Zaměstnání na Úřadu práce

5.4.17 09:34

Zaměstnání na Úřadu práce

Ahoj děvčata,

ráda bych se zeptala, zda některá pracujete, nebo jste pracovala na Úřadu práce. Vyhrála jsem výběrové řízení a nastupuji tento měsíc na služební místo. Vím, že to bude asi banální dotaz, ale je mi nějak hloupé se ptát ještě pře nástupem na personálním oddělení na tyto otázky. Jde mi především o pracovní dobu. Docházím na hodiny cvičení a kurz jazyku, který mi začínají v 16 – 17 hod. Jde mi to, jaká je pracovní doba pro zaměstnance, kteří nepracují přímo na oddělení zprostředkování, ale na jiných projektech spadajících pod ÚP. Tedy jestli budu dále schopná docházet na své odpolední aktivity, nebo je mám rovnou zrušit. Ještě dotaz ohledně stravenek? Dostávají se na ÚP také?

Předem děkuji za odpovědi a přeji hezký den všem :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2998
5.4.17 09:39
@Maestro píše:
Ahoj děvčata,

ráda bych se zeptala, zda některá pracujete, nebo jste pracovala na Úřadu práce. Vyhrála jsem výběrové řízení a nastupuji tento měsíc na služební místo. Vím, že to bude asi banální dotaz, ale je mi nějak hloupé se ptát ještě pře nástupem na personálním oddělení na tyto otázky. Jde mi především o pracovní dobu. Docházím na hodiny cvičení a kurz jazyku, který mi začínají v 16 – 17 hod. Jde mi to, jaká je pracovní doba pro zaměstnance, kteří nepracují přímo na oddělení zprostředkování, ale na jiných projektech spadajících pod ÚP. Tedy jestli budu dále schopná docházet na své odpolední aktivity, nebo je mám rovnou zrušit. Ještě dotaz ohledně stravenek? Dostávají se na ÚP také?

Promiň, ale mě připadá hloupé se nezeptat v práci, kde mám pracovat od kdy do kdy vlastně mám pracovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5260
5.4.17 09:46

Tak pracovní doba je jedna z nejzákladnějších věcí, na něž se ptám při pohovoru:-). A pokud nevíš, určitě bych se neostýchala zeptat hned. Každý přece má nějaké povinnosti i po práci, např. vyzvedávání ze školek, škol apod. Určitě si tam zavolej, to není vůbec hloupé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
5.4.17 09:47

Promiň, ale to ses o pracovní dobu nezajímala, když ses o místo ucházela? 8o 8o 8o To se divim, že jsi to výběrové řízení vyhrála, když se bojíš zeptat na nejzákladnější věci… normálně se zeptej, vždyť na tom nic není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
5.4.17 09:49

Taky mi to přijde divný se ptát tady. Vždyť to může být všude jinak, když nejsi na přepážce a záleží na domluvě se šéfem. Pokud měním zaměstnání a mám již nějaké pevné soukromé aktivity (samozřejmě v rozumný čas ne uprostřed dne) nebo zaplacenou dovolenou, vždy to proberu, jestli je to problém a jak se případně domluvit. Buď počkáš a uvidíš nebo si tam zavolej, že tě ještě napadla jedna věc a pořeš po telefonu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3628
5.4.17 09:52

8o 8o Ty jsi se šla ucházet o místo a nevíš ani jakou budeš mít pracovní dobu? Vždy jsem se u pohovorů na pracovní dobu ptala, když mi dali prostor pro otázky.
Zavolej si tam a zeptej se.My ti těžko řeknem jakou budeš mít pracovní dobu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.17 10:21
@Maestro píše:
Ahoj děvčata,

Pondělí a středu musíš být do 17hod. Zbývající dny do 15hod. Ale je možno pružné doby, my máme třeba od 8 do 13hod., takže můžeš odejít i ve 13h. (i v po a st, pokud někdo zůstává v kanclu), ale pak musíš dohánět. Musí ti sedět hodiny na konci měsíce. U nás teda v po a st odcházíme dřív jen vyjímečně. Chodí dost lidí a ke kolegyním to není fér. Ať se ti daří v nové práci! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama