Záměna léků - manžel bral 5 dní omylem můj Clostilbegyt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 02:23
Záměna léků-akutni!!

Moc prosím..právě jsme zjistili že přítel zaměnil lavičky s léky a místo jeho léků teď bral pět dní Clostilbegyt..kam volat, jet na pohotovost? Zní to sice vtipně, ale mám o něj vážně strach :,(

Reakce:
Prtulak
Kecalka 412 příspěvků 03.12.18 02:31
@Anonymní píše:
Moc prosím..právě jsme zjistili že přítel zaměnil lavičky s léky a místo jeho léků teď bral pět dní Clostilbegyt..kam volat, jet na pohotovost? Zní to sice vtipně, ale mám o něj vážně strach :,(

Někde jsem kdysi četla, že se dává i mužům ke zlepšení spermiogramu. Pokud nevykazuje známky akutních problémů, tak at si ráno zajde ke svému MUDr. pro radu. Nebo možná bude stačit když si zavolá - je možné, že mu do telefonu řekne „ať to neřeší“.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 03.12.18 02:46

A ja cekala otravu kyanidem nebo tak neco :mrgreen: Podle informaci na netu (AJ a NJ) se ucinna latka u muzu pouziva ke zvyseni produkce testosteronu a je povazovana za doping. Takze pokud pritel neni profisportovec, u ktereho by hrozila antidopingova kontrola, hodila bych to za hlavu. Pokud vas to neuklidni, at si rano zavola doktorovi a prepta se ho na to.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 06:36

Zeptejte se doktora, pro svůj klid. VELMI PRAVDĚPODOBNĚ ale VŮBEC NIC nehrozí :) Manžel to bral cíleně, u mužu se to musí brát cca 6 týdnu aby to vůbec mělo nějaký efekt, a narozdíl od žen to mohou brát dlouhodobě. Efekt to ma ten, jak bylo popisováno výše :mavam:

Mirčulka
Kecalka 257 příspěvků 03.12.18 07:31

Spíš jestli ho nějak neohrozí, že pět dní nebral své léky které měl brát? :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >