Žaludek na vodě po milování

Anonymní
25.12.19 16:47

Žaludek na vodě. Po milování

Ahojky holky, prosím tě začátku o zachování anonymity…Jinak smazat.

S partnerem se nám poprvé stala divná věc, alespoň mě to trochu trápí. Jsem 6 dní přes menstruaci, jako ochranu používáme roky Pharmatex globule. Dneska při styku, když jsme změnili polohu (kterou máme běžne) mě to dole zabolelo, tak že jsme od toho odpustili. A pak to začalo pálit - což se mi nikdy nestalo… Od té doby mě trochu bolí podbřišek, mám nafouklé břicho a plyny. Žaludek na vodě.

Nepotkalo to i některou z vás? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7894
25.12.19 17:36

Nepřehnala jsi to s bramborovým salátem? ;) Žaludek na vodě s tím souviset moc nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2222
25.12.19 17:39
@pannda píše:
Nepřehnala jsi to s bramborovým salátem? ;) Žaludek na vodě s tím souviset moc nebude

Přesně :lol: Taky mě napadlo, jestli to nesouvisí spíš s vánočním obžerstvím :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14921
25.12.19 17:41

Žaludek je jinde než děloha…
Takže píchnutí dole od styku, nevolnost od vánočního papání…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3223
25.12.19 18:14

Taky to obcas mivam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 18:27

@elinka90 A nevíš z čeho to je? Protože jak tu některé dámy píšou, tak to není z jídla.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 19:35

Nemáš zakloněnou dělohu? Taky mě zřídka pobolívá podbřišek, myslím, že to je způsobené tou polohou dělohy. Taky to bývá spíš před menstruací.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.12.19 19:39
@Anonymní píše:
Nemáš zakloněnou dělohu? Taky mě zřídka pobolívá podbřišek, myslím, že to je způsobené tou polohou dělohy. Taky to bývá spíš před menstruací.
O ničem takovém nevím. Dle Dr jsem v pořádku, fyzicky, žádné cysta a tak, hormonálně i skrz cytologii apod
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat