Zaměstnání UniCredit bank

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
babuk
Kecalka 131 příspěvků 14.03.19 17:36
Zaměstnání UniCredit bank

Ahoj, máte někdo zkušenosti s UniCredit bank jako zaměstnavatelem? Jaké jsou tam podmínky, jak jsou velké plány, atd? Teď pracuji v jedné z největších bank v ČR a tlak na plán šílený i přístup vedoucího takže se dívám jinde…

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 18:23
@babuk píše:
Ahoj, máte někdo zkušenosti s UniCredit bank jako zaměstnavatelem? Jaké jsou tam podmínky, jak jsou velké plány, atd? Teď pracuji v jedné z největších bank v ČR a tlak na plán šílený i přístup vedoucího takže se dívám jinde…

Kde delas je komercni banka?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 18:24

@babuk to bys mi mohla s necim poradit :think: kdyz delas v bance

babuk
Kecalka 131 příspěvků 14.03.19 18:48
@Anonymní píše:
@babuk to bys mi mohla s necim poradit :think: kdyz delas v bance

V KB ne, pokud budu vědět ráda ti poradím

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 19:02
@babuk píše:
V KB ne, pokud budu vědět ráda ti poradím

No mam nastoupit do banky jako pokladni nikdy jsem tu praci nedelala jak to funguje musim i neco nabizet nebo mam nastarost jen pokladnu

babuk
Kecalka 131 příspěvků 14.03.19 19:06
@Anonymní píše:
No mam nastoupit do banky jako pokladni nikdy jsem tu praci nedelala jak to funguje musim i neco nabizet nebo mam nastarost jen pokladnu

Záleží jak která banka, většinou pokladni má plán,berou to tak že na pokladnu přijdou lidí, kteří nechodí na přepážku… takže u nás se musíme dívat a pokud je potenciál přesměrovat na kolegy

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.19 19:07
@babuk píše:
Záleží jak která banka, většinou pokladni má plán,berou to tak že na pokladnu přijdou lidí, kteří nechodí na přepážku… takže u nás se musíme dívat a pokud je potenciál přesměrovat na kolegy

@babuk a jakej plan to je?

babuk
Kecalka 131 příspěvků 14.03.19 19:11
@Anonymní píše:
@babuk a jakej plan to je?

Hele to je věc názoru… podle mě velký…ale jsou tací, kteří řeknou že je delatelny…můj názor je ten že pokladní na své práce a starosti dost s penězi že by neměla mít žádný plán…i takové banky jsou kde už toto platí…je to fakt věc názoru…

Váš příspěvek
Reklama