Zaměstnavatel mi odmítá poslat zbytek výplaty na účet

Anonymní
4.2.20 09:02

Zaměstnavatel mi odmítá poslat zbytek výplaty na účet

Holky prosím poraďte! Už jsem zoufala.
Zaměstnavatel mi odmítá posilat vyplatu na ucet, i když to mam jasne ve smlouvě. Dala jsem výpověď i kvuli tomu, protoze mi jeste dluzi skoro pulku vyplaty. I kdyz jsem volala, psala, ze to pozaduji mit do dneska na uctu, jinak to budu resit uz jinak, tak stejne nic!
Co mám delat? :( Malo penez to zrovna neni.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5351
4.2.20 09:03

Hlásit na inspektorát práce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58976
4.2.20 09:14
@Anonymní píše:
Zaměstnavatel mi odmítá posilat vyplatu na ucet, i když to mam jasne ve smlouvě. Dala jsem výpověď i kvuli tomu, protoze mi jeste dluzi skoro pulku vyplaty. I kdyz jsem volala, psala, ze to pozaduji mit do dneska na uctu, jinak to budu resit uz jinak, tak stejne nic!
Co mám delat? :( Malo penez to zrovna neni.

No, psala jsi mu, že to budeš řešit jinak… Tak bych udělala to „jinak“. Co jsi měla na mysli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.2.20 09:15

@Lama Lama jit právě na ten inspektorát..

• Nahlásit
  • Citovat
4497
4.2.20 09:17

Skoro osobní zkušenost..najdi si advokáta..sepiste spolu plnou moc, aby za tebe advokát mohl jednat a on té firmě pošle predzalobni upomínku o nezaplacené mzdě. Cena této služby je od 1.500-3.000. Dá se tedy sehnat za 1.500.

Já vím, jsou to peníze navíc..ale funguje to.

Nevím jak inspektorát práce.. možná by jsi peníze dostala, ale Bůh ví kdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49519
4.2.20 09:56

Já to kdysi řešila s inspektorátem práce, a to mi dlužil o dost víc peněz. V podstatě mě politovali, ale neudělali nic. Ale tak zkusit to můžeš, oni mu max. sdělí, že to zaplatit musí, což on dozajista ví (plus dají pokutu).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6430
4.2.20 10:03
@Anonymní píše:
Co mám delat? :( Malo penez to zrovna neni.

Pokud je zpoždění výplaty delší než 15 dní oproti zákonnému termínu (tedy do 15. následujícího měsíce), můžeš zaměstnavateli doručit okamžitou výpověď, přičemž máš nárok nejen na nevyplacenou mzdu, ale i na zákonné odstupné. Což bych ve tvém případě učinil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama