Zamčená k porodu?

elenkazed
26.7.13 10:39

Zamčená k porodu?

Zdravím, chtěla bych se zeptat: měla jste některá v 38tt CS0?? A porodili jste do termínu? Nějak mě to po dnešní kontrole rozhodilo…Kéž by bylo něco, co by to trochu popohnalo =D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

55596
26.7.13 10:42

@elenkazed s kontrakcema jsem přijela do porodnice ale totálně zavřená…
nic---ani na prst
manžela poslali domů…a já má za 3 hodin volala at zase jede zpátky, že budu rodit
a po 4 hodinách od příjmu byl malý na světě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24456
26.7.13 10:43

Mi vůbec žádné CS neříkali.
Poprvé to bylo pořád že se nic nechystá nechystá, porodila jsem tři dny po termínu.
Podruhé že už to za chvíli bude, už to je nachystané, kdyby něco hned jeďte… a porodila jsem tři dny před termínem :lol:

Musí to být v tom vedu děs, ale nemůžeš nic moc dělat, no… Až se mimino rozhodně, tak se narodí :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6745
26.7.13 10:43

Buď v klidu měla jsem 37tt CS 0 začátkem 38tt mi začala prosakovat voda čekala jsem v porodnici 3dny jako, že bych mohla porodit sama od sebe. 3tí den to tam se mnou Mudra nevydržela a porod vyvolala-byla to rychlovka. Buď v klidu mimi ven musí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elenkazed
26.7.13 10:44

@Petra Z Uff, trochu se mi ulevilo…;-) Nejdřív mě ve 30tt strašili předčasnym a teď to dopadá takhle :-)

• Nahlásit
  • Citovat
17351
26.7.13 10:45

U mladsiho cs0 na ctvrtecni kontrole, termin byl v nedeli, Dr rikal, ze se v pondeli urcite uvidime…tsss, malej se narodil v sobotu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
375

@elenkazed Taky mám CS0, termín 3.8. a zajímalo by mně to samé :D Na kurzech doporučovali hodně nechráněného sexu-sperma obsahuje hormon „oxytocin“, pak čaj z maliníku, kořeněná jídla a odvar ze lněného semínka.. Jsem na to zvědavá, břuch mi tvrdne často, včera chvíli bolel podbřišek a střílela mi bolest po vnitřní straně stehen.. Jdu „naložit“ lněné semínko :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6745

Jo, abych tě neplašila, ty tři dny co jsem byla v porodnici mi nic nebylo, žádné bolesti jen NUDA porod s bolestma trval necelé 2hod.
Aby to nebylo pochopeno tak, že jsem 3dny trpěla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
26.7.13 10:46

@elenkazed kamarádka měla CS 0 ve 41tt. ještě ten den porodila ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Uju
6745
26.7.13 10:47

@elenkazed To tak bývá. Kámoška nevím v kterým týdnu musela do nem, že se ji rozjíždí porod (30tt to asi ještě nebyl) no a nakonec šla na vyvolání ve 41tt :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11625
26.7.13 11:05

Neboj, může se to z hodiny na hodinu změnit, já jela do porodnice s kontrakcema ale úplně zavřená :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elenkazed
26.7.13 11:05

@Zuziky @Uju @paola white Tak jste mi holky dodali trochu optimismu ;-)
@Anet13 kolik piješ toho čaje a jak připravuješ to lněný semínko? :-) Asi do toho půjdu taky :-D

• Nahlásit
  • Citovat
elenkazed
26.7.13 11:07

@iiiv Malá je natlačená dole, v břiše prý nemá žádný místo ale čípek se nehne :-D

• Nahlásit
  • Citovat
11625
26.7.13 11:09

@elenkazed neboj, jednou se narodit musí :hug: třeba čeká na bouřku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elenkazed
26.7.13 11:12

@iiiv Ona když se do 12.8 nenarodí tak pak jdem na indukci- ale radši bych kdyby to bylo „přirozenějc“ ;-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama