.. jsem už strašně zoufalá a kdybych se z toho už konečně dostala, budu ten nejvdecnejsi člověk na světě!
:hug: doufám, že budeš zase ok. Mně se po porodu taky rozjela bolest žaludku a pocit na zvracení po každém jídle, ale po půl roce se to srovnalo.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3700
17.11.21 08:27
@vanterova píše:
@mesiah páni :roll:.. ja mam vzdy takovy tlak v žaludku a je mi zle že to musim jit vyzvracet a pak se mi ulevi.. skoro žadne jidlo mi neděla dobře. :pocitac: :zed:

A psychicky jsi ok? Žádný stres apod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
17.11.21 09:09

@Born66 zkoušela jsem už vsemozne, utratila už snad sto tisíc za různé terapie, doplňky, leky… nic se nezmenilo. Už jsem opravdu zoufalá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
17.11.21 09:10

@kavenka tak to ti v dobrém závidím. Také čekám na den, kdy to zmizí, ale jsem už v takovém myslenkovem kolotoci, ze to jde spatne.. nemyslím už na nic jiného, než ze je mi zle.. spravilo se ti to samo od sebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat