Žaluzie - M.Rottrová - kde to slyšela?

2724
3.3.10 10:29

Žaluzie-M.Rottrová-kde to slyšela?

Včera jsem asi potřetí jela mým novým starým autem do práce, krom jiných zlepšení oproti tomu minulému je v něm i funkční rádio, pustila jsem si Radiožurnál a krom hitů ze záhrobí jsem cestou z práce slyšela i moc hezkou jižní amerikou šmrcnutou píseň v krásném podání Marie Rottrové. Tak nějak mi zůstala v hlavě, když jsem vyzvedla dceru ze školky, tak v šatně normálně čistě zanotovala:„zatáhni žaluzie, ať v mlhách se ti neschovám“. Po chvíli mi došlo, že je to ta samá co mi zní v uších a docela mně překvapilo kde k ní přišla. Zeptala jsem se a ona řekla, že v televizi. Doma jsem pátrala na netu, šla 20.2. v rámci koncertu pro Kapku naděje (ten jsme nesledovali, na tyhle akce nejsme), na YouTube jsem našla ještě tenhle záznam:
http://www.youtube.com/watch?… , nevím ze kdy je. Rádio u nás moc nejede, jen někdy v autě. Táta si pouští spoustu muziky, ale spíš hardcore, tohle určo ne.
Nevíte, odkud je tenhle záznam? Kde by ji ještě mohla slyšet?
Jinak písnička je opravdu moc krásná, autorkou je Zuzana Navarová (prý její poslední před odchodem), aranže dělal Z.Vřešťál, poslechněte si.
Ne, že bych nepřežila nevyřešení takové malé záhady, jen mi to připadá mile tajemné a jsem ráda, že mou dceru oslovuje kvalitní muzika.
Máte taky nějakou záhadičku k vyřešení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12980
3.3.10 10:40

Děkuji Báro.. měla jsem husí kůži.. hezké.
Jen jsem měla pocit, že jí trochu nejsou sykavky - že by nové zuby??? :lol: :srdce:

U nás je záhada to, že dcera mi přijde něco říct a než otevře pusu, tak to řeknu já a ona zůstane štajf a říká: jak víš co jsem chtěla???
No maminky ví přece úúúúúplně všechno. A je to pravda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9110
3.3.10 11:00

Bohužel ti neporadím, ale ta písnička je prostě krásná! A mě zas „překvapilo“, že je od Zuzany Navarové. Tu písničku jsem totiž slyšela v rádiu a říkám manželovi, že v tom úplně slyším Navarovou, že bych si ji dokázala představit, jak to zpívá. Manžel se na to moc netvářil, přitom Navarovou docela dost poslouchá. No, a kdo měl pravdu… :lol: ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1456
3.3.10 13:07

Tenhle zaznam je z Trikraloveho koncertu 2010.
Moc krasna pisnicka :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
3.3.10 13:19

jen na okraj…tahle pisnicka je na poslednim albu Rottrove, na netu se mi ji zatim nepodarilo nikde sehnat jako mp3, je to holt moc novinka.. nebo nehledam ve spravnych vodach :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22410
3.3.10 15:44

Sice záhadu nevyřeším, ale už jsem ji taky slyšela. Nejspíš, ale v rádiu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
BARBORA-58
22.3.10 15:44

MILA PANI MNE TATO PISNICKA ZAUJALA NEVIM PROC TO TAJEMNO JE ASI V TOM ZE MATE ASI TMAVE GENY ANI MOZNA NEVITE MAM RADA POP ASI MATE VKUS URCITE PREJI VASI DCERUSCE HODNE TALENTU DO BUDOUCNA ROZVIJEJTE JEJI TALENT MEJTE SE HEZKY

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama