Zamilovala jsem ale jsem vdaná

Napsat příspěvek
25486
25.11.15 18:24

Mno dej si studenou sprchu…a srovnej si priority…

mmch to není zamilovanost jen zbláznění hormonů a zůstaň jen u fantazie 8)

taky mě to nedávno potkalo (s mym mužem jsem přes 16 let), že sem se trochu zakoukala jinde a měla v hlavě jinýho, ale nechávám to čistě jen na kamarádské úrovni a tak to také zůstane, jelikož já mám priority jasné a takový blbosti fakt nedělám 8)..naopak nám to pomohlo ve vztahu, hormony přešli a já si začla víc vážit svýho muže…

p. s. co ale nechápu proč si mu to řekla - jako co sis tím chtěla dokázat 8o jako už jen za to, že jak si mu to řekla tě z fleku neposlal někam bys měla bejt ráda a né vymejšlet takový chujoviny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.15 18:26
@Anonymní píše:
Z lidí jako jsi ty se mi chce blejt! Přesně takovou kravku si nabrnkl můj brácha! Zamotala mu hlavu, ženská, stejný ročník jako naše máma! Brácha se do ni zamiloval. A ta kráva ho po chvilce odkopla, že má rodinu a potřebuje chlapa, který ji zabezpečí. Naprosto ho to zlomilo a díky ní je tam kde je. Psycholog a léky na nervy.
jsi prostě jen krááááva co si zahrává s citlivým mladým klukem. Sobec!!!
@taibi píše:
Ano, máš pravdu… prostě mazec!!! :potlesk: hloupá, hloupá, hloupá :poblion:
@Anonymní píše:
Ahoj nikdy bych nevěřila, že to budu psát ale musím.. Dřív jsem docela soudila holky co tohle dělají ale ted? mi asi hráblo taky.. :mrgreen: Mám vztah 11let mam 3 ho syna mám úplně vše s mužem sex láska až za hrob nikdy bych ho neopustila..
A co se stalo?? zamilovala jsem až po uši do 17cti letého kluka naprosto nevinný kluk s totálně podobným životem jako mam já z dětství.. rozumíme si tak krásně.. jsem celý život zvyklá že se ke mě všichni chovají suveréně jak v sexu tak v mluvě prostě vše tvrdě.
a on? je tak nevinný tak hodný nesmělí prostě heboučkej mladej úžasnej :D :srdce: čím mě dostal uplně bylo v mezi řečí že by moje dítě bylo i jeho dítě a že by se o nás postaral prostě mazec řekla jsem že to bych ani nechtěla ale lezou z něj slova co jsem snad nikdy neslyšela.. Normálně dělám blbosti že se seberu a odjedu na nákup a jedu si k němu pro pusu a pomazlení je to tak krásný jsem úplně víš kde… naprosto ti rozumím a taky nevím co dělat nebo vlastě vím.. muže nikdy neopustím a budu si užívat tohle co ted je a jemu pomůžu překousat špatné období a naučím ho to co ještě neumí :D a bude nebudu se stresovat jsem prostě blbá a miluju dva chlapi :D :srdce:
Četla sis vůbec cos napsala?,,Mám vztah 11let mam 3 ho syna mám úplně vše s mužem sex láska až za hrob nikdy bych ho neopustila,,Nesoudím tě, že máš milence.To neřeším, ale to jak to nedává logiku.Tak byy sis to asi měla správně pojmenovat všechno.
  • Nahlásit
  • Citovat
mowla
25.11.15 18:37

Mně říct manžel, že se zamiloval jinde, tak bych byla na..sraná ne za to, že se zamiloval, ale proč mě do toho tahá. :roll: :roll: :roll: :roll: Má si to vyřešit sám se sebou a ne si ulevovat sakra. Vůbec nechápu, proč jsi to manželovi říkala? Chtěla ses pochlubit a ho ponížit?

• Nahlásit
  • Citovat
2853
25.11.15 19:59

Nepouštěla bych se do toho! Pokud je manžel na Tebe i na dceru tak hodný, jak píšeš, udělala bys pravděpodobně obrovskou chybu, od něj odcházet a dceři tím moc ublížíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14191
25.11.15 20:04
@mowla píše:
Mně říct manžel, že se zamiloval jinde, tak bych byla na..sraná ne za to, že se zamiloval, ale proč mě do toho tahá. :roll: :roll: :roll: :roll: Má si to vyřešit sám se sebou a ne si ulevovat sakra. Vůbec nechápu, proč jsi to manželovi říkala? Chtěla ses pochlubit a ho ponížit?

Přesně tak, jak říkal Plzák zatloukat, zatloukat, zatloukat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26540
25.11.15 20:09
@Pudloslava píše:
Zamilování je jako nemoc, narozdil od nemoci se z toho vždy každý uzdraví. Musis jen vyckat a neudelat nejakou blbost.

Zlatá slova. Taky jsem se kdysi zakoukala, rozum věděl, že ten druhý nesahá mému muži ani po kotníky, ale hormonální systém dělal své. Vydržela jsem, zakoukanost přešla a dneska, když ho vidím, gratuluju si nastokrát, že jsem neudělala blbost. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama