Zamilovala jsem ale jsem vdaná

Anonymní
25.11.15 16:12

zamilovala jsem ale jsem vdaná

Ahoj, je mi 25 let, jsem tři roky vdaná a mám 1,5 roků starou holčičku. Manželství je v pořádku, můj muž je hodný, milý, pro dceru i pro mě by udělal cokoli, vždycky jsem si myslela, že s ním zestárnu. Ale zamilovala sem se. Manžela nepodvádím, nic jsme neprovedli a manžel všechno ví. Jedná se o kamaráda z dětsví a teď se v tom plácám. Mele se to ve mě, chvíli se chci chovat zodpovědně ale chvíli si zas říkám, proč bych musela jednat tak jak se ode mě očekává. S manželem mám vztah samozřejmě úplně o něčem jiném, známe se moc dobře, sdílíme spolu všechno, miluju ho rozumem. Nicméně když ráno vstanu první na koho myslím je přítel. Už mě i napadlo, že mi prostě hráblo, že jsem byla příliš mladá, když jsme se brali a tak dále. Musím přiznat, že mě i napadlo, že se prostě ve vztahu nudím a proto utíkám. Tohle všechno vím hlavou a pak když si vzpomenu na přítele, jako by rozum odešel do paďous. Tak co vy na to? Dobrovolně se tu stavím na pranýř.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26242
25.11.15 16:16

No, víceméně to má jen dvě řešení. Buď si prostě poručíš a zůstaneš s mužem, nebo půjdeš za milencem a nabiješ si velmi pravděpodobně kokos, až opadne zamilovanost, budeš řešit, jak se chová k tvé dceři, jak předávat dítě, případnou střídavou péči atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8782
25.11.15 16:17

Co na to říct..? Pravděpodobnost, že pokud se rozhodneš pro přítele, tak jednou budeš litovat je téměř 100%. Nedělej to :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6037
25.11.15 16:17

No jako první chybu vidím, že o tom všem tvůj muž ví. Jsi srab a zbytečně ho do toho taháš. Možná by si zasloužil někoho lepšího, tak mu to klidně umožni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.15 16:18

@Bábrdl tak přesně takhle o tom uvažuju taky. je tam potenciálně spoustu třecích ploch, který můžou dopadnout hodně blbě

• Nahlásit
  • Citovat
2349
25.11.15 16:18

Nejsem v Tvé kůži, nevím, jaké máš pocity, na co celý den myslíš, ale já bych se v první řadě snažila zachránit manželství. Hledala bych pozitivní věci na vztahu s manželem, přemýšlela, jak ten vztah zlepšit. S kamarádem z dětství bych se snažila alespoň nějaký čas nevídat, aby zamilovanost přešla.

A také bych si kladla otázky, zda by vztah s kamarádem byl po letech také takový jako s manželem? Co by se stalo, kdyby zamilovanost vyprchala?

Je to asi těžké, ale uvědom si, že čím déle Tvé váhání bude trvat, tak tím více budeš trápit manžela. Aby se nakonec nestalo, že Tvůj hodný muž už o vaše manželství nebude stát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
25.11.15 16:19

Ja na to, ze je to uz nuda, takovy pribehy tu jsou 2 denne, klasika no. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.15 16:19

@Karleon zbytečně taháš? náš vztah byl vždycky založený na tom, že si říkáme všechno, navíc to v podstatě poznal skoro dřív než já

• Nahlásit
  • Citovat
26242
25.11.15 16:20
@Karleon píše:
No jako první chybu vidím, že o tom všem tvůj muž ví. Jsi srab a zbytečně ho do toho taháš. Možná by si zasloužil někoho lepšího, tak mu to klidně umožni.

Jako koho? někoho jiného než matku svého dítěte? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13686
25.11.15 16:20

Zůstaň s mužem, až opadnou růžové brýle vystřízlivíš. A je pěkná blbost, že jsi mu o milenci řekla na takové věci se v manželství nezapomíná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26242
25.11.15 16:21
@Anonymní píše:
@Karleon zbytečně taháš? náš vztah byl vždycky založený na tom, že si říkáme všechno, navíc to v podstatě poznal skoro dřív než já

@Karleon má pravdu. Věšet chlapovi na nos, že si píšu s jiným, je ubohost a neúcta vůči němu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
25.11.15 16:21

A kdyz to rikas manzelovi, tak uz vicemene jsi rozhodnuta. Nebo chces aby to rozhodnul on za tebe. :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6037
25.11.15 16:25
@Anonymní píše:
@Karleon zbytečně taháš? náš vztah byl vždycky založený na tom, že si říkáme všechno, navíc to v podstatě poznal skoro dřív než já

Ano, zbytečně taháš, chtěla jsi akorát ulehčit svému svědomí a jemu tím ubližuješ. Nejbližšímu člověku, kterého na světě máš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26242
25.11.15 16:26
@Scarabeuss píše:
A kdyz to rikas manzelovi, tak uz vicemene jsi rozhodnuta. Nebo chces aby to rozhodnul on za tebe. :*

Na tom něco je…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13686
25.11.15 16:27

@Karleon Souhlas, jsou to alibistické kecy, kdyby se mi přihodilo něco podobného budu zatloukat, zatloukat, zatloukat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama