Žaludek, zápach z úst, co na to?

2322
1.5.17 20:24

Žaludek, zápach z úst, co na to?

Moc prosím o radu, už jsem fakt zoufalá a asi na nervy.
Minulou sobotu jsem snědla párky a do hodiny jsem měla totální jednorázový průjem, ale vše bylo ok, tak v neděli jsem si dala langoše. V úterý mě začal bolet žaludek, nebo žlučník, šla jsem k lékaři, lékařka mi promačkala a dala mi Helicit, hned mi pomohl, řekla mi, ať jím dietně, tak jsem jedla jen brambory, pečivo a čaj, po třech dnech jsem vysadila prášky s tím, že asi ok, stolice byla ok, takže jsem si dala 4 rohlíky s majonézovým salátem a dort, samozdřejmě za pár hodin jednorázový total průjem, takže dál jsem jedla dietně až včera jsem si dala bramboračku, chleba se sýrem, minerálku a dnes ráno jsem si dala zase chléb s máslem a začalo mi zase bolet uprostřed u konce žeber a přidal se zápach z úst, vzala jsem si zase helicit a bolest odezněla. Já už fakt nevím co se to děje, máte někdo zkušenost, zda si mám ještě dokoupit nějaké léky, bylo mi porazeno sono, takže tedy asi znovu k lékaři. Jde o to, že už jsem asi psycho, šílené myšlenky, bojím se cokoliv sníst :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

915
1.5.17 20:30
@cezet píše:
Moc prosím o radu, už jsem fakt zoufalá a asi na nervy.
Minulou sobotu jsem snědla párky a do hodiny jsem měla totální jednorázový průjem, ale vše bylo ok, tak v neděli jsem si dala langoše. V úterý mě začal bolet žaludek, nebo žlučník, šla jsem k lékaři, lékařka mi promačkala a dala mi Helicit, hned mi pomohl, řekla mi, ať jím dietně, tak jsem jedla jen brambory, pečivo a čaj, po třech dnech jsem vysadila prášky s tím, že asi ok, stolice byla ok, takže jsem si dala 4 rohlíky s majonézovým salátem a dort, samozdřejmě za pár hodin jednorázový total průjem, takže dál jsem jedla dietně až včera jsem si dala bramboračku, chleba se sýrem, minerálku a dnes ráno jsem si dala zase chléb s máslem a začalo mi zase bolet uprostřed u konce žeber a přidal se zápach z úst, vzala jsem si zase helicit a bolest odezněla. Já už fakt nevím co se to děje, máte někdo zkušenost, zda si mám ještě dokoupit nějaké léky, bylo mi porazeno sono, takže tedy asi znovu k lékaři. Jde o to, že už jsem asi psycho, šílené myšlenky, bojím se cokoliv sníst :(

Tak ladovat se po trech dnech co se ti udelalo trochu lip majonezou a dortem 8o Se nediv.. Chce to pak pomalu zacit jist… Treba polevku, ryzi, brambor. Varene kureci maso atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
1.5.17 20:32

Ps: Asi to chce delsi pust a jist jen lehce, hodne pit.. Telo chce asi pauzu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15145
1.5.17 20:32

No hele kdyz mas nejaky strevni problem neni nejlepsi dat si druhej den mastnej langos, kdyz pak mas dietu a leky tak den po vysazeni bych si vazne nedavala majonezovy salat a dort, mozna si to delas sama, ze davas telu takovy soky, nejdriv suchej rohlik a pak takovou mastnou bombu :nevim: jdi na to pomalu, skus se zatim vyvarovat tech majonez a smazenyho, pokud to bude pretrvavat asi bych si nechala vypsat zadanku na gastro…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2322
1.5.17 20:33

@tessa2323 Děkuji moc, jenže já to mám vše poprvé a vůbec mi mudra neřekla, na jak dlouho to vše je :( a je možné že tedy ta nevolnost ještě není pryč? nebo jsme to možná rozhodila znovu, jsem šílený žravec :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2322
1.5.17 20:34

@Kriss Tina díky moc za každou radu, já mám opravdu poprové takovéto problémy, nikdy jsem neměla ani pořádně střevní virozu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13325
1.5.17 20:36

Jojo, jak už bylo napsáno, po přísné dietě se na normálmní režim přechází postupně. Podle mě sis to zažívání teď pekelně rozházela. Najela bych na dietnější režim, Nic smaženého, tučného, extrémně sladkého a mastného. Teda a po 4 rohlíkách s majonezovým salátem by mi bylo zle taky ;-) ten pomalý přechod počítej tak týden až 14 dní nejlépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
1.5.17 20:37
@cezet píše:
@tessa2323 Děkuji moc, jenže já to mám vše poprvé a vůbec mi mudra neřekla, na jak dlouho to vše je :( a je možné že tedy ta nevolnost ještě není pryč? nebo jsme to možná rozhodila znovu, jsem šílený žravec :(

Tak urcite neuskodi kdyz budes par dni jist jen lehce a pak pomalinku zacit s vetsimi porci.. Spis si myslim ze to jeste neni pryc, pritel mel to samy, srajdu tri dny, pak jakoze dobry. Tak si dal salam, ze pry uz je z toho venku a druhy den opet stravil na zachode :D Fakt to chce pomalu, nez se to telo vycisti a hodi do normalu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.5.17 20:43

@cezet jak už ti tu psaly holky výše, po dietě se musíš k normálnímu jídlu vracet postupně a ne takto razantně. Pro příště si to budeš pamatovat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
1.5.17 20:53
@cezet píše:
@tessa2323 Děkuji moc, jenže já to mám vše poprvé a vůbec mi mudra neřekla, na jak dlouho to vše je :( a je možné že tedy ta nevolnost ještě není pryč? nebo jsme to možná rozhodila znovu, jsem šílený žravec :(

Jinak jsi mi tim zravcem pripomnela brachu.. Ten fakt sezere vse a jednou prijel k mamce na navstevu, mamka zrovna byla venku, bracha hladovej, tak snedl co bylo na kamnech. Kdyz prisla mamka, tak se sla shanet k plotne po hrachu. Rano si namocila do vody hrach a nechala na plotne. No bracha myslel ze je to polivka, tak si to ohral, pridal maggi a sezral to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26173
1.5.17 20:55
@tessa2323 píše:
Jinak jsi mi tim zravcem pripomnela brachu.. Ten fakt sezere vse a jednou prijel k mamce na navstevu, mamka zrovna byla venku, bracha hladovej, tak snedl co bylo na kamnech. Kdyz prisla mamka, tak se sla shanet k plotne po hrachu. Rano si namocila do vody hrach a nechala na plotne. No bracha myslel ze je to polivka, tak si to ohral, pridal maggi a sezral to…
:mrgreen: ty jo to je nenáročný strávník
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
1.5.17 21:01
@Malaga píše: :mrgreen: ty jo to je nenáročný strávník

Sni fakt vse, vybiravej neni :D Kdyz jsme se ho ptali jak to nemohl poznat, vzdyt to byla jen voda a hrach. Tak pry se mu to zdalo slabsi, ale dal hodne maggi a byla dobra… Takovyhle historek co bracha vsechno sezral mame kupu, uz si z nej i delame kvuli tomu legraci :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2322
1.5.17 21:15

@eviku-miluna Přesně tak, teď už to vím, ted jsem si vzala ten Helicit, uvařila čaj a půjdu do hajan :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2322
1.5.17 21:17

@tessa2323 tak to jsi mě pobavila, to je jako jednou já, přišla jsem v noci domů a nikdy jsem nejedla čočku, to bylo v době co jsem ještě bydlela s našima, takže jsem tedy dorazila v noci v super stavu s discotéky a v lednici byl hrnec čočky, no a jáááá se do něj pustila, ráno přišla mamka a nevěřila svým očím :) no po probuzení ani já ne :-) od té doby čočku jím :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
1.5.17 21:38

Já teda nevím, ale když jsem dostala helicid bylo mi řečeno že ne jenom pár dní i když mi bude už dobře. Ale měla jsem ho brát skoro měsíc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama