Reklama

Žaludek na vodě, pocit na zvracení, bolesti břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

WojKa
Stálice 63 příspěvků 17.08.18 13:57
Žaludek na vodě, pocit na zvracení, bolesti břicha

Ahojte, ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti. Už asi tři týdny přerušovaně trpím nevolnostmi, žaludek mám jako na vodě. Bolesti v podbřišku, občas bolí i žaludek, ale to spíš od té nevolnosti.
Moc nevím, co s tím. K doktorovi se nemám moc jak dostat. Samozřejmě, pokud to v brzké době nepřejde, budu muset.
Měl to někdo z vás taky tak? Popř. jaké bylo řešení? Zajít na odběry? Na co se zaměřit?
Zase nechci doktorku zbytečně obtěžovat. :think:
Děkuji a prosím bez rýpavých komentářů, že jsem měla být už dávno u lékaře.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 17.08.18 14:01

No muze to byt hodně veci-těhotenství,zánět močového měchýře,slepé střevo,žlučník,led­vinove kameny,střevní chřipka.Mas teplotu?

jenny.fields
Generální žvanilka 24609 příspěvků 17.08.18 14:02

Otázka: Máš pocit, že psychicky jsi ok? Nic nepříjemného se v životě nedělo, neděje a ani tě nic nečeká? A to nejen v vlastní ale i v širší rodině a v práci?

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 17.08.18 14:04

Může to být z horka. Ale pokud to trvá tři týdny, tak bych si k doktorovi zašel. Nemyslím, že by to bylo zbytečně. Pokud to něco bude, tak se to bude řešit. Pokud ne, tak aspoň budeš vědět, že se není čeho bát.

WojKa
Stálice 63 příspěvků 17.08.18 14:07

Žádný stres nemám, kromě takového normálního. Mám doma tři malé děti (3 roky a 2×1,5), takže stres tomu odpovídající.
Psychicky snad tedy jsem v pořádku.
Těhotenství vyloučeno.
No, asi to vypadá, že tam přeci jenom budu muset zajít, zatím se tu prolévám mátovým čajem s vidinou, že to pomůže. Děkuji vám za odpovědi.

WojKa
Stálice 63 příspěvků 17.08.18 14:08

@171Jirka právě se bojím, že to bude něco vážnějšího, proto to možná pořád odkládám. :zed:

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 17.08.18 14:10
@WojKa píše:
@171Jirka právě se bojím, že to bude něco vážnějšího, proto to možná pořád odkládám. :zed:

To chápu ;) , ale máš tři malé děti, které tě potřebují. Tak aspoň kvůli nim, ať máš jistotu. :hug:

WojKa
Stálice 63 příspěvků 17.08.18 14:13

@171Jirka já vím. Škoda, že se to nedá diagnostikovat na dálku. Ale děkuji za Tvůj čas. :hug:

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 17.08.18 14:17

@WojKa Nemáš za co. Hlavně ať je dobře :kytka:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 10444 příspěvků 17.08.18 14:21
@WojKa píše:
Ahojte, ráda bych se zeptala na vaše zkušenosti. Už asi tři týdny přerušovaně trpím nevolnostmi, žaludek mám jako na vodě. Bolesti v podbřišku, občas bolí i žaludek, ale to spíš od té nevolnosti.
Moc nevím, co s tím. K doktorovi se nemám moc jak dostat. Samozřejmě, pokud to v brzké době nepřejde, budu muset.
Měl to někdo z vás taky tak? Popř. jaké bylo řešení? Zajít na odběry? Na co se zaměřit?
Zase nechci doktorku zbytečně obtěžovat. :think:
Děkuji a prosím bez rýpavých komentářů, že jsem měla být už dávno u lékaře.

Ano. Co může být důležitějši než zdraví…Nikdy jsem 3 týdny netrpěla nevolnostmi. Jen jako těhotná. Tím jsem teda doktora neobtězovala, protože nedosahovaly síly jako u vévodkyně Kate.
Jestli nejsi těhotná, hádám rozbouřený žlučník.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.18 14:23

Mam obdobne problemy 14 dni, mozna i vice. Zpocatku jsem si myslela, ze mi zase nesedi leky, ale uz ma podobne problemy muz a jedno dite, tak bych rekla nejaka viroza.

WojKa
Stálice 63 příspěvků 17.08.18 14:52

@Russet děkuji za za reakci. Mně právě při obou těhotenstvích bylo dost zle(celodenní nevolnosti), tak mě i to napadlo. Ms přišla jako vždy, takže toto je vyloučeno.
Zkusím si zavolat k Dr, uvidíme, co poradí.

WojKa
Stálice 63 příspěvků 17.08.18 14:53
@Anonymní píše:
Mam obdobne problemy 14 dni, mozna i vice. Zpocatku jsem si myslela, ze mi zase nesedi leky, ale uz ma podobne problemy muz a jedno dite, tak bych rekla nejaka viroza.

Nerada bych, aby to odnesla celá rodina. 8o

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 17.08.18 14:54
@WojKa píše:
@Russet děkuji za za reakci. Mně právě při obou těhotenstvích bylo dost zle(celodenní nevolnosti), tak mě i to napadlo. Ms přišla jako vždy, takže toto je vyloučeno.
Zkusím si zavolat k Dr, uvidíme, co poradí.

Tak už jsem slyšel i o tom, že těhotná žena ještě nějakou dobu normálně menstruovala.

WojKa
Stálice 63 příspěvků 17.08.18 15:07

@171Jirka to i já. Dokonce jsem znala jednu osobně. Do pátého měsíce netušila, že je těhotná. Ale na druhou stranu si říkám, že po dvakráte bylo mé těhotenství bez menstruace od začátku, proč by to teď bylo jinak.
Opravdu si myslím, že bude problém jinde.
Navíc by to můj muž asi těžko rozdýchal. :lol: Když si vzpomenu, jak jsem mu oznamovala, že čekáme dvojčata. :mrgreen: Jsem čekala než přijede z práce domů, aby se někde nevyboural. 8)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama