Zamiloval jsem se do kolegyně z práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
uder18
Povídálka 11 příspěvků 07.02.18 13:29
Zamiloval jsem se do kolegyně z práce

Dobrý den,
omlouvám se, že anonymně. Nenašel jsem žádné chlapské fórum, kde tohle probrat, takže vyhrálo emimino.
Zamiloval jsem se do kolegyně z práce, trvá to asi 2 roky. Není to žádná blonďatá prsatá asistentka. Pracujeme v různých týmech, které vedou společné projekty. Několikrát týdně se potkáváme na společných jednáních, občas nějaké společné výjezdy přes noc.
Já mám přítelkyni, ona je vdaná a má 17 letou dceru. O tom, jak to doma funguje se nebavíme. Jen v náznacích. Nevím jak dál, probrat s ní možnosti. Opustit svoje partnery, vést milenecký vztah? Počkat pár let než bude její dcera dospělá? Já mám dva syny, jeden dospělý, druhý 17, tráví se mnou jen každý druhý víkend. Ona je z Prahy, já z Mostu. Prošli jste si ničím podobným? Jak jste postupovali. Jak řešit tak, aby jsme ublížili co nejmíň okolí? Ano setrvat ve stávajícím vztahu je morálně možná správné, ale já prostě vím, že ona je něco jako moje druhá půlka koule a život je krátký na to abych byl srab.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 07.02.18 13:30

Nejsi anonym.

uder18
Povídálka 11 příspěvků 07.02.18 13:33
@Petruna21 píše:
Nejsi anonym.

No, ono to nejde, tak takhle…

jestericka34
Nováček 07.02.18 13:34

No tady ten anonym nevyšl…

kouřící králík
Závislačka 4262 příspěvků 07.02.18 13:35

@uder18

to se stává často, proto lidi chodí do práce :think:

Hannah345
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 07.02.18 13:36

Takže jestli to dobře chápu, tvá partnerka je vdaná? Žijete spolu? Máte nějaký společný majetek a jiné závazky?

Helileli
Závislačka 3040 příspěvků 07.02.18 13:38

Není morálně správně setrvat ve vztahu s přítelkyní, nicméně není ani vhodné jít že vztahu do vztahu, opouštět jednu pro druhou. Měl bys oddělit dvě roviny, jedna je tvůj vztah, buď s ní chceš být nebo ne, pokud ne, slušně se rozejít, vše vyřešit. A pak teprve vůbec myslet na jinou. Morálně závadné je ale tahat vdanou ženskou od rodiny, primárně člověk předpokládá, že když se svým mužem žije, nechce na tom nic měnit, ne?

Elishka1
Závislačka 2780 příspěvků 07.02.18 13:39

Nějak jsem nepochopila, máš pocit, že kolegyně má o tebe zájem?

uder18
Povídálka 11 příspěvků 07.02.18 13:40
@Hannah345 píše:
Takže jestli to dobře chápu, tvá partnerka je vdaná? Žijete spolu? Máte nějaký společný majetek a jiné závazky?

Já žiji s partnerkou, jsme spolu pět let, společné děti nemáme, bydlí v mém bytě. Rozhodně bych jí nevykopl na na ulici, to si musím vyřešit já

Pedro 00
Závislačka 3768 příspěvků 07.02.18 13:40

Jdi do toho. Bez půlky koule to není život.

káťa
Extra třída :D 13164 příspěvků 07.02.18 13:44
@uder18 píše:
Dobrý den,
omlouvám se, že anonymně. Nenašel jsem žádné chlapské fórum, kde tohle probrat, takže vyhrálo emimino.
Zamiloval jsem se do kolegyně z práce, trvá to asi 2 roky. Není to žádná blonďatá prsatá asistentka. Pracujeme v různých týmech, které vedou společné projekty. Několikrát týdně se potkáváme na společných jednáních, občas nějaké společné výjezdy přes noc.
Já mám přítelkyni, ona je vdaná a má 17 letou dceru. O tom, jak to doma funguje se nebavíme. Jen v náznacích. Nevím jak dál, probrat s ní možnosti. Opustit svoje partnery, vést milenecký vztah? Počkat pár let než bude její dcera dospělá? Já mám dva syny, jeden dospělý, druhý 17, tráví se mnou jen každý druhý víkend. Ona je z Prahy, já z Mostu. Prošli jste si ničím podobným? Jak jste postupovali. Jak řešit tak, aby jsme ublížili co nejmíň okolí? Ano setrvat ve stávajícím vztahu je morálně možná správné, ale já prostě vím, že ona je něco jako moje druhá půlka koule a život je krátký na to abych byl srab.

A ona tvůj vztah opětuje??? Máte spolu poměr, nebo je to jen platonické???

ivunak
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 07.02.18 13:45

Vůbec nevíš, jestli ona má stejné pocity a chtěla by tě. Proč kvůli něčemu, co by možná mohlo vyjít rozbít něco, co třeba funguje? Nepíšeš, jak to máš doma a o jejím soukromí taky nic nevíš. Já nejsem zastánce rozbití dalších rodin jen proto, že s někým momentálně mlátí hormony (což je na počátku zamilovanosti pravidlo) a pak dojde k vystřízlivění a k poznání, že to taky není ono. Pokud tedy nejsi sám a ona před rozvodem, tak to nech být.

uder18
Povídálka 11 příspěvků 07.02.18 13:47
@Elishka1 píše:
Nějak jsem nepochopila, máš pocit, že kolegyně má o tebe zájem?

Vím, že je to oboustranné. Řekl bych, že jí to doma jakžtakž funguje, určitě fungují jako rodiče, už méně jako partneři. Já jen nevím, zda by nebylo lepší to rozseknout až její dcera dodělá střední a půjde na vysokou. Vím jak moji kluci snášeli rozvod v 10 a ve 12, nevím, jak se zvládá v 17, ale žádná hitparáda to tedy nebude…

kouřící králík
Závislačka 4262 příspěvků 07.02.18 13:47

@uder18

druhá koule života?
Nebavíte se o tom, jak vám fungují životy doma a už s ní plánuješ konec života. :think:

Její dcera už dospělá je, jen ty nevíš co bys. Pokud jí máš tak moc rád, což na mě nijak nezapůsobilo, tak se vyprs, přestaň podvádět, lhát doma, kde máš dokonalé zázemí, navařeno, vypráno, jen si odskočíš na společný projekt. Jo už jsme to zažily, je to super, obzvlášť pro ty na druhé straně.
Vztahy na dálku nefungují, chce to především domluvu s partnerem, pevnou vůli a charakter, dle mého nemáš ani jedno :mavam:

Hannah345
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 07.02.18 13:47
@Hannah345 píše:

To je těžké…Nevíš ani, jestli kolegyně to má podobné? Neopouštěla bych fungující vztah kvůli nějakému chvilkovému pobláznění (což co si budeme nalhávat, klidně může být). Rozhodně ale nevést milenecký paralelní vztah, to je to nejhorší

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >