Žaludek, žlučník něco jiného?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 21:37
Žaludek, žlučník něco jiného?

Dobrý večer,
nemáte prosím někdo podobné potíže? Po šestinedělí mě začal velmi často bolet asi žaludek - vždycky mě to bolí jakoby pod žebry uprostřed břicha až jakoby k pupíku a občas mě k tomu pálí žáha. Mám pocit těžkosti, až na zvracení, ale nikdy jsem zatím nezvracela, cítím se nafouklá, začnu krkat a prdět a dokud je mi takhle, tak nemám absolutně chuť k jídlu, někdy to trvá chvilku, někdy i tři hodiny v kuse. Někdy je to jen jeden den, někdy zase třeba týden. Dřív jsem mohla jíst skoro cokoliv a teď si dám třeba po dlouhé době smažený sýr s bramborem cca půl hodiny na to jogurt a je mi zle, asi špatná kombinace, ale takhle jsem nikdy nemusela nad jídlem přemýšlet :(. Už to takhle trvá rok a půl a pořád se to vrací, jsem z toho unavená a otrávená a otravuju s tím už i okolí :(. Babička i máma mají problémy se žlučníkem, babička s ním byla kdysi na operaci a mamča má žlučníkový kámen, tak nevím, zda to může být rodové? Blbý je, že vůbec nemůžu přibrat a když se konečně nějak ´´rozjím´´ :D tak se mi to zase rozhodí tímhle :(. U doktorky jsem byla, dělala krevní testy a nic nezjistila, prý je to stresem. Stres mám tedy skoro pořád, od té doby co se narodila dcera, asi to nějak hůř snáším tu zodpovědnost, ale tohle mi přijde nenormální, připadám si jako hypochondr :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 21:44

Jako bych to psala já…Tyto problémy mám už 8 let. Musíš být v pohodě a nestresovat se!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 21:46
@Anonymní píše:
Jako bych to psala já…Tyto problémy mám už 8 let. Musíš být v pohodě a nestresovat se!

Vážně? Máte to stejně? Pomáhá vám něco? :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 21:47

Byla jsi na gastroskopii? Mi zjistili eroze.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 21:49
@Anonymní píše:
Byla jsi na gastroskopii? Mi zjistili eroze.

Nebyla, co je to eroze?

Kokolina29
Kecalka 105 příspěvků 30.03.19 21:49

Epam 22, nevím jestli se může při kojení. Je v tom propolis, jinak univerzální epam úNora do 10minut alespoň 2 lahvicky 7 kapek 2× denně

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 21:50
@Anonymní píše:
Vážně? Máte to stejně? Pomáhá vám něco? :(

Ano, mám. Dodržuji už hodně dlouho dietu, nic smažené, kořeněné atd. Stresem se to u mě vždy zhorší. Jíst menší porce pravidelně. Být pozitivní. Neříkám, že se mi to vždy daří, jinak bych byla v pořádku…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 21:51
@Anonymní píše:
Nebyla, co je to eroze?

Začínající vřed.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 21:51
@Kokolina29 píše:
Epam 22, nevím jestli se může při kojení. Je v tom propolis, jinak univerzální epam úNora do 10minut alespoň 2 lahvicky 7 kapek 2× denně

Děkuji! Pomohlo ti to???

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 21:52
@Kokolina29 píše:
Epam 22, nevím jestli se může při kojení. Je v tom propolis, jinak univerzální epam úNora do 10minut alespoň 2 lahvicky 7 kapek 2× denně

Univerzální EPAM se jmenuje jak prosím?

Janli
Echt Kelišová 8178 příspěvků 30.03.19 22:04

Potřebuješ pořádný vyšetření u gasteroenterologa. Nenech se doktorkou odbýt, není to normální ani ze stresu. Můžeš mít zánět žaludeční sliznice nebo vředy. Krev není v tomhle případě průkazná. Je potřeba pořád jíst, po troškách, nikdy nemít hlad. Nic smaženýho, tučnýho, bublinky a zmrzlinu. Pomáhá heřmánkový čaj na zahojení.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8292 příspěvků 30.03.19 22:06

Mne to teda zni jako zlucnik. Nechala bych si ho rozhodne vysetrit. A mimochodem nedavno jsem cetla, ze problemy s timto byvaji spojene s citlivosti na lepek (redukuje to produkci cholecystokininu) poprosila bych i o testy na lepek. Mozna proto mas i problem pribrat :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 22:10
@Janli píše:
Potřebuješ pořádný vyšetření u gasteroenterologa. Nenech se doktorkou odbýt, není to normální ani ze stresu. Můžeš mít zánět žaludeční sliznice nebo vředy. Krev není v tomhle případě průkazná. Je potřeba pořád jíst, po troškách, nikdy nemít hlad. Nic smaženýho, tučnýho, bublinky a zmrzlinu. Pomáhá heřmánkový čaj na zahojení.

Asi mi nezbude nic jiného, než změnit doktorku a nechat se vyšetřit.. :( Kolikrát ale smažené jíst můžu, je to jen někdy takhle po jídle. Většinou se mi to stává třeba i před jídlem nebo už ráno, když vstanu a ještě ani nic nesním.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8292 příspěvků 30.03.19 22:11

A mimochodem, ja teda jako student mela lezi v zaludku a to teda melo uplne jine symptomy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 22:12
@Lenka_Hal píše:
Mne to teda zni jako zlucnik. Nechala bych si ho rozhodne vysetrit. A mimochodem nedavno jsem cetla, ze problemy s timto byvaji spojene s citlivosti na lepek (redukuje to produkci cholecystokininu) poprosila bych i o testy na lepek. Mozna proto mas i problem pribrat :think:

Já už jsem na začátku zkoušela vynechat na cca 14 dní lepek, ale stejně se mi po týdnu udělalo těžko. Nikdy jsem nebyla na nic alergická :(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama